Bir ilişkide erkeklerden ne bekliyorsunuz?

Evet arkadaşlar özellikle sizlere sorum olacak samimi olarak bir ilişkiden erkeklerden ne bekliyorsunuz?

Bu soru hemen hergün birkaç kere soruluyor fakat ben olaya biraz faklı yaklaşıyorum bugün ;sizinde öyle olmanızı istiyorum bu benim için önemli.

Bu yüzden dürüstçe bne kendimi yazıp öz eleştirilerimi yazazcağım ve sizin de yazmak isterseniz yazılarınızı yoksa benim durumum hakkında yorum yapmanızı isteyeceğim.

Ben ankarada mühendislik son sınıf öğrencisiyim.1.77 boyum ve ona uygun kilom var.Tip olarak çok yakışıklı sayılmam ama elimyüzüm orantılı ama çirkin biri değilim.Bunları beni kafanızda şekillendirebilmeniz için yazıyorum yoksa kendi ifşa etmek gibi bir niyetim yok kesinlikle.Bununla birlikte bol bol kitap okuyup kendini geliştirmeye çalışan,piyano ile amatör olarak ilgilenen ve bunun gibi bir çok hobisi olan pek sosyal olmayan ama bu dünyadan daha büyük bir iç dünyası olan bir insanım.Herşeyi kendi başıma yapmayı severim.Evde tek kalıyorum,titiz ve düzenli bir insanım.İyi yemek pişiririm bazen anneme tarif verdiğim bile olur.Ve bunun gibi hayatımın bir çok lanına düzeni ve seviyeyi getirmeye çalışan insanlara karşı güler yüzlü,sevecen ve yardımsever biriyim.

Tüm bu hayatımdaki düzeni gönül hayatıma bir türlü getiremedim.Öyle gönlüğme giren çıkan pek kimse olmadı sevdiklerimi uzaktan sevdim sadece.Ve sadece bir tek kızı sevdim onunda peşinden koştum sonra kabul etti bir kaç ay birşeyler yaşadık ama sonra o da beni istemedi.En son bana başka biri ile evleneceğini söyledi o günden sonra kalbimden silip attım.Sonraları hayatıma kimseyi sokamadım daha çekingen ve akdınlara karşı önyargısı olan bir insan oldum.Diğer hemcinslerim gibi kadınları ayarlayıp eve atma gibi bir düşüncem olmadığı için bayağı kızların yüzüne bakmadım.Hep gerçekten seveceğim,sadece bir kez açılıp kapanmış gönül kapımı sonsuza kadar kapatacak birini istedim,Lakin bu sefer de kızları şöyle bir analiz ettiğimde onların kriterlerine uymadığımı gördüm.Benim gibi bir insanı istemiyordunuz çoğunuz.Burada sorulan sorular ve cavaplarına bakınca ne demek istediğim anlaşılır.Belki de bazılarınız şu anda ne güzel düşünüyorsun senin gibi biri de karşıma çıkmıyor diyebilirsiniz ama iş ciddiye binince çoğunuz ben ve benim gibi erkeklerin yüzüne bakmayıp.Popüler ve yakışıklı diye tanımladığınız sizi hem maddi hemde manevi olarak tüketip bir köşeye atacak erkekleri tercih ediyorsunuz.Bunu inkar edenlere bu sitedeki ayrılık ve cinsellik kısmına gözatmalarını öneriyorum.

Son olarak bende hatalıyım belki sevdiğim insanın peşinden koşup ona yerdım etmek derdini dinlemek zor gününde yanında olmak ve fazla kıskanç olmak yüzünde cool dediğiniz bir tip olamıyorum.Ama ne yazıkki şunu itiraf edeceğim.Artık bu saatten sonra çoğu kıza artık kötü bakacağım.İçimde beslediğim ve şimdiden yeri hazır olan sevgiyi çoğu kız haketmiyor.Ben saf(!) bir erkek olarak hakeden birini bulmadığım takdirde kesinlikle gönül kapımı açıp insanların kirletmesine izin vermeyeceğim.

Güncellemeler:
sizinde bu konu hakkında düşüncelerinizi öğrenmek istiyorum ben ve benim gibiler nerede hata yapıyorlar?

0|0
3|0

En İyi Kız Görüşü

• 1 akıllı

2 düşünceli

3 saygılı

4 yerine göre davranmasını bilmeli

5 karakteri düzgün

6 mantıklı ve her zaman çözüm odaklı

7 kırıcı değil yapıcı

8 sorumlukuk sahibi

9 bakımlı

10 yanıma yakışan benle uyumlu:)))

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• bak senin hatan bir an önce olsun diye çabalamak kafayı buna takmışsın merak etme eğer kadere inanıyorsan senin kısmetin illaki bi şekilde karşına çıkacak emin ol fakat bunun zamanını kimse bilemez zaten karşına çıktığında anlarsın aşkın sevginin ne demek olduğunu bağlanırsın. bu arada yapmacık olma kendin ol kimse için kendinden taviz verme

0|0
    0|0
    • bir an önce olsun istemiyorum böyle düşünen biri zaten onu istemez.Evet herşey nasip kısmet bende öyle olacağına inanıyorum.Yapmacık olmamaya çalışıyorum ama beni ilk tanıyan insanlar arkadaş ortamında ya çok fevri ve boş ,ya da yabancı olduğum ortamda çok ciddi biri olarak görebiliyorlar

• Safız o yüzden neden olacak bir erkek bence adam gibi sevmesini bilmeli saygılı olmalı hepsinden önce vicdanı olmalı

0|0
    0|0
    • bende kızların saf olduğunu düşünürdüm ama onlarda duruma alışmışlar şeytana papucu ters giydirirler çoğu

• en korktuğum şey de o zaman Allah hepimizin hakkında hayırlısını nasip etsin ne diyelim

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Yükleniyor...