Sizce o*luk nedır?

bakireyken bakire olmayan kızlr için genelde kaşar oalrak bakardım . zaten empoze edılmıs bır algı vardı sonra bakırelıgımı kaybettım ve aynı zamanda kız arkadaşlarım oldu o*lugun cınsel ılşkıyle degıl kısılıkle oldgunu sole anladım. kimi kız ama etraf ne der dıye yapmıyor arkadan yapıyor , kimi kız ama kız arkadsını sevgılısıne yazıyor vb. çok da yapan arkadaşım oldu her çıktıgıyla yapan da oldu bazıları gerçekten delikanlıydı. ve sevgilisyle yatn her kızın oropsu olmaıdıgnı savunmaya başladım. ama sımdı mesela bırı laf ettiğinde ama ben tek kişiyle yapıyorum dıyorum hanı daha az kasarım dermiş gibi ya da herkesle yapıyor olmakda mı o.puluk değil acaba. ya da kaşarlık ruh halımıdır? nedir sizce o*luk?

0|0
2|24

En İyi Erkek Görüşü

• O*upluk cinsel ilişki yaşayan insan değildir o*uspluk bir adamal sadece parası için gezip dolaşamk sadece parası için elini tutmak sadece parası için öpüşmek yani adam seninle hiç seks yapamadıysa biel senin vajinana ek bir erkek el ibiel değmediyse bu dediklerimi yapıyorsan sen tam bir o*uspusun sen diyere kkastettiğim herhangibir kız erkeği o*uspusu ise farklılık gösterebilr tüm bu yazdıkalrımı yapan ve sadece bir kzıın vücudu için onun peşinden koşan erkeğin o*uspusudur

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 23

• o'luk , para karşılığında belirli şartlar altında cinsel ilişki vadeden, bizim ülkemizde kadınlar, diğer ülkelerde erkeklerin de olduğu serbest meslek erbabı işçilerdir.

Ama onlar hayat kadınıdırlar. O'ya O denmez hiçbir zaman. En azından onlar daha dürüst.

Ne yaptıkları belli ve saklamıyorlar. Ya içimizdeki namuslu geçinen ama öyle olmayanlara ne demeli?

0|0
    0|0
  • yanı arkadasım kızların dunyasından bakıs acısını guzel anlatmıssın. acıkcası erkekler acısından tabıkı bır suru erkkegın yatagına gırmek bırının yatagına defalarca gırmekten daha kotudur. ama acıkcası sevgılısıyle oyle sureklı seks seks vs de hos karsılanmaz. yanı bu sebepten zaten evlenılecek kız bulunamamasından rahatsız olurunur erkeklerce. kaşar kelımesı erkeklerle rahat ıletısıme gıren meyıllı or.. ruhlu gevsek kızlara denır. o ıse artık adı cıkmıs herkesce bılınen kolaylıkla yatılan hatta parayla yapan kıza denır. kasarlık bazı kızları genınde wardır. ılgıyı severler. erkekler de bu kız elletıyo verıyo vs dıye ılgılenırler. bı de guzel de olur o kızlar: bakımlıda. o. ıse bıraz edep yoksunlugundan. ben anlamıyorum. ben kız olsaydım caktırmadan yapardım yanı. herkesın agzına dedıkodu olmak ıstemezdım. sanırım bıraz aptal olmalarından oluyo. netıcede hıckımse ıstemez sanırım adının cıkmasını. bır basladın mı da deewamı gelıyordru

0|0
    0|0
  • bence oruspuluk kişikle alakalı bir şeydir. karekter meselesidir. hain gizliden arkadaşın arkasında iş çeviren. ve erkeklerle yatmayı para karşılı olarak isteyerek meslek edinmiş kızlardır. çok erkekle yatan kız oruspu olmaz cinsel özgürlüğünü eline almış olan insan kendi kontrolunu almış demektir. eğer çok erkekle yatan kızlar oruspu oluyorsa bence erkekler bunun alasını yapıyor. çünkü onlarda çok kızla yatıyordur. yanı neredeyse erkeklerin yüzde 80 ni oruspu olur cinsel yonden bakılırsa. çünkü cinsel eylem iki kişi arasinda oluyor.

0|0
    0|0
  • o*nun cinsiyeti olmaz cünkü kişilikle alakalı bir şeydir kadının da olduğu gibi erkeğinde o*su vardır ki çok fenadır kısacası fesat iki yüzlü timsah gözyaşı döken gözünün içine bakarak en iğrenç yalanları söyleyenbasit kişilere cinsiyet ayırdetmeden o* denir en azından ben öyle diyorum

0|1
    0|0
  • kiz arkadan yaptiriyor dotu bolu tuneli gibi oluyor evleniyor kocasi kiza hadi domal bakalim diyor kiz bir domaliyor ki dot tunele donmus o kizlarin unuttugu bisi var. erkek doggy pozisyonunda kizi domaltinca on deligide arka deligide gorur. bana bakire ayagi yapmasin okiz. delikanli olsun kazaylada olsa bekaretini kaybettigini anlatsin inanirim. ama beni yemesin

0|0
    0|0
  • seksi seven o* değildir

o*lar parayı sever...

0|0
    0|0
  • tabi ki ruh halidir bir insanı yaşadıgı cinsel tecrübeye göre nasıl karakterlendirebilirsin ki ? mantıksızlığın daniskası olur. Keşke şu zar muhabbetini hiç keşfetmeselerdi . sadece erğenliğe kadar kadını mikroplardan koruyan bir yapı ergenlikten sonra bir anlam ifade etmiyor. bu sebeple avrupa ve amerikadaki bir çok genç kız max 16 yaşından sonra bakireliğe veda ediyor.

