Namus insanin icindeyse bir fahişe namuslu olabilir mi?

Bir yazi okudum az önce. Kızlık zarıyla namus olmaz o insanin icindedir diyordu. Doğru evet dedim. Sonra aklıma namuslu bir fahişenin de ütopik olmayacaği aklıma geldi.

0|0
2|21

En İyi Erkek Görüşü

• Adı üstünde fahişe. Bu konuda ben ondan ne kadar namuslu olmasını bekleyebilirim, kendini değiştirmiyor, sıyrılmak için çaba göstermiyorsa... Onun psikolojisinden bakınca durum öyle olmayabilirim, ama zaman geçip kendini tüketiyorsa buna nasıl iyimser bakabilirim? Erkeksi içgüdülerimle düşünüp "-boşver kimse anlamaz" diyip en büyük kötülüğü ben mi yapayım?

Hayatı içimizde yaşamıyoruz, bu yönden de bakmalı.

cut.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 20

• Evet Kızlık zarıyla namus olmaz, ama ne hikmet ise bunu diyenler de hep ya zarını kaybetmiş bayanlar veya Birilerin zarını almış erkekler. Bu durum bizimkisi gibi değer yargıları olan toplumda birkaç cümleyle kısadan hisse anlatılacak konular değil. Zaten o meşhur cümlenin hemen ardından da " Yeterki Ruhu Or...pu olmasın " ilave edilir. İnce ve hassas konular bunlar.. geçelim buradan..

1|0
    0|0
    • sizce beyinde olan namusmu daha iyi bir kan damlasımı siz hangisini tercih edersiniz edicek olsanız kesin ve net hangisi

• Açık ve net söyleyeyim. Ben şimdiye kadar konuştuğum veya sevgili olduğum hiç bir bayana bekaret durumunu sormadım..Tamamen kafa yapısı, kişiliği önemlidir. 23 Yaşından sonra bir bayandan bekaret beklentim de olmaz. İnsanlar biri birine güvenip seviyor.. daha birkaç yıl evvel.. evlenmeye karar veren aradaşlarımın mutlu bir bereberlikleri varken çocuk trafik kazasında vefat etti.. ne şimdi Kız Namussuz mu ?Fahişe mi olmuş oldu.. Yada şerefsizin biri onu deli gibi seven kıza dünyanın kurunu, yemin

• yeminini edip kızı ikna ederek ship oluyor (kız da canından çok sevdiği ve güvendiğ sevgilisinden olmamak için razı geliyor) sonra çocuk bırakıp gidiyor.. yok sıkıldım, yok olmuyor diye.. ŞimdiKız mı Namussuz yoksa Oğlan mı Or...pu çocuğu..?

• namus kızın doğru söylemesidir

gizli ilişkide bulunmamasıdır

kız eğer erkekle ilişkiye girer ve bunu saklarsa namussuz deriz

kız erkekle ilişkiye girer ve bunu yalanlamazsa namusludur

bunuda genelde evlilik olarak adlandırırız

bacak arası muhabbetide ilişkinin var olup olmamasıdır

1|0
    0|0
  • evet namus ne bacak arasında ne de tenımızı örten bez parçasında olamaz

fahişe sözü bence ağır olmuş ama o ınsanlara da saygı duyarım çok zor durumda kalıp o hayatı secebılıyorlar ama bellı bır maddı guce sahıp olunca o işi bırakıp kendı hayatını farklı sekılde devam ettırebılıyorsa benım ıcın namusludur cok para kazanıp bır iş kuracak ve bellı bır standartta hayatını devam ettırebılecek konumda olmasına ragmen para hırsından dolayı hala o işi yapıyorsa o zaman namuslu dıyemem

1|0
    0|0
  • şimdi bir uzun fıkra var ; şimdi f. mahkemeye çıkmış efendim hakime demiş ben size bir soru soracağım erkek lerin organı nasıl gelişir diye kızınıza bir sorun diye, neyse bir daha ki mahkeme vakti gelmiş hakim cevaba başlamış 20-35 arası kemik gibi 35-50 arsı ilik gibi 60 tan sonra kes at demiş ,ee hakim bey demiş şimdi senin kız benden dahamı fahişe demiş,biraz terbiyesiz oldu ama PARAYLA İMANIN KİMDE OLDUĞU BELLİ OLMAZ MIŞ ;)

1|0
    0|0
  • Umuma açık olduğu için bu tez yıkılıyor malesef.. Namus kızlık zarıyla örtüşmez bu doğru, ama han kapısınada çevirmeyecek

0|0
    0|0
    • Zorlaniyorsa bunun için :/ ?

• Bu dediğin durum çok çok farklı, sen alıkoyulan ve zorla bu işe sevkedilen insanlar için söylüyosan, onlar kader mağdurları oluyolar.. Allah kimseyi kötülerle karşılaştırmasın sözünden başka bişey diyemem onun için

• Amin.

• olay beyınle alakalı beyın fahıseyse zaten vucutta buna uyum saglar .öyle kızlar varkı erkek dıye duvara tırmanacak dunyadakı tum erkekler iş atsa hıcbırıne hayır demez.ya kadın dedgın asil olur bır durusu olmalı kalıtesı olmalı kadın kadın gııbı olmalı

0|0
    0|0
  • Hayat; adeta bir p*rno film gibidir...

Kimileri düzülür, kimileri düzer,

Kimileri de oturup, zevkle izler

0|0
    0|0
  • Zarı olmayan ''fahişe''lerde; utanma ve namus kavramları var,

zarı olan bazı ''bakire''lerde; utanma ve namus kavramları yok...

Kısaca; namus, iki bacak arasında değil, beyindedir.

0|0
    0|0
  • İnsanların içini bilmeden atıp tutmak çok kolay. Sen onları hiç dinledin mi. Onun başına gelenler senin başına gelseydi sen ne yapardın hiç düşündün mü. Daha pişmemiş çamur insanların yaptığı gibi bas etiketi gitsin. Benim işim gereği çok karşılaşıyorum. Bu işi profesyonel anlamda yapanlar. Başından geçenleri bilsen böyle bir dünyada ben insan olarak mı yaşıyorum dersin. Bi de diğer boyutu var. Fahişelik bedende değil ruhtadır. Burdan ilgi kezbanlarına söylüyorum. Siz bir o*sunuz. Ruhunuz öyle. Aynısı erkekler için de geçerli.

0|0
    0|0
  • Bir kadın hiçbir yerden geliri olmayıp hayatını idame ettirmek, bebeğine, çocuğuna bakmak için fahişelik yapıyorsa ona saygım vardır. Gerçekte namussuz olanlar kızlık zarını koruyup önüne gelen her erkeğe sırnaşanlardır.

0|0
    0|0
  • ee sonucta o kadınlarıda o yola erkekler dusuruyor. acaba ne kadar suçu var o kadınların fahışe olmakta kımının sahıp cıkanı yoktur kımınnde elı kesıktır ac kurt cakal sofrası acaba oruspu olan kim?o işi yapanlarmı onları o yola düşürenlermi?

0|0
    0|0
  • Saçmalamasın o yazıyı yazan, insan bu boku yerken ruhundaki bekaretide bozmuş oluyor zaten.

0|0
    0|0
  • Vücudunu satan bir bayan vücudunu satan erkekten daha "namusludur."

0|0
    0|0
  • kızlık zarı nerde* sanki çantadamı taşıyon o içerde değilmi

0|0
    0|0
    • Sıg bakiş acınızı hiç sevmedim.

• göz olanı görür kulak olanı duyar namus kalpte büyür beyinde yoğrulur vicdanda pişer zarla birlikte servis yapılır

• Yok fahişenin içinde olsa olsa penis olur

0|0
    0|0
  • Fahişe yanlış örnek. Kendine saygısı yok bir kere

0|0
    0|0
  • namusluysa fahişe olmaz zaten

0|0
    0|0
  • Namus bacak arasında araonmamalı.

0|0
    0|0
  • değişir :))

0|0
    0|0
  • Namusun ruhta olanlar diyenler. Bakire olmayan kızlar

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• benim gözümde fahişe ile dilenci arasında fark yoktur dilenci bugün gördüm kendi çocuğunuda dilendiriyodu kadn ve annesi belki zorla bilmiyorum ama diğilse gücü kuvveti yerinde böylesine acırım ancak beş kuruşta vermem verenide aptaldır benim gözümde

fahişe gelince yargılamak yerine bir bakın sorgulayın nasıl bu duruma gelmiş sebebleri nedir çıkmak isterse çıkar yazmış bu gerçekden kolaymı o kadar toplumu düşündüğümüzde bu sözü söylerken söz olarak söylemeyin bunu yapmak zor çok zor tek kadın başınıaysa hele bu şeyleri bilin ondan sonra yargılayın

namusa gelince ben beyne bakarım karşıdaki insanı incelerim fahişe de olsa dilencide olsa namusludur ama yok sadece zevk için insanları sömürmek içinse namussuzn dik alasıdır

0|0
    0|0
  • bir kzı herşeyi yapmış ama zarını koruduysa hiç namuslu diye geçinmesin bence ... ama her erkekle yatupta sonra namus beyindedir diyenleride anlamıyorum . bence namus önemlidir . evinde tertemiz gelicek eşini bekleyenler varken bilmiorum namus beyindedir demek saçma gelior . namus hem bedende hemde beyindedir ..

1|1
    0|0
    • Cok dogru ozetledin. Beyindedir diyerek sıyrılmak kolaya kaçmak oluyor.

• boşver onları alıp boynuzlananlar düşünsün . birde bu tiplerle evleniolar mallar

Yükleniyor...