Sizce sebebi bakire olmadığımı düşünmesi mi?

Bir sevgilim var 7aydır bırlıkteyız bundan 1ay önce öylesine konuşurken bakire olmasam beni yine severmıydın dıye sormuştum nereden çıktıysa oda net bir cevap vermemişti. 2hafta önce eski sevgılımle eski yazısmalarımızı görmüş cinsel içerikli o gece benden ayrılmaya kalktı. Sonra vazgecırdım ve gece birlikte olduk Ama kan gelmedi. Daha önce kimseyle birlikte olmadım yemin ettim ona da olmadıgıma dair Ama o geceden beri benimle soğuk konuşuyor buluşmak dahi istemiyor. Sizce ne yapayım ben onu çok seviyorummm :(

0|0
2|23

En İyi Erkek Görüşü

• Bence hiçbirşey yapmayın yapabilcek birşey yoktur budurumda.Birşey neyse odur,ne yaparsan yap olacağına varır,Önemli olan birbirinizi çok iyi anlamak,tanımak, cinselliğin dışındada çok fazla şeyler paylaşıyor olabilmektir birbirinize birçok kunuda ihtiyaçduyuyor olabilmektir,sadece erkek ve kadın olarak ihtiyaç duymak birbirini fiziki olarak beğenmek biryere kadardır salt cinsellik olarak bakılırsa ilşki basitleşir vede böyle bekaretti daha öncesiydi sonrasındada aldatırmıgibi kısakançlık psikozlerınıda beraberinde getirir.Çokuğraşmayın bence.Zaman bırakın akışına ani.

2|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 22

• anlamadığım bir şey var eger gercekten bakire isen neden birilerine bunu ıspatlamak zorundasın ki? hemde bunu yaparken kendi bedenini ortaya koyuyorsun sonrada kara kara düşünüyorsun? gelelim 2 ye yedi aydır birlikteyim diyorsun erkek arkadaşınla yazışmalara devam ediyorsun ya da kaldırıp bir kenarda özlemle saklıyorsun hani sevgi nerde burada merak ediyoruz. Kızım Şunu hiç bir zaman unutmayın et kasaptada var çıkarır cebinden 2 bankonot istanbulda bu yolun yolcusu bir dünya insan var.. da siz neden böyle bir şeye kalkışıyorsunuz hala ona taklıyorum.

1|0
    0|0
  • vermekle hata yaptın

0|0
    0|0
  • gerizekalımısınız olum siz ne alaka bu yorumlar. kızım sende bakire isen ne sıkıntı yapıyosun inanmıyosa da zorlama haksız duruma düşme bunu açıkla ona. herkesin birilerinden önce eski yaşanmışlıkları vardır senin de konuşmuşlukların olmuş ama ilşkin olmamış dua esin.. ayrıca eski mesajları da 7 aydır yok edemediysen yuh sana.

0|0
    0|0
    • Böyle aptal bısey için herşey bitsin istemiyorum sadece zaten bu konuda tek kelime etmıyo niye böyle yaptıgınıda anlamıyorum

• o zaman derdi neymiş tam öğren mırın kırın etmek çocuk işi..

• kaybetmemek ıcın sevışmıssın ççok yanlış hareket etmışsın bence ama senın hayatın umarım pısman olmassın

0|0
    0|0
  • salla gitsin beee

0|0
    0|0
  • Boş ver onu beni sev artık beni sev...

0|0
    0|0
  • Oh bide vermişsin çocuk zaten senden sıkılmış istediğini de almış bir güzel basar gider şimdi :D

0|0
    0|0
  • Aklına kurt düşmüş bikere

0|0
    0|0
    • Ama ona hıç yalan söylemedim biliyor bana guvenmesı gerekmez mı herkesınkı kanamıyor sonuçta

• Bu farklı bir konu ya sen öyle demişsin sonra yazışmalar ister istemez düşünüyodur

• hiç kaçarın yok malesef sonunda ayrılacak senden.

0|0
    0|0
    • Ama ben yanındayım diyor bu konuda konuşmuyor bile sıkma canını dedi o kadar

• valla sana inanmıyorsa ve güvenmiyorsa zaten seni sevmiyor demektir. niye hala seviyorsun ki? seks güzel şey ama keşke değecek biriyle ilkini tatsaydın.

0|0
    0|0
  • Alakasi yok demek deger vermiyor sana

0|0
    0|0
  • vercen oluru o

0|0
    0|0
  • sen hele önce şunu bir söyle içine girdi seks yaptınız ve kan gelmedi önce bizi inandır

0|0
    0|0
    • Sızı niye ınandırıyım be manyak

• Uçmayı bilmiyorsun neden ... yapıyorsun

0|0
    0|0
  • bak canım ne olursa olsun artık onunla citti bir ilişki hayalini kurma oda seni seviyordur eminim ama o seninle çitti düşünmeyi kafasından sildi eğer takılmaksa amacın devam et ama citti bir ilişki bekliyorsan maalesef imkansız

0|0
    0|0
  • Onun için seviyorsa seni, boşver gitsin

0|0
    0|0
  • onu seviyorsun ama eski sevgilinle de yazışıyorsun.kaliteli bir kaşarmışsın :)))

0|0
    0|0
  • bir ihtiml daha var

senin bakire olmadığını düşünüyor ama yine de ayrılmayacak senden. sadece eski sevgilinin altına yattığın gerçeğini kabullenmesi sindirmesi için zamana ihtiyacı var

kızım sende gerçekten çok şanssızmışsın kan gelmemiş

ya da burada da yalan söylüyorsun gerçekten yaptın ki bana öylesi daha muhtemel geliyor... neyse ne diyeyim ya vardır bir hayır sıkma canını

0|0
    0|0
  • eğer gerçekten seviyorsan kuranı kerimi al yanına gözünün önünde yemin et eğer senden başka birisiyle olduysam bu kuranı kerim beni çarpsın de eğer müslümansa inanır yok hala yine aynıysa hiç zorlama bitmiştir

0|0
    0|0
    • Evet bunu yapıcam teşekkür ederimm

• +1 için teşekkürler :))) ayrıca yapabileceğim birşey olursa çekinme

• Yol vereceği belliydi son aşamada ne koparırsam kardır diye yatağa attı seni ve tak sepeti koluna herkes kendi yoluna olayı oldu.

0|0
    0|0
  • Koçum sen neymişsin be :) Sıradaki gelsin.

0|0
    0|0
  • Çok açık seçik yazışmalarmıydı ?

0|0
    0|0
    • Evet

• Tobe tobee amacın ne senin

• Soruyorum sadece. Daha önce ki cocukla sevişme v.s hiç bişe olmadı mı ?

Kızlar Ne Diyor 2

• İstediğini aldı bu da bahanesi.

0|1
    0|0
  • alaksı yok. bnce alıcğnı aldı artık sennle işi btti öyle düşünüor aklı sıra

0|2
    0|0
Yükleniyor...