0|0
    0|0
  • verdıyse kız yolludur algısını verdıler bana ama artık lan*umrrumda degıl sevsın bırı artık benıde fll yalnızım yahu :/ takılma sıktır et ıbnelerı

0|0
    0|0
  • o.sp..luk masus kendisni arzulatmak için açık saçık giyinen, başkasına yavşayan ya da sevgilisi olan erkeği ayartmaya çalışandır

0|0
    0|0
  • para için seks yapandır.(bu söyle genişletilebilir maddi çıkarlar için kendini pazarlayan mesela kızın teki bana ayakkabı aldırmak icin takılıyordu )

0|0
    0|0
  • ruhla alakalıdır bence bırak bakireliğini ya da arkadan vermeyi hiç vermeden bile o... olanlar çok...

0|0
    0|0
  • o*luk nedir kısmını boş verelim alan razı satan razı

bu arada sevişmek ister misin :D

0|0
    0|0
  • kadına hakettıgı saygıyı ve degerı vermemek oro... yanı erkegın o*su harbı oro...dur

kızlarda surtunerek arkadan vs yapıp yapıpta evlenırken ben bıse yapmadım demek ıste oda kızın en fena oro..dur

0|0
    0|0
    • erkeklerın hepsın o* zaten:D

• ahahha:D

• tesekkurler fıstık :) en ıyı cevabı verdıgıme ınanmasamda tes :D

• Herkez icin farkli bişey

0|0
    0|0
  • Vermek ya da vermemek

0|0
    0|0
  • herkes kendi hayatına baksın derim.

0|0
    0|0
    • bende öyle dıyorum ama ınsanlar sordugunda da hanı ama ben bır kısıyle yaptım dıyorum hanı sankı herkesle yatana gore dah ahlaklıymısım gıbı bunu farkettım . yanı hep durumum neyse daha ileriisin ahlaksızlk oalrak tanıımlıor bılınçaltım. çok saçma geldi. bence kasarlık falan dıye bırsey ruhla davranıs bıcımıyle alakalı.

• ahlak ne diyor boşver,vicdanının ne dediği çok daha önemli.

• evlenmeden önce yaparsan nikahsız yapmış oluyorsun

sence bu ne oluyor ?

0|0
    0|0
    • aşkla yapılan şeyleri ben o*luk olarak tanımlamıyorum düşünsene bir sırf teknik bir duyguyla bedenleri eskitiyorsunuz çat çat bitti. ama sevdiğinizla yapsanız daha güzel değil mi?

• o*luk aldatmadır veya para karşılığında yapmaktır. gerisi hikaye.

0|0
    0|0
  • bence yapıp saklayanlar,yapmıyormuş gibi yapanlar büyük o*.diğerleri delikanlı..

0|0
    0|0
  • ayna lazım sana:)

0|0
    0|0
    • gizliden çıksana:)

• peki diyelimki sevdiğinle yaptın.. nikahsız olarak..

ama sonra ewlenmediniz veya ewlenemediniz diyelim.. nasıl olacak sonrası

• e nolcak. önemli olan ılk yaptgm kısıyle evlenmek mı. bıraz sorguladgnda bunlarn yaratılmş duusnceler oldugunu anlarsnz. tüm bılınçaltnza yerleşen şelrden uzak dusunun. ahlak evrensel bısey dın olarak da bakmayn ılk yaptgyla dglde 2. csyle evlendı nolcak

• o*luk ruhtadır isterse bakire olsun ruhu o* oldumu hayır gelmez çıktıgı sevgilisine yanı ciddidüşündüğü sevgilisine veriyorsa normaldir ama ayrılınca bir kişiyle daha çıkmaya başlayıp onada veriyorsa o*dur motordur

bakiredir aynı anda 4 kişiyle fibersex yapıyodur bigun birinle bir gün birinle fibersex yapıyodur ona ne demeli

0|0
    0|0
  • O.puluk sevdiğinle yatarak başlar o terk eder sonrada sen duramazsın artık fikrinde bozulmaya başlar ve bulduğunla yani hoşuna gidenlerle yatmaya başlar,. Sonrasını tahmin edersin o.punun en kaşarlısı olup para kazanmaya başlarlar. Seni bilemem tek sevdiğimle diyorsun bunada o.puluk denmez devamı olmazsa :).. Bu arada o.pular olmazsa benim gibi bekarlar ne yapcak iyiki varlar :)

0|0
    0|0
    • Thanks baby :)

• yaaa teşekkur ederım:))

• Seni hiç görmedim .. dış güzellik benim için hiç ama hiç önemli değildir, benim için her kadın güzeldir . Ama sana neden öyle dediğime gelince düşünce yapın bana yetti yani güzelim benim için kafa yapısı yeterl de artar bile. Ayrıca teşekküre gerek yok gerçekleri yazdım :)

• Bence yuva yıkan baskasının sevdıgını elınden alan veya ucretlı callısana o*,bakıreyım dıyıp her boku gızlıden yıyene her önune gelene bırlıkte olana veya gösterıpte vermeyene kasar denır.suda varkı sevdıgı ınsanla bırının bısı yasaması dunyanın en guzel seyıdır bence

0|0
    1|1
    • ücretlı çalışanın da işi o. işini duzgun yapıyorsa bence ahlaklıdır.

• gerçi bu ülkede normal o* ya o* bıle demek suc hayat kadını demek gerekıyor bılmıyorum karısık konular ama genel hatlarıyla yukarda yazdıgım gıbı bence

Kızlar Ne Diyor 2

• seks seven yapan kız oruspu degildir oruspular parayı sever !

0|4
    1|0
  • Orspu parayla yatan kışının meslegının adıdır bana gore baskada bırsey degıl

0|2
    0|0
Yükleniyor...