Neden erkeklerde daha çok bu olay ?

mesela bir kadın cinsiyetini değistirip erkek olmuyo olsa bile çift cinsiyetlilerde filan. ama erkeklerde kadınlara oranla çok fazla bu durum neden erkekler kadın olmaya ilgi duyuyor sizce? kadın olmak daha mı cazip yada cazip tarafı ne ?

0|0
07

En İyi Erkek Görüşü

• cinsel sapkınlıktan başka birşey değil. aile yetiştirmesine de bakıyor olay. fiziksel bir durum yok bence ortada yok hormon yok bilmem ne. insan nasıl yetiştirilirse hormonları ona göre devam eder. erkek çocuğunu kız gibi yetiştirmeyeceksin toprağa koyacaksın. bırakacaksın kendi haline bazen

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 6

• cinsel dürtüler ve büyüme şekliyle bağdaştırıyorum genelde. ama şöyle düşünmek lazım, tamamen erkek olmak imkansız. ama kadın olmak imkansız değil. sadece doğurganlığın olmuyor. bunun dışında tamamen kadın olabiliyorsun.

0|0
    0|0
    • neden bi kadın makyajla erkege ceviremez misin (:

• yüzeysel olarak evet. ama hangi kadın ister ki sonradan sakalları çıkmasını? bacaklarının kıllı olmasını ve göğsünde kıl olmasını? göğüslerinin yok olmasını ve bir uzvu olmasını? bir erkek özenebilir ama. yeterince açık olmuşumdur umuyorum.

• evet mantıklı.

• Erkek olmak çok zor bu devirde, kolay yolu seçiyorlar :) . Hormonsal bozukluk diyeceğim ama çoğu travesti aktif veya pasif olabiliyor demek ki beyinden kaynaklanan birşey. Kendi tercihleri saygı duymak gerekir.

0|0
    0|0
  • bilmem gaylere sormak laızm

0|0
    0|0
  • kıyametin büyük alametlerinden buyur

0|0
    0|0
  • is bulamiyorlar.dunyanin en eski meslegini icra edebilmek icin diye dusundum nedense

0|0
    0|0
  • hayat daha kolay diye belkide

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan ilk görüşü sen paylaş ve
1 Xper puan fazladan kazan!

Yükleniyor...