Prezervatif kullanmayı seven erkek var mıdır?

Korunurmusunuz ilişki sırasında ? Yoksa ben prezervatıf sevmem dıye korunmaz mısınız?

0|0
2|44

En İyi Erkek Görüşü

• Korunurum elbette prezervatıf olmasada partnerım icin Gebeliği Önleyici haplarından alırım

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 43

• bu geri çekme yöntemi diyenler harbi sazan yaa iki gün sonra surdan baba diye gelincede geri çekmeye dewam ederler mi acaba

0|0
    0|0
  • korunmak her zaman iyidir aslında bakma sen bir çok erkek ya da bayan et ete değecek diyor ama her ne olursa olsun anal ya da normal bir şekilde korunulmalı bence.. tabi bu sürekli olacak diye birşey yok ama zaman zaman korunmak iyidir..

0|0
    0|0
  • her daim korunurum. ayrıca prezervatif kullanmayı severim.. karşımdaki zaten korunuyorsa gerek duymam.

0|0
    0|0
  • kullanmam..

çünkü ilişkiye girmiyorum..

manuel..

0|0
    0|1
  • şimdiye dek hiç kullanmadım . Zaten hiç sex'te yapmadım eski sevgilimle yaptığımız tek şey öpüşmekti :D soruna gelince bir laf vardı onu söylemek istedim " prezervatifle sex yapmak gaz maskesiyle çicek koklamaya benzer " :D

0|1
    0|0
  • prezertatifi sevgiimle kullanmam hap yöntemi daha iyi ama sevgilim dışında ilk gördüğüm biriyle kullanmak şart herkes kullansın bunalıma girmeyin

0|0
    0|0
  • bana göre değil Şapka kullanmak ayrıca ne hikmetse prezervatifi takınca erken boşalma yaşıyorum sanırım rahatsız edıyo beni o yuzden kullanmıyorum hap falan idare ediyoz işte.

0|0
    0|0
  • karsımdakı bayana gercekten guvenıyorsam haplarla falan da korunulabılır. ama guvenmedıgım bırısı ıse ıllakı kendı onlemımı alırım. o cok olgun dıye baktıgınız ınsan ıkı uc ay sonra hamıleyım dıye cıkar gelırse sok olmamak lazım.

0|0
    0|0
  • tek eşli oldugum dönemlerde parterim korunuyorsa kullanmam.çok eşli oldugum dönemlerde ise mutlaka kullanırım

0|0
    0|0
  • benim için pek sorun olmuyor fakat ara sıra kondomsuz da yapmalı

0|0
    0|0
  • Sevmiyorum o zımbırtıyı. Dışarı boşalıyorum ben. İçeri boşalmanın keyfini yaşamak istediğimde ise anal yapıyoruz sevgilimle

0|0
    0|0
  • sağlık problemi yoksa başka yolları vardır ama aylarca yıllarca tanıdığın biri olacak tek gecelik ilişkide takma da şapkayı gör istanbulu tersten belkide son kez:)

0|0
    0|0
  • Korunmak şart ama prezervatif cidden ilişkiyi köreltiyor illa prezervatif olcaksada mümkünse en incesi olmalı ki öylede oluyor:)

0|0
    0|0
  • pek hoş bir şey değil ama mecburiyetten oluyo bazen...

0|0
    0|0
  • Yüzüne bir gaz maskesi takıp gül koklamayı seven varmı ? Sen severmisin ?. Ben asla sevmiyorum..Mecburiyetten işte ara sıra...

0|0
    0|0
  • kondom takınca ii hissetmiyorum mast yapsam aynı sey gibi hissediyorum . o vaj ın suyu penısımıe değsin istiyorum

0|0
    0|0
  • eğer karşımdaki tanımadığım kadınsa çükümün peşinden gitmem takarım. ama normalde hiç bir erkek istemez prezervatif. kadın sevsin diye kokulusunu çıkardılar.

0|0
    1|0
  • ben kullanmam karsımdaki düşünsün, çoluk çocukla takılmam zaten, karsımdaki insan beni bilip ona göre davranır ona göre kendini hazırlar.

0|0
    0|1
  • Ben sahsn sevmem

0|0
    0|0
  • geri çekme yöntemi kullandığımiz için.şemşiye ile gezmeye de karşıyım

0|0
    0|0
  • Kullanmayı sevmem...

0|0
    0|0
  • ben sevmez. mecbursun amaa

0|0
    0|0
  • kesinlikle sevmiyorum prezervatif ile ilişkiden tam tadını alamıyorum et ete değmeli

0|0
    0|0
  • et ete deycek :) :)

0|0
    0|0
  • kullanmam zevk almadığım şeyi neden yapıyım

0|0
    0|0
  • One yaa et ete değecek abi :) Tat alamıyorum..

0|0
    0|0
  • ben kullanmam geri çekme yöntemini kullanıyorum

0|0
    0|0
  • hc kulanmadım kullanmakta istemem

0|0
    0|0
  • Prezervatif kullanınca insan hiçbirşey hissetmiyor ki... En iyisi ertesi gün hapı kesin çözüm

0|0
    0|0
  • ben sewmiorum hiç.. ama bazen canım isterse kullanıyorum

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    13

Kızlar Ne Diyor 2

• sevmiye bilir o zaman ben yokum.

0|0
    0|0
  • kılıf sart mı ya baska yolları vardır