Aptal yerine mi konuyorum sizce?

Geçen hafta sevgilimle beraber olduk. Kızlık zarının esnek oldugunu söylemiş doktoru. Onun için birleşmemizde sakınca olmayacagını söyledi ve birleştik. Gerçekten kan falan da gelmedi. Sizce doğru mu söylüyor?

0|0
8|9

En İyi Kız Görüşü

• Bence evet :D :D Yani o kadar önemsese Zar esnekte olsa belki 2. belki 3. birleşmede yırtılcak belki dogumda belli olmaz... Ha bu ben bakire değilim'in bakireyime çevrilmiş hali olmuş bence :)

0|3
    1|0
    • Ayrıca doktor durup dururken neden zarın esnek demiş ? ne için muayene olmuş ? ben onu anlamadım

• Benim pek inanasım gelmedi açıkcası... O zmna kadr zarının esnek oldugunu bliyo. Sana birleşmemizde sakınca yok diyo :) bunu rahatca söyleyen bir kızda ilk oldugunu dşünmyrm şahsen

• Ben de düşünmüyorum. Yorumlar için teşekkürler.

Kızlar Ne Diyor 7

• Sana sımdı veren onden kımbılır kımlerede vermıstır herkesede verır bu kız.d kasar ıste senı kandırıyo

0|0
    2|2
  • evet esnek zaar olabilir benim duyduğuma göre doğum sırasında zarı bozulan kişiler varmış bu tamamen kişiye bağlı. ancak evlenmeden bir kişiyle ilişkiye girmek saçma ileride senin olması muhtemel kızının böyle birşey yapmasını ister misin

0|0
    0|0
  • ben tıp okuyorum o yüzden tıbbi olarak açıklıcam.Kızlık zarı denilen zar hymen zarıdır.Üstünde bikaç küçük delik bulundurur.Bu deliklerden regl döneminde adet kanı geçerek dışarı atılır.Bazı bayanlarda hymen zarı normalden daha esnektir.İlk ilişkide patlamayabilir.Hatta 5-10 ilişkiden sonra bile delinebilir.Çünkü zaten üzeri delikli esnek bir yapıdan söz ediyoruz.Esnekliği kişiden kişiye değişebilir.

0|0
    0|1
  • Benmde ilk ilişki de kan gelmedi sonra ki ilişkide geldi buna bile inanmadi hasta olmamdan bir gun once oldu diye bna kız degildin ddi terketti ..yani demem o ki esneklik geçici iki ilişkide patlar yalan olduğunu falan boşver ruhuna bk yirtilmissa gerisinin zaten bir önemi yok Zamanla tanıyarak anlarsın ama sakn hmn terketme ..

0|0
    0|0
  • Yalan söylemiş. Küçükken muayene olayı da yalan.

0|0
    0|0
  • hem niyetin ciddi değilmiş,hem kızla fırsat bu fırsat birleşmişsin.şimdide gelmiş kandırılıyorum mu diyosun.işte erkek iki yüzlülüğüne bir örnek daha.madem kızdan şüphelisin niye ilişkiye girdin ciddi düşünmediğin kızla?kız senden daha şerefli olsa gerekki açıkça söylemiş.kurbanlık koyun mu o?sen türlü haltları ye.o yemesin dimi?

3|1
    0|1
    • En azından ben karşı tarafa yalan konuşmuyorum. Şu feminist yorumlarınızı hiç sevmiyorum.

• İlişkiye girdim deseydi kötü bir şey söylemicektim zaten. Sadece söylediği şey saçma geldi, kendimi aptal yerine konmuş gibi hissettim. Tam aradığın şey bu derken? Ben kendime sadece seks makinası falan aramıyorum merak etme ama çevremdeki kızların çogu böyle ben ne yapim.

• o zaman çevreni ve düşünce tarzını değiştir derim.her kız böyle değildir.yalan söyleyenler gibi doğru söyşeyenler de var.sen o kızı az çok anlarsın.zaten bu soruyu sorduğuna göre kıza güvenin yok.ayrıca söyleseydi kızmazdım demişsinde,bir çok erkek bu durumda terkediyo hatta en ufak kavgada kızın bu durumunu yüzüne vurucak kadar küçülebiliyolar.kız korkmuş yalan söylemişse de kızmaya hakkın yok.genel zihniyet ortada.yalan değilse değildir zaten.

• yalan da olabilir doğru da.

0|0
    0|0
    • Olurmu oyle sey yaa nekadar esnek olsada, yirtilir bence o zar kac cm. iceridedir hanimlar?

• 11 cm içerde olur

• hayır içerde olup olmaması değil sorun.Esnekliği kişiden kişiye değişir ve yırtılmayabilir.Çok fazla ilişki yaşamış olsa bile mesela 10.ilişkide yırtılabilir.

Erkekler Ne Diyor 9

• Kardeş sana böyle diyorsa başkasına der herkese der o zaman ne güzel benim zaten zar esnek yardırın gelsin hadi bakalım :D

0|0
    1|1
  • Belki evet senden önce biriyle yapmış olabilir, ama seni kaybetmemek içinde böyle bir yalan uydurmuş olabilir bir başka erkek tarafından kandirilmis ama sende herşeyi unutmusta olabilur. Birini severken başka alternatif düşünmediği için mi kaşar diyorlar kız arkadaşına bir daha dusunsunler. Kizdiginiz laf söylediğiniz insanlar gibi olmayın sonra

0|0
    0|1
  • Şimdi sana can alıcı bir soru soracağım bu kız sevgilin ikilemde kalmışsın soru geliyor Are you ready? :) bu kızla evlendin ve bunu gerdek gecesi söyledi tepkin ne olurdu ne yapardın? ;)

0|0
    0|0
    • Taşamak lazım. Böyle bir şey söyleyemem

• rica ederim iyi düşün ;) :)

• yok o soruya cevap vermen için söylemedim onun altında baya cevap yazdım sığmadığı için o bölüm üste kaldı ;)

• Doğru söylüyor olabilir bazrn zar çok esnek olabiliyor yalnız dikkat etmek lazım birden patlayabilir.

0|0
    0|0
  • benim bildiğim kadarıyla ilişkiden sonra kontrol edilir ama sen horoz misali davran boşver :D

0|0
    0|0
  • Bence sana kapağı atmış

0|0
    0|0
  • Gunah onun suc onun kime ne

0|0
    0|0
  • seni kafalamış. peki şu soruyu sordunmu "ne diye doktora gidip kızlık zarını gösterdin güzelim?"

0|0
    0|0
  • inanıyorsan dogru söylemiştir inanmıyorsan yalan

0|0
    0|0
    • Beyninin damarını.

• sen bilmiyorsan biz nerden bilelim

vesvese yapıyorsun ne diyelim

hayır ya da evet dememiz gercegi degiştirirmi

sen seni kandırmamızı istiyorsan acık konus

Yükleniyor...