Harika bir fikir buldum! Ne dersiniz sizce de "bekaret kategorisi" açılmalı mı?

Bence kesinlikle açılmalı. Sİtede karşılaştığım soruların yarısından fazlası bekaret sizce önemli mi?

Güncellemeler:
merak ediyorum da sitedeki erkekler kendileri her haltı yiyip bakire olmayan kızlara devamlı laf sokuyor. neden?
Dilediğiniz kadar eksileyin 0 puan verin hiç umrumda değil;)
Niye erkek bekareti yok erkekte zar olmadığı için mi anlamadım... Erkekler önce kendilerine yapsalar ya namus bekçiliği kızlara laf sokacaklarına

0|0
4|24

En İyi Erkek Görüşü

• bencede açılmalı ve bakire olmayan kızları yakmalıyız :D

1|0
    1|0

Erkekler Ne Diyor 23

• bekaretinizi kaybedince sadece bakaretiniz kaybolmuyor saygıdeğer üyeler hayat dağir değer yargılarınız, düşünceleriniz,yaşam tarzınız,ilişkilerde beklentileriniz,ahlakınız bunlar zamana yaygın şekilde zincirleme dejenarasyonları kastetiyoruz bekaret beklentisi olan erkeklerin algısı budur bende bu şekilde en sonunda inançlar bile değişimden nasibini alıyor link

1|1
    0|0
    • katılıyorum +1

• Yanlış hatırlamıyorsam aynı tartışmayı bir kez daha yapmıştık . Bakire olmayan kıza ahlaksız diyorsun. Bakir olmayan erkek niçin ahlaksız değil?

• ben öyle bişey dediğimi hatırlamıyorum ama genel olarak iki taraf içinde ahlaki diyemeyiz

• ayyynen bu gibi sebepler yüzünden bizim bayanlarımıza çok laf geliyor ilk başta insan kendini sorgulamalı beni ilgilendiriyormu bu herşey bunda bitiyo ve tek bir cevap var ilgilendirmiyo hiç kimsenin bekaret i erkekleri ilgilendirmiyor sen sıkma o güzel canını kardeşim herkez kendine gidipde bizim bayanlarımıza namus bekçiliği yapma hakkını hiç bir erkek kendinde bulmamalı

0|0
    0|0
  • İnsan olan başkasının yapmasını istemediği şeyleri kendisi de yapmaz .

Hem kendisi yapıp hem başkasını yaptı diye yargılayan bir zihniyet kör cahil bir zihniyettir .

0|0
    0|0
  • -Saygı duyman gerekmiyor mu bık bık dediğin şeye ? ona bakarsan her on sorudan 3 ü

- cinsel organının boyuymuş alanıymış çevresiymiş?

-yok kamasutraya eklenen yeni kategoriymiş facesittingmiş bilmem kimmiş. Her birine yeni kategori açsalar vay bu sitenin sahiplerinin hallerine.

- erkek bekareti var tabiki. Ama bir zarla değil bir vicdanla sarılmış şekilde korunuyor.

*Erkekler hep bakire hatun isterler ama soruyorum bakir misiniz?

0|1
    0|0
  • neden ben sokmuyorum :D isteyen istediğini yaşasın sadece yaşamayaydın iyiydi derim geçerim banane yaa benlemi evlenicek

1|0
    2|0
    • niye eksi yedik anlamadım zar takıntılı arkadaşlardan sanırım

• yanındayım pinzoe soruya 5 yıldız.içimden geliverdi işte..

1|0
    0|0
  • Sende kimsin bu nasıl bir haykırış, anlaşılan bu konuyu çok takmışın kafana, size kim ne dediyse :((

0|0
    0|0
    • Bilmiyorum nereye ne yazsam sürekli bi hakaret laf sokma:) Umarım sana benzemez genç kızlarımız da bilmemne, ama kendileri her haltı yiyorlar he. Bundan eminim çünkü cevaplarını görüyorum ayrıyeten araştırmacı ruhum bunu da keşfetti yani.

• Tebrik ederim, ama analiz konusunda çok başarısız olduğunuzu teyid etmek zorundayım bayan.

Burdaki insanların karakterlerin çoğu hikaye ,hayal ürünü, bu hayal ürünleri üzerine ne kadar sağlıklı sonuçlara ulaşabilirsiniz, lütfen birkez daha düşünün.

• Türk erkeklerine göre erkeklerin namusu yoktur da("namussuzlardır" bu kafa yapısında olanlar için lafım) ondan. özellikle cinsellik konusunda bizim kadar iki yüzlü bir toplum yoktur. muhafazakar görünüp, her haltı yemeye bayılırız. bu nedenle burdaki yorumları ciddiye alıpta üzülmeyin.

0|0
    0|0
  • Pardon ama erkeklerde sizinki gibi bir bekaret kavramı olsaydı nasıl mast. yapacaktık acaba ? :) garip oldu biraz cevap ama olsun :) sizin 2 tane orgazm yeriniz var + zarınız var yani zara zarar vermeden klitoristen orgazm olabiliyorsunuz erkekte böyle bi durum olsaydı mast. yapamazdık :)

0|0
    0|0
  • penis içinde bitane açılsın o zman

0|0
    0|0
    • Emin ol bekaret hakkında çok çok daha fazla soru soruluyor:)

• bekaret zaten cinsellikle ilgili bişey cinsellik kategorisinde bekaret başlıklı çok konu açılması gayet normal değil mi sencede ?

0|0
    0|0
    • hayır değil? niye erkeklere saldıran geyler hakkında bu kadar çok konuşulmuyor da karşı cinsinin içindeki lanet olasıca ne anlama geldiği iğrenç ötesi olan bir zar için bu kadar tartışma yapılıyor?

• çünkü biz bu konulara hazır bi millet değiliz. 5 sene öncesine kadar bu konuları konuşamıyorduk bile. çevremizden öyle gördük,ailemizden eşimizden dostumuzdan öyle öğrendik. hep o zar olacak aga zihniyetine sahibiz.bu yüzdedir ki cinsellik denince ilk aklımıza bekaret gliyor ve en çok çekindiğimiz şey olduğu içinde soruar hep bu yönde. anlatabildim mi?

• erkeklerdede kızlık zarı varmıs ama solemeyecegım 2 gun once bulunmus:) walla artık anlıyacaksınız bakıremı degılmı dıye az sonraaaaaaa

0|0
    0|0
  • artık genç evlilikler çok azaldı şehirlerde. kızlar okuyor çalışıyor çoğu bakire değildir ya onlarla evleneceğiz ya bekar kalacağız.

0|0
    0|0
  • o oraya ole bole bısekılde gırecek bu dogal cekım ,yargılayın yaqrgılamayın bu dogal bı butunlesme arzusu

0|0
    0|0
  • Çok gereksiz bir bölüm olur. Buradaki yazıların yarısı onlar zaten..ben tecavüze uğradım kimse anlarmı ? başka soru yok.Haaa birde şeyin boyu...Şey ne ise işte...

0|0
    0|0
  • saçma bence. ne alaka. burası namus bekçisi sitesimi :D bekaret problemi olan pişman olan kendi bilir burada buna çare yok :D gidip diktirsinler dert edenler.

0|0
    1|0
  • Gerek yok cinsellik yeter.

0|0
    0|0
  • bu arada, soruya cevap vermemişim. evet açılmalıdır, kabak tadı verdi artık.

0|0
    0|0
  • kesinlikle

0|0
    0|0
  • istemez kalsın böyle. bazı kişiler zaten sitenin amacının farklı bişey olduğunu sanıyor.

0|0
    0|0
  • Nerden biliyosun her haltı yediğimizi

0|0
    0|0
  • Açılmasının faydası ne olacak ki

0|0
    0|0
    • o kategori altında dilediğiniz kadar tartışın bu konuyu bekaret hakkında soracağınız öyle çok soru varki:)

• cık cık gerek yok :D ne alaka herşeyi konusabilceğin diğer bölümü mevcut zaten

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• şart oldu aynen 5 yıldız benden.:)

1|0
    0|0
  • Açılsın, bu kadar bekarete takmış durumda herkes. Kimseyi kimsenin deliğine biri girdimi girmedimi alakadar etmez.

0|0
    0|0
  • açılmamalı yaşananlar cinsellik kokuyor çünkü

0|0
    0|0
  • açilsin da içinde ne cikcak

0|0
    0|0
Yükleniyor...