Erken boşalma sorunum mu var ?

Nişanlıyım.nikahımız oldu ama düğünüme daha 4 ay var.nişanlım yurtdışında yaşıyor.Geldiğinde sadece tensel yakınlaşmamız oluyor birde sürtünme. sürtünmede hiç bişey hissetmiyorum oralde de bişey anlamadım ilk kez yaşadık.Bişey söylemedim ona ama hissetmedim hiç zevk alamadım. Mast yaparken de hemen hoşuma gidiyor bitir zevkim 5 dk anca sürüyo.p*rno izlerkende hemen istiyorum mesela. orgazm oluyorum sanırım.. ıslanıyorum çünkü. erken boşalma mı var bende :(

0|1
4|5

En İyi Erkek Görüşü

• p*rno izlerken orgazm olup olmadğını bile bilmiyorsun. yani ilişkinin zevkini almıyorsun sanırım. sadece organın ta kıvamına geliyor sulanıyor ama sonuç alamıyorsun. bunun için tam bir ilişki yaşaman şart. ancak evlenmeden öncede sakın ilişkiye girme. hayat bu ne olacagı belli olmaz

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• kadında boşalmada sınır yok ki yani boşalma seni sınırlandrımaz erkek erkne boşlırsa problem çünkü tekrar ereksiyon için sure gerekir o yüzden daha önemlidir kadırn on seferde boşaalabilir bence sende bilgi eksikliği var

0|0
    0|0
  • kızlarda erken boşalma diye birşey yoktur. hatta boşalma diyede birşey yoktur orgazm var. orgazmın 2 çeşidi var klitoral orgazm ve vajinal orgazm sen mast. yaparken klitoral orgazm yaşıyosun ve zaten 5 dakikada orgazm olman normal.. seks sırasında vajinal orgazm olursun ve ondada kısa sürede orgazm olabilirsen bu iyi bişy zaten hem erken olsa bile dert etme kızlar art ardına 2-3 defa orgazm yaşayabilir...

0|0
    0|0
  • Erken boşalama diye bir bayan problemi yoktur aksine bu iki taraf içinde hazzı arttırır erkeği baskıdan kurtarır daha ne olsun.

0|0
    0|0
    • iyi birşey yani ?

• ıslanıyıorum ıste cok fazla ıslanınca genitalım kabarıyor ve beyaz bişey akıyor akıntı gıbı ama cok fazla rahatlatmıyor byu

• Tamam olması gereken bu da rahatlatmaması garip çünkü anlattığına göre oluyorsun. Ama asıl garip olan oralda tepki olmaması.

• Evlenince duzelir belki duzelmezse de isteklerini kocanin gururunu kirmadan nazikce belirt..

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• erkek misin? anladım ki.

0|0
    0|0
  • sen ıslanmayı orgazm mı sanıyorsun anlayamadım.o ıslanman çok normal.erken orgazm olsan bile sıkıntı yok:D

0|0
    0|0
  • o sulanma problemidir ..

0|0
    0|0
  • Eheh o erkekte problem canım sende değil.Kadın zaten üste üste orgazm olabildiği için çok problem yaşamazsın.

0|1
    0|0
    • oralde de hıc bısey hıssetmedım :/ sğrtğnmede de

• arzuluyorum ama nıye boyle anlamadım ki

• O zaman sıkıntı karşı tarafta

Yükleniyor...