Namus deyince aklına gelen ilk şey ??

Bir erkek için bakirelik önemli mi ? Namus kavramı senin için neyi ifade diyor ? Sorum özellikle erkeklere..

0|0
5|24

En İyi Erkek Görüşü

• şimdi namus deyince erkek için 2 türlüdür; 1. erkek kendi nasılsa öyle biri ister.ama 2. şimdi kız herkezle yatıp kalmış o yolun yolcusu şimdi o kızı alıp nasıl evine götürsün akla mantığa sığarmı,ama seven adam herşeye katlanır gerçekten seviyorsa !

1|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 23

• Vicdan & izan.

Namus, beyinde başlar.

Yoksa Meryem Ana olmuş, Aileen Wuornos olmuş önemli değil.

Hayat kadınlarına saygım vardır.Geçimlerini sağlamak için düştükleri durum ve maruz kaldıkları sömürü ve et muamelesi üzücü ama onlara saygı duyuyorum.

Dünyanın en eski mesleklerinden biri.

2|0
    0|2
  • Bakirelik benim icin onemli degil benden oncesine degil sonrasina bakarim ayrica ben yapabiliyosamonunda yapmasi cok dogal cinsellik bir ihtiyac zevk icin yapilan bisey gibi gorulmesine karsiyim

2|0
    0|2
  • namus beyinde biter bacı..

2|1
    0|1
  • caramel hanım namus demiş herkes konuyu bacak arasına sokmuş.Bu kadarmı küçülmüş pencereler.Görüneni bu kadar görünmez kılan ruhlarınızdaki kalplerinizdeki perdeyi açın artık.Namus Şeref ve haysiyetin taşıdığı başka anlamlarda var. Hadi kadının namusuna herbirinizin cevabı var. Ya erkeğin namusu için ne söyleyebilirisiniz.

2|0
    0|2
    • sen on numarasın :)) +++++++++++++++++

• değerli görüşünüz için teşekkür ederim. İnsanların sıkılmadan okuyacağını bilsem söylenecek daha çok sözüm var dı ama insanlara ben İNANÇ desem kalkıp öküzü örnek gösterirler. Maalesef Aynaya bakıp üstümüzü silkelemek yerine aynanın tozunu almayı unutuyoruz. Görmek ve anlamak çok farklı bir şey.Neyse baş ağrıtmadan iyi akşamlar:)

• bakirelik (namus) şu açıdan önemli. eğer gayri meşru ilişkiden, yani evlenmeden bakirelik kaybetmişse. onunla asla evlenme düşünülemez. bu önemli bir durum. ama helal yoldan evliyken bakireliği kaybederse. sonra boşansa o kişiden farklı kişilerle evlilik düşünse. böyle bir durum çok önemli olmaz. hangi durumda bakireliğini kaybetti bu önemli...

1|0
    0|0
  • Sevdiğim yanımda olduktan sonra hiçbirşey umrumda olmaz namus düşkünü insanlarıda görüyoruz sözde müslümanlar ama arka odalarda ne işler çevriliyor belli değil ...

2|0
    0|2
  • Benden öncesi beni bağlamaz... namus bir zarsa yaşamasınlar. Ne namuslu kızlar var b.kunu tutamıyor...

Bakire arayanda bakir olsun yer mi?

1|0
    0|1
  • Namus ; Bacak arasında degil de insanın yüreğindedir.Vucudu ırıspı olandan zarar gelmez,yüreği irispi olandan kork.

1|0
    0|1
  • Namus özü sözü bir kişi demek karşımdaki kişi beni gerçekten seviyorsa bende onu bakire olsun olmasın umrumda olmaz

1|0
    0|1
  • Aklıma iki bacak arası gelmediği kesin.

2|0
    1|2
  • Kadınlarda bakirelik aramıyorum desem?

1|0
    0|0
  • Karşımdakinin beyni gelir ,çunki beyni kirlenmişse diğer şeylerin önemi yok..

1|0
    0|0
  • 2000lerin basında anlamını yitiren kavram suankı ifadesi sadece 5 kelıme

1|0
    0|0
  • Benim için namus dürüstlük samimiyet ve başkasının malına göz dikmemek

1|0
    0|0
  • önemli tabi onun bununla yat gel temiz saf diürüst kılı erkeğe kapak ol

1|0
    0|0
  • iş sade bakirelikte değil onun kafasında

1|0
    0|0
  • niyet

1|0
    0|0
  • namus belasına gardaşşş verdiğimiz can bizim

1|0
    0|0
  • arkaik şeyler bunlar aklıma hiçbirşey gelmiyor

saçma sapan kavramlar

cayırt

1|0
    0|1
  • caramel hanım siz iffet nedir bilirmsdisniz

0|0
    1|0
    • sen önce yazmayı öğrenn aptalcım :) senin gibi andaval görünümlü yobaza tek kelime etmem :) uza şimdi :)

• namus beyinde olmalı önce

0|0
    0|0
  • Bi ruhun o* olmicak ikincisi bakirelik

0|0
    0|0
  • benim için bakırelık onmelı

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Bu nedir bir namustur gidiyor... Bu sabah yine gazete bir kadın cinayeti daha gördüm.

Özellikle erkeklere sesleniyorum buradan Şu namus tabularınızı devirin artık. Bir zar bir insandan önemli değildir. Lütfen cahil olmayın. Kadınları cinsel obje olarak görmekten vazgeçin. Namus belasıdır gidiyor yıllardır hep cehalete bürünmüş beyinler...

o kişilere rica ediyorum bu linki açıp okusunlar ! link

1|1
    0|0
  • 0|2
    1|1
  • bir erkek için önemli olup olmadığı beni ilgilendirmez.ama benim için bir erkeğin bakir olması önemli.

ayrıca sorun niye erkeklere özellikle,namus bekçiliği erkeklerden mi soruluyor?

1|2
    0|0
    • tbikide hayır. ikinci sorumu erkeklere sordum. Yani bakireliğe önem verir misiniz diye canım

• bakir erkek mi sen bakiremisin ki

• mutadismutandis= Elbette sana katılıyorum. Ama toplumumuz maalesef kadın=namus çerçevesnde . ne kadar acı olsada bu tabuları yıkamadık bu beynlerde

• namus deyice aklıma ilk erkeklerin herşeyi yaşayıp sonrada bekaret arayışı geliyor sırf bu duşunceleri yuzunden namussuzun teki olası geliyor insanın ...

0|1
    1|0
  • Dinozor geliyor.

0|0
    1|0
Yükleniyor...