Kapat

Aşık olduğunuz kişide bekaret arar mısınız?

Aşık oldugunuz kizda da bekaret arar misiniz?

Ve ariyorsaniz, bu yasiniza kadar neden bakir kaldiniz, bakire ariyorsunuz?

0|0
120

En İyi Erkek Görüşü

• Ben ararım, bakire olmasını da isterim. Ben bu yaşıma kadar kendimi sakladıysam, bir kızın elini dahi tutmadıysam eşimin de öyle olmasını isterim. Geçmişinde başka erkeklerin altında inlediğini düşünmek beni deli eder. kabullenemem

3|3
    3|1

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 19

• Valla ben ararım , çünkü özelikle ve özellikle günümüzde özgür seks adına yapılan sapıklıkların haddi hududu yokken; örneğin aynı anda bayanın 3-4 erkekle beraber olup onların spermlerini ağzında toplayıp gargara yaptıktan sonra içmesi ; veya ne bileyim kadın ve erkeğin birbirlerinin üstüne işeyip sıçmaları vs vs gibi şeyler oluyor. Diyelim ki ben bir bayana gönül verdim onu bütün varlığımla sevdim ve onu mutlu etmek aynı anda mutlu olmak için evlendim. Gerdek gecesinde eşimle beraber olacağım sırada tam onu öperken aklıma ''Yahu bu kız bakire değil kim bilir bu ağıza kimlerin aletleri girdi ve kim bilir bu dudaklar kimlerin spermleriyle yıkandı ben şimdi bu ağzı nasıl öperim'' gibi şeyler gelmemeli. Elbette şimdi vereceğim şeyle konu direkt olarak alakalı ve o kadar basit değil ama kısaca şu örneği söyleyeyim. Bakka gittin sigara aldın tam açacaksın bir baktın paket zaten açılmış içine baktın bazı sigaralar içilmiş kimileri yalanmış ıslatılmış biraz da kül dolu. Sen o sigarayı miden bulanmadan içebilir misin kardeşim.

0|2
    3|0
  • Bekaret bacak arasında değildir bunu anlamak gerek öncelikle... Aşk bu kadar basite alınacak bir şey hiç değil...

1|1
    0|0
  • aranır evet. ama artık toplumda genısledı canım aramayanda cok. ama arada ask varsa da kabul edıledebılır hanı. ne yapalım der erkek. ama bekaret bence hala cok butuk artı kız ıcın. tabı sırf ondan dolayıda erkek evlenmez. ayrıca erkekler olaya ben bakır degılım bakıre aramayım dıye bakmaz. sen ne kadar ısyan etsende bu adıl olmasada erkeklerın bakıs acısı bu dur. ben erkgım kendını benle kıyaslamasın.

0|0
    0|0
  • evet bakire olmasını isterim...ben bakirim ve sadece eşime ait olmak istiyorum onunda hayatı boyunca sadece bana ait olmasını istiyorum..ama herşey sadece cinsel organdaki bakirelik değil ruh da bakire olmalı yani cinsel organı koruyup da(kızlık zarı) onla bunla öpüşmemeli nasıl olsa kızlık zarı duruyo diye

0|0
    0|0
  • aşık olmuşsam bişi arayacak kadar düşünemem

0|0
    0|0
  • HEr ne kadar zamanımızda bakire olup da ruhu o... olan insanlar bulunsa da bekaret, temizliğin sembolüdür hala. bunu kimse inkar edemez. Gelelim soruna. Çok fazla ayrım yapmam fakat bakire öncülümdür. Neden bakir kaldığımıza gelirsek. Biz Müslümanız. Her şeyde eğri büğrü bir Müslümanlığımız var. Bari bunda adamakıllı olalım ki ilerde çocuğumuz olduğunda rol model olabilelim.

0|0
    0|0
  • Tabki aranır.kız benden önce yaşamışsa bir şey istemem onu .hem bakire derken öpüşmemiş olmalı yoksa nice kız vardır sevişip,anal yapıp bakireyim diyen bana göre onlar da bakire değil

1|1
    1|0
  • Bekaret namustur. HAstalık dışında kabul edilemez elbette ama evlilik geçirmiş kişiler dışında tabiki. Bunu yamayla kapatmaya çalışanlara sesleniyorum, bekaret önemli olduğu kadarda dürüstlükte önemlidir. Kendinizi kandırmayın

0|0
    0|0
  • insan aşık olduğunda gözü bişey görmez, ne bekarete bakar, ne dul olmasına ... aşık olmak için aşık olunmaz ki, zaten aşık olmuşsundur ya da olmamışsındır; aşık olduğunu zannediyorsundur.. eğer birine aşıksanız bekaret falan sizi ondan soğutmaya yetmez.. eğer soğuduysanız sadece hoşlanmışsınız en fazla sevmişsinizdir o kadar..

0|0
    0|1
  • aramam..önemli olan bana ne hissettirdiği..

2|0
    0|0
  • ederim dikkatte bakire degilse geçmişini araştırırım sonuçta kalkıpta bir oruspuylada evlenılmez.

0|0
    1|0
  • aşık olduğum kadın -aşk benim için sadece uçucudur- benimle aşk yaşayacağı an'a kadar, it gibi her köşe başında sevişmişse, sonra bana gelip bunu savunuyorsa ona sadece HOŞT derim.

0|0
    1|0
  • evet ararım. Hem günahı için hem de eşime saygı yönünden

0|0
    1|0
  • evet

0|0
    0|0
  • olsa iyi olur ama aşıksam cokta sorun etmem, ya da ederim bilmiyorum

0|0
    0|0

• Hayır.

0|0
    0|1
  • sınav sorusu gibi olmuş.. pohu yedik...

0|0
    1|0
  • ararım . istesem birçok kadınla yatabilirdim fakat bunu yapmadım . kendim gibi birini ararım elbette. diyelimki çok güzel ama bekareti yok : 100 üzerinden otomatik olarak 50 puan düşer benim gözümde :/

0|0
    1|0
  • bir evin tek sahibi olmalı. anlatabildimmi?

0|0
    1|0

Kızlar Ne Diyor 1

• cogu erkek bekaret arıyo canım ama coguda aramıyo ben erkek olsam aramazdım sahsen cunku bakıre olupta yemedıgı halt kalmayan ınsan cok yanı . bakıreyım diyo sor amaa her boku yapmıss .bide bir erkek sevince bakırelıgı kafaya takmıyo merak etme .. ama en basında soyle olayı boyle birsey varsa . sonra kotu olur

0|1
    0|1
    • benim sevgilimde bakire değil lakin ilişkimizin başında sölediği için kabullenmek zorunda kaldım çok seviyorum onsuz yaşayamam derler ya hanı aynı o modeldeydim ve bazen aşıksan ve kaybetmek istemiyorsan kabul edeceksin aga ama yediremedim kaçmaya uzaklasmaya calıstım o da gitmek istedi bir türlü becerip ayrılamadık.

Yükleniyor...