Gay miyim, biseksüel miyim, neyim anlamadım?

Evliyim ve evlenmeden önce sayısız cinsel tecrübem oldu. Cinselliğin her çeşidini yaşadım ve görmediğim şey kalmadı diyebilirim. Fakat asla olmayacak birşey oldu ve sarhoşluk anı ile bir erkek arkadaşımla birlikte oldum. Bunu yazarken bile çok tuhaf hissediyorum ama oldu işte. İşin ironik tarafı ise, bundan zevk almış olmam. Hatta abartıp kadın kıyafetleri falan giydim o gece. Kimseyle de konuşamıyorum bu konuyu, o yüzden burada sormak gereği hissettim. Gerçekten konuşmaya ihtiyacım var, ne olacak şimdi bilmiyorum. Siz ne düşünüyorsunuz?

0|0
0|6

En İyi Erkek Görüşü

• Öncelikle kadınlarla da ilişkiye girdiğin için gay değilsin ama biseksüel olma durumun var biraz... Eğer anlatmak ister ve görüş almak istersen bana özelden mesaj atabilirsin... Başkası görmesin dersen, arkadaşlık daveti göndermeden de bana mesaj atabilirsin... Yani buradan ulu orta konuşarak gerekmeyen kişilere gereksiz malzeme çıkmasın :)

0|1
    0|0
    • Teşekkür ederim. Mesaj yolladım sana.

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 5

• kusura bakma ama içinde varmış i.nelik. biz de içiyoz arkadaşlarla, hiç birbirimizi s.kmeye kalkmadık:))

1|3
    0|1
  • her türlü cinsellik yaşadığjndan bunu tercih etmiş olabilirsin

0|1
    0|0
  • Fantazide sınır yok. Ben de sürekli bir çift ile görüşüyordum. Bir gün adam da istedi, ben de yaptım. O da ilk defa yapmıştı, ben de. Umarım sen değilsindir O :)

1|3
    0|0
  • ne mi olacak olan olmuş hazı sen bayağı olmuşsun işte söyletme beni burada:)

0|1
    0|1
  • Bu hikayedeki ana tema alkolün zararları.. cok gec olmadan psikologa git derim..

0|1
    0|0
Yükleniyor...