Onula yattım, bakireydim.. Ne yapacağım bundan sonra?

birini çok sevdim ama o beni sevmedi . beni bir kaşar için terk etti oysa ilk sevdiğimdi . onla yatmadım .ama çok sevdim . o ise cinselliğini kullanan bir kaşarı seçti onla evlendi . aşağılandım . beni beğenmediğini düşündüm . o kadını beğeniyordu . despresyona girdim . kendime güvenimi kaybettim . okadar çok sevdiğiniz adam sizi istemiyor bir düşünün . sonra bunalıma girdim .kimseyle çıkmadım . birinle tanıştım nette . daha doğrusu önce başka bir yerde tanışmıştık . ben daha küçükken . sonra ben facee eklemiştim ama seneler önce . yıllardır konuşmamıştık . o beni tanımıyordu .tanıştık tanıştığımız gece yattık . ben bakireydim söylemedim sarhoştuk olan oldu . sonra anladı tabi bakire olduğumu yaparken çekti falan ama yaırtıldı . sonra tabi neden falan diye bir sürü sordu söylemedin vs vs . bende birşey demedim . sabah evime geldim . baktım tele üç kere aramış açmadım .. kızlığımı hiç tanımadığım brine verdim ..

0|0
1|37

En İyi Erkek Görüşü

• Üç şey çok heyecanlandırır insanı,

Üç şey çok keyif verir,

Üç şeye çok pişman olur insan

Ve bu üç şey, üç duyguyu da yaşatır

Yemek yemek mesela;

Acıkırsın, istersin, yersin, sonunda bir pişmanlık.

Uyumak örneğin;

yorulursun, istersin, uyursun, keyf alırsın ve gene pişmanlık

Sevişmek hakeza;

Arzularsın, çok zevkli olabilir evet o dakika, biter...

Pişmanlık yanına kar kalır...

1|0
    0|1

Erkekler Ne Diyor 36

• kendim ettim kendim buldum durumu.

Ciddi erkek evlenmeden yatağa atmaz kız arkadaşını. Bunu düşünmek lazım önce.

0|0
    0|0
  • iyi bok yedin

0|0
    0|0
  • bizde burada yırtınıyoruz la millette ne şans var daha tanımıyorsun bile vermişsin hemde zarını vermişsin yat kalk tövbe et.dikkat edersen adam seni kullanmak için yatağa atmış niye bakire olmadığını söylemiyorsun ona göre davranacak yani.ama suç sende ve oda suçlu tabi niye yatağa giriyorsunuz ki alkollüyüz demişsin içme zaten ki ne diyor kitapta içki bütün kötülüklerin anasıdır.zinanın günahı dinimizde büyüktür keşke yapmamış olsaydın bari hamile kalmamış olasınız enazından babasız çocuklar sokaklarda dolaşmasın bu arada profilinizi açık etmiş olsaydınız arkadaş patlaması yaşardınız

0|0
    0|0
  • Yolun sonu değil. Geçirdiğin ağır bir travma seni iyice yıpratmış belli ki. Bundan sonrası için yeni bir başlangıç yapabilirsin...

0|0
    0|0
  • Kafana takma hayatına kaldığın yerden devam et hoşlanmıyorsan kendini o adama mecbur hissedip görüşme yeni birileri ile tanış ye iç seviş ayrıl ama yaptıklarından asla pişman olma kendini kimse için üzmeye değmez bir daha dünyaya gelmeyeceksin

0|0
    0|0
  • bataklıga saplanmıssın artık. tovbe eder kurtuursan ne ala. seytana galıp gelenler konvoyunda sende yer alıyorsun artık. yıllar sonra bu saçma ınsnları ve olayları unutacaksın yenı bır duzenın olucak o gercek dogru evlenecegın bay dogru ıle tanısacaksın ve gecmısınden uzleceksın. eskıden yalvarılandın sımdı yalvaran oldunu goreceksın. bence herseyı unut ve yenı bır sayfa ac kendıne hayat yasamaya deger bence.

0|0
    0|0
  • Hayat senin dilediğin gibi yaşa

1|0
    0|0
  • e ne dememizi bekliyosun ? senin hayatın senin teknolojinn şey pardon senin seçimin... :P

0|0
    0|0
  • seninki imama kızıp oruç bozmaya benzemiş kanka neden bir oruspuyu beğendi diye böyle yaptın ki? daha sevinmen lazımdı o kadar aşağılık biri ile evlenmediğine

0|1
    0|0
  • ne oldu yani dünyanın sonu değil ya bundan sonrasına bak geç bu boktan dünya hiç bir şeyi dert etmeye değmez zaman hızla ömrümüzü tüketmeye devam ediyor.

0|0
    0|0
  • akışına bırak hayatı biraz, kendine gel ve kendini hayatına için bişeyler yapmaya ikna et, bunlara takılıp kalma yaşanan yaşandı ve bitti...

0|0
    0|0
  • geçmiş olsun alkolun faydaları. bundan sonra içer içer unutursun

0|0
    0|0
  • adamın kumaşı fena değil, şans ver küçüğüm. vicdanlı adammış, sana zarar gelmez.

2|0
    0|0
    • Iyide bana guvenir mi ki ilk tanistigim gece yattim..

• adam arıyor diyorsun, bence sen de konuş, ruh halini anlat. belki seni kadını olarak isteyecek bilemezsin :)

• adama piyango vurmuş desene :S

0|0
    0|0
  • hayırlı işler napıcan kabul eden olursa evlenirsin evlenmezsen ka böyle. bir kız gece başkasında kalıyorsa bakirelik önemli değil onun için demektir. bu altın kuraldır.

0|0
    0|0
  • Bunalıma girdim önüme gelene verdim bu seni masum yapmıyor..

0|1
    0|0
  • sen kalbinin sesini dinlemişsin artık olan olmuş.. senin için zardan daha önemli olan kalbin bence ve senin kalbin kırık artık değilmi

0|0
    0|0
  • belki bu adam evlenecek senle ki büyük ihtimal vicdan yapıyordur

0|0
    0|0
    • offf sevdiğim insan bıraktı gitti . buda peşimde . vicdan yaptı kesin zaten iyi biri gibiydi .saçımı falan okşadı amann bir baba gibi tavırlar falan

• erkekler sahip olmayı severler sana baba gibi şevkat gösteriyosa daha Allahdan belanımı istiyorsun görüş ağırdan al kendini bak niyetini çözmeye çalış ama sakın bir daha yatma bir daha yatarsan tek amacı o olur

• oha yazık lan en onemlı anını kımle yasamış nasıl yasamış dıktır hemen kızım alan olmaz senı

0|0
    0|0
    • püff bakire olamayan la evlendiler gözümün önünde üstelik ben bakireydim

• öğrenicez bizde ... neyse bu adam beni neden arıyor yaa yine aramış

• hımm bılmem madem akıcan faydan dokunsun yalnızım hep utangaclıktan acaydın ıyıydı :D ılk sevgılımı bulurdum

• çok salak mal olanı tanıdım senin kadar salak ve mal olanı görmedim tanımadım

0|0
    0|0
  • madem verdin. o zaman adamin içini rahat tutmayi dene. onunla da gorusmeye devam edebilirsin.

0|1
    0|0
  • iyi yapmışın.ne diyelim? : )

0|0
    0|0
  • aferim iyi b*k yedin mi dememizi bekliyorsun ?

0|0
    0|0
  • sen nerdensin yakınmıyız acaba merk ettim ?

0|0
    0|0
  • hatanın kıralını yapmışsın

0|0
    0|0
  • burda buna çaremi arıyorsun.

0|0
    0|0
  • cocukken yapılan hatalar yapcak bırsey yok uzulme uzulmenın anlamıda yok boswer :(

0|0
    0|0
  • psikolojik sorunların var kasıtlı olarak kendine zarar veriyorsun, doktora git ve bu sorunlarını aş derim

0|0
    0|0
  • Zevk aldın mı peki ?

0|0
    0|0
  • İntikam için yapmışsın gibi bir durum var

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    6

Kızlar Ne Diyor 1

• yazik etmesin uc kere aramis ara bence onu konus belki aranizda birseyler olur..

0|2
    0|0
    • Msj attim ne var diye .cevap vermis seni merak ediyorum vs vs

• Ne var diye iyi demişsin valla, senin gibi birini arıyorum. Baştacısın bebeğim

Yükleniyor...