Erken boşalma problemi yaşamamak için neler yapmalıyım?

Ben mesela fazla cinsel deneyim olmadığım için ilk birleşme de sevişmeden sonra 1 1,5 dk içinde boşalıyorum. Bu çok mu erken? Cinsel deneyimim fazla olmadığından dolayı mı bu kadar erken boşalıyorum. 2.si de en fazla 2 dk sürüyor. Bayalar da boşalma süreleri bu kadar mı oluyor. Tecrübeli tecrübesiz farkediyor mu? Bu sorunu aşmak için ilerde evleneceğim insanla bu tür sorun yaşamamak için neler yapmalıyım? Bilgilerinizi cevaplarınızı bekliyorum. Cevap veren herkese benden +1

0|0
1|5

En İyi Erkek Görüşü

• kadının içine girince ne kadar uzun süre boşalmadan pompalarsan o kadar zevk verirsin. tabi alırsın aynı zamanda. birbuçuk dk. ikinizi de tatmin etmez.

0|1
    1|0
    • Peki içine girdikten sonra normali ne kadar süre olmalı ? Geciktirmek için ne yapmalıyım ?

• Saolasın +1 :)

• sen de sağolasın... :)

Kızlar Ne Diyor 1

• çok kısa süre biz eşimle 1 saat sevişiyoruz sonra eşim boşalıyo.ön sevişmeyi uzun tutmalısın bence

0|1
    0|1
    • Ön sevişmeyle alakalı problemim yok aslında sorun olan birleşme esnasında ilk ve ikince boşalmalar kısa sürüyor. Bayanlarda süre bu kadar kısa mı değişiyor mu? Bu arada -1i ben vermedim. Şimdi +1 veriyorum.

• BU iyi oldu işte :) güzel fikir . Saolun :)

• rica ederim:)

Erkekler Ne Diyor 4

• Süre çok kısa. Ama şartlara göre olmuş olabilir, kronik mi değil mi bunu ancak düzenli bir cinsel hayatın olunca anlarsın. Devam ederse tedavi olman gerekir. Geciktirici, kafanı başka şeylerle meşgul etme gibi çözümleri sakın deneme.

0|1
    1|0
  • 1 - 1.5 dakika erken bile sayılmaz aslında kardeşim yapman gereken ön sevişmeyi uzun tutmak sonra istesende cabuk boşalmıyor.

0|1
    1|0
    • Saolasın. Bayağı takıntı yaptım. Kötü bir tecrübem oldu da. Eşime karşı mahcup olmaktan fazlasıyla korkuyorum. Fazla da deneyimim olmadığında çok sorun oldum.

• karınada iş düşüyor işte. tek sende degil sorun oral yapsın sevişsin az sonra yavaş yavaş uzucak o süre

• Saolasın.+1

• cinsel terapi almalısın

0|0
    0|0
    • o nasıl alınıyor. Ya da nerden nasıl. ? Bilgilendirir misiniz beni ?

• Boşalma süren çok erken değil. Zamanla daha çok ilişkye girdikçe daha uzayacaktır. Birde süreye odaklanma keyfini çıkarmaya çalış.

0|1
    1|0
Yükleniyor...