Eşimi mutlu edemiyorum artık...

cinsellik yasayamıyoruz. onu tatmın edemiyorum. cünkü bir süredir sertlesme sorunu yasıyorum. bunu ona soylemeye cekiniyorum. o artık onu istemediğimi sevmediğimi düsünüyor. napmam gerek doktora gitmeden nasıl halledilebilır bu konu

0|0
5|5

En İyi Kız Görüşü

• Canım benim,

Bak böyle bir durumda yapılacak en güzel sey, konusmak ve durumu acıklamaktır. Samimiyet sevgi bunu gerektirir. Yoksa boş yere kadının aklına bir sürü sey gelir, huzursuz olur yazık degil mi?

Geç karsısına güzelce konus, durumu bilsin, içi rahatlasın. Birlikte doktora gidin, tedavi ol. Eminim sana destek olacaktır, dürüstlük ve paylaşımda olmak her zaman kazandırır.

Mesela eşinin cinsel bir sorunu olsa, sen ona kızar mısın? Hayır, destek olursun, tedavi olur. Eger söylemezse, aklında bir sürü boş yere kurarsın, gelsin kavga gürültü, mutsuzluk.. boş yere!

Empati yap, o da yapacaktır.

Lütfen beni dinle

0|5
    0|0
    • cok haklısın tesekkürler:) ama insan utanıyor, ya bidaha onu mutlu edemezsem hiç diye korkuyorum şuan.. ya benden ayrılmak isterse...

• bu dusunce leri kafandan atmanin yolunu soyledim.:)

ve derdinin cozumu var abartma

bu aksam konus. gelismeleri bildir bekliyorum

Kızlar Ne Diyor 4

• doktora git canım. ilaç kullanma sakın kafandan.

0|0
    0|0
    • cok cekiniyorum :(

• yo bence utanılacak bir şey değil. bak "hocam, ereksiyon olamıyorum" diyeceksin. bitti. başka bir şey demicen

• test yapıp film falan cekerler bide.. belki düzelirim diye erteledim hep ama.. olmadı gidicem napalım..

• ilaç kullan da bir daha hiç kullanama... kalk bir doktora git ya

0|0
    0|0
  • kafana göre ilaç bitki ot kullanma sakın onlar daha beter yapıyor. doktora gitmelisin. ve eşinle konuşup durumu anlatırsan yanlış anlamaz ama böyle kafasında hep soru işareti kalır. karın o senin anlat tedavi olmam gerekiyorsa bana destek olur musun seni çok seviyorum mutlu etmek istiyorum ama elimde olmadan oluyor de. insanız hepimiz herkesin zaman zaman sıkıntıları olur seninki de budur ama geçer

0|1
    0|0
    • cok tesekkür ederim haklısın.. aklıma kotü seyler geliyo ya hic düzelemzsem diye.. esim benden ayrılırsa diye.. nebileyim iste korkuyorum...

• ciddimisin... bana cok cesaret verdin kardesim ya.. cok tesekkür ederim değerli yorumun icin...:)

• ciddiyim tabi. bu sebepten bir insan ayrılıyorsa zaten bırak gitsin bir cacık olmaz ondan. ama bu kadın seninle evlenmiş hayatını paylaşmak istemiş her türlü şartta. ayrılmak istemez kocama destek olayım diye düşünür. geçmiş olsun

• eşin kaç yaşında?

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• 23 yaşında fiziksel problem olmaz dostum, seninki psikolojik yani geçici bir durumdur. Bunu tek başına çözmen zor, eşine anlat sana yardımcı olur bence.

0|0
    0|0
  • bu konuyu burada çözemezssin en güzeli ciddi sağlıklı bir destek almandır .burada ancak sana karşlıklı güven içinde konuşup dertleşip stresten kurtulman konusunda yardımcı olunabilir düşünürsen seve seve dinlerim özelden yazabilirsin ..diğer türlü sorunun cevabı buralarda değil.

0|0
    0|0
    • hayatım güzel gidiyor streslı olan tek sey isim ama onuda pek dert etmıyorum aslında... buarada cok tesekkürler:)

• hayatının kötü gitmesi için bir sebeb yokki hepimizin hayatında olumsuzluklar vardır ama bunlara değil hayatın her zaman güzel tarafına bakmalıyız..

• bendede var dert etme doktora gorun bi

0|0
    0|0
  • Gecici haz kaybidir bu biraz daha eglence katin hayatiniza

0|0
    0|0
  • yasın kaç ?

0|0
    0|0
    • 23

• değilim aslında hersey cok güzel gidiyor. işim streslı biraz

• burada aramayı bırak. ısını garantıye al gıt bı doktora sıkıntı neyse her sy ckar ortaya

Yükleniyor...