Bakire geldim bakire gidicem

yaşım 24 evlenmeyi hiç düşünmüyorum, cinsel ilişkiye girmek günah olduğu için giremiyorumda. ama çok ihtiyacım var artık dayanamıyorum. benim yerimde olsanız ne yapardınız?

0|0
6|50

En İyi Erkek Görüşü

• ben erkek oldugum halde 27 sene dayandım anca ama tek caren evlenmem sence var mıbaşka yolu?

1|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 49

• Bi temelin kiz kardedi varmis 50 yasina gelmis eline erkek eli degmemis temele demiski benim mezar tasima bu kulun bakire geldi bakire sana geliyor yazdir demis mermerciye demis boyle yazacaksin diye bakmis mrmerci hepsini sgdiremamis ertesi gun temel teslim aaldiginda mermerin ustunde yazan ACILMADAN IADE AMIN

0|1
    1|0
  • tekrar tekrar yazıyorum eskiden insanlar 18-20 yaşında evleniyordu

artık devir değişti 30 lu yaşlarda evleniliyo erkek veya kız farketmez bu vücutta 25-30 una kadar seks ister yaşamak ister bu çok normal.

Bunu bir yaşasan öyle bir rahatlicaksınki ruhun bedenin öyle ferahlıcakki ama sana saygı duyuyorum dine önem veriyorsan eğer evlenmeye bak biran evvel.

Evleniniz;)

0|1
    0|0
  • Evlenmiceksen bilemedimki bakire kız sayısı oldukça az olduğu için senide kaybetmeyelim :O

0|0
    0|0
  • Anlık zevkler için inançları bir köşeye atmamak lazım.Eğer dinsel bir çekincen varsa sabretmeye devam.

0|1
    0|0
  • Evlenirdim...Hiç düşünmediği şeyleri yaparmış insan bazen... Ansızın ve birdenbire... O gelir,seni alır ve gider...Neden olmasın ?

0|0
    0|0
  • Evlenmeyi niye düşünmüyorsun, yaşın evlilik için geç değil.

0|0
    0|0
  • evlen arkadşım flörtyaşa dışarıda çok erkek var hee desen gelirler rahat ol

0|0
    0|0
  • bekaretini vermek istemiyorsan ki bence çok lüzumsuz bir kavram; mastürbasyon, oral seks, vs. gibi şeyler var, onları dene. İstediğin halde kendine engel olman sağlıksız ve doğaya aykırı.

0|0
    0|0
  • eğer müslümansan evlenmek zorundasın,bende 24 yaşındayım aynı senin gibiyim ama şartlar evliliğe izin vermiyo ne yazıkki,daha çok zaman lazım.evlenmelisin tertemiz günahsız:)

0|1
    0|0
    • erkek yok ama :(

• güzel şaka

• ya aslında benim gibi erkeklerde var tabi ama nasıl bulcaksın ki,kızlar bile bozuk yani.erkeğin temizini aramak samanlıkta iğne aramak gibi bişey:)

• evlenirdim. cinsellik günah da evlilik zamanın geldiği halde evlenmeyip bedenini ve ruhunu sıkıntıya sokamn da günah haberin yok mu?

0|0
    1|0
    • bana göre erkek yok olucanıda düşünmüyorum

• o zaman çok önem verdiğin dininin eş seçim kriterlerine bir daha bak.

• sen bence resmını koyupta sorsan bu soruyu daha ıyı olucak. mılletı heyecanlandırıyorsun bosu bosuna.

0|1
    1|0
  • gec olur, ama cok guzel olur, dayan yapacak baska caren yok anladigim kadariyla, mastbasyon yapmiyormusun ? kendini oyle rahatlat

0|0
    0|0
  • Sana verirdim :)

0|0
    0|0
  • günah diye korkuyorsan evleniceksin ya günaha giriceksin ya evleniceksin ya da rahmini aldır ne diim artık

0|0
    0|0
  • Yaş artık en kaynayan zamanlarda hatta o kısmı bile aşmış buharlaşma