Neden ilişkilerde erkekler cinselliğe önem veriyor? Cinsellik olmadan aşk olmaz mı?

Birkaç kere benimle konuşmak isteyen erkeklerin şu sorularına maruz kaldım.. Cinselliğe önem verir misin? Cinsellik düşünmüyorsan bende yokum ona göre düşün? Tarzında sorular.. Bir ilişkiyi ayakta tutan nedir sizce? Sevgi-saygı-sadakat mi? Cinsellik mi?

Güncellemeler:
Ben aşk konusunda acı çekmiş biriyim.. Tekrar biriyle konuşmaya başladığım an cinselliği ön plana sürdüler.. Ben aşk istiyorum.. Cinsellik değil.. Yanında olduğu halde bile özleyen birini istiyorum.. Dokunmaya kıyamayan.. Umarım iyi anlaşılmışımdır bu cevabımdan sonra..

0|0
412

En İyi Kız Görüşü

• Cinsellik bir ilişki için olmazsa olmaz değildir bence...Ki ilişkilerin ancak sevgi saygı sadakat güven temelleri üzerinde ayakta kalacagına inananlardanım,birde ne kadar katılırsınız bilmiyorum ama daha en basında bunu belli eden erkek ciddi değildir benim gözümde ve hanesine bir eksi puan yazılır,hatta ilişkimi keserim bilmiyorum benim inancıma ters yaşayışıma ters :/

0|0
    0|0
    • şimdi kızlarda soruyor bunu artık

• Rica ederim :) benim gibi düşünen kızlarda varmış.. Mutlu oldum :)

• Olmaz mı :) bütün arkadaşlarım istisnasız hepsi bizimle aynı görüştedir mesela :)

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 12

• cinselliktir.diğerleri de önemlidir ama yüzdeye vurursan cinsellik hepsine baskın çıkar.aksini iddia edenlere saygı duymakla beraber sorarım herkes bu kadar saygı sevgi peşindeyse ruslara kim gidiyor?

0|1
    0|0
  • Eskiden ilk saydığın üçlü kutsal sayılırdı. Lakin şimdilerde cinsellik kutsal sayılmakta, bu biraz da şimdi ki neslin fabrikasyon hatasında saklı.

Bitmek tükenmek bilmeyen bir ego ve cinsel açlık benliklerin içine işlemiş durumda..

0|0
    0|0
  • Ben cinselliğe önem vermiyorum ilişkide yani olmazsa sorun değil. Ama öyle kızlar görüyorum ki aşkları yalan ve vefasız olmuşlar ve herkese bir taraflarını sergiliyorlar. Erkeklere vesvese veriyorlar. Bir bayan açık saçık dar giysiler giyerek ve erkeklere öyle davranıyorlar ki kendilerini ele veriyorlar.

0|0
    0|0
  • genellemen yanlıs

cınsellık bu ısın sadece bır parcasıdır

tamamı deıl

aayrıca ask olmadan seks de olmaz

0|0
    0|0
  • bn senı gayet iyi anlıyorum her insan cinselliğe onem verir ama her insan sevemez asık olamaz özleyemez bnde zamnında bu acıyı çekmıs biriyim amaşu anasık olacak sevecek birini bulmk bile okadar zorkı..

0|0
    0|0
  • bence hepsi aşk olmazsa sevgi olmaz sevgi olmazsa cinsellık olmaz cinsellık olmazsa sadakat olmaz sadakat olmazsa ilişki olmaz...

0|0
    0|0
  • insan sevdiğine dokunmaya kıyamaz bacım.Türkiye abazalığın afrikası olduğundan herkesi öyle sanma.

1|0
    0|0
  • iyi anlaşıldın ve haklısın da ama cinsellik olmadan da olmaz yani arzulamak gerekir tabi bastırılabilir bu duygu, aşk daha ön planda tutulabilir

0|0
    0|0
  • siz nasıl önem veriyorsanız bide önem veriyoruz.

0|0
    0|0
  • kızlar erkek de vucuda bakmaz mı

0|0
    0|1
    • Ben bakmam..

• Cinselliğin olması için karşıdaki kişiyle uzun bir süre beraber olmak gerekiyor. Benim üç senelik ilişkim karşıdaki kişinin öyle bir istegi olsun hak veririm. Evlilikte zaten olacak. Ama benim demek istediğim şu yeni tanıştığin bir erkeğin senin gözünden kızın öyle bir istekte bulunması seni düşündürmez mi? Beni düşündürüyor işte. İlişkinin gidişatına göre yaşanacaktır zaten. Ama kalkıpta ilk etapta öyle birşey düşünülmesi. İşte bunu kafam almıyor..

• tamam haklısın o kişilksizlik göstergesi ama kızlarda erkeğini elde tutumak istiyorsa erkeğin cinsel isteğini karşılamalı tabi herşeyin zamanı var

• ben sadece sevmek istiyorum , cinsellik nedir ya ıyyyyyyy :(

hoş beni kimse sevmiyo işte :(

0|0
    0|0
  • Kadınlar dış görünüşlerine önem veriri erkeklerde malesef ona (:

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• şu resim herşeyi anlatıyor sanırım erkeklerin aşka bakış açısı ve kadınların bakış açısı :)

bak bakalım kalpler nerede:)

link

işte kadın duygusallık bağı arar erkek cinsellik öküzlük ama yapacak bişi yok

ama bana göre sevişmeden de sevebilirim

0|0
    0|1
  • kızlardaki duygusallık erkeklerde yok.

bu kadar basit.

0|0
    0|3
    • ne alaka senin cinsel isteğin yok mu

• bunun benim cinsel isteğimle alakası yok.

kızlar olaya biraz daha duygusal bakarlar,

fakat erkeklerin çoğu cinsellik yönünden bakar.

• Sevgi, Aşk ve Sadakat olunca onunla her şeye varım..

Ancak sırf cinsellk üzerine kurulu bir ilişki kısa sürelidir..

0|0
    0|2
Yükleniyor...