Erkeklerle arkadaş olmam lazım ama yapamıyorum..

Merhaba arkadaşlar, yeni üye oldum.

Uzun zamandır depresyondayım. Teşhisi kendim koymadım, doktor koydu. Uzun zaman derken de 10 yıl gibi bir zamandan bahsediyorum.

Benim sorunum eşcinsel olmam. Bana eşcinsellik hastalık değildir demeyin, bunu bende biliyorum fakat bazı eşcinsellerin bunu kabul etmediğini bilmenizi istiyorum, yani bunu yapan sadece ben değilim.

Geçtiğimiz günlerde bir psikiyatrist eşcinseller üzerine yaptığı incelemelere dayanan bir kitap yayınladı. Eşcinselliğin nedenleri ve nasıl değiştirilebileceği ile ilgili. Kitap bana inandırıcı geldi, çünkü benim çocukluğum, düşüncelerim, korkularım o kitapta tespit edilmiş durumda. Sözü uzatmadan bu kitapta bazı basamaklar var ve bunlardan ilkine göre bir erkekle arkadaş olup ona eşcinsel olduğumu ve değiştirmeye çalıştığımı anlatmam lazımmış. Ben uzun zaman önce benle dalga geçiyorlar, aşağılıyorlar diye erkeklere kapıları kapadım. Onlarla nasıl arkadaş olurum hiç bir fikrim yok, ne konuşuyolar, ne yapıyorlar bilmiyorum. Üstelik bir de durumumu anlatacakmışım.

Bir diğer basamaksa yine çok zor. Bu kez birlikte olacağım bir kız bulup, durumu ona anlatacakmışım. Bir kız bir eşcinseli neden istesin ki.

Bana birşeyler önerirseniz sevinirim.

Güncellemeler:
...
Benim sorumu kimse görmüyor mu?

0|0
0|2

En İyi Erkek Görüşü

• gel seninle arkadaş... olalım arkadaş... ekle hadi ..

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 1

• Tövbe bismillah

0|0
    0|0
    • komik olduğunu mu sanıyorsun

• Nezaketini konuyu kapatarak dene istersen.

• güle güle

Yükleniyor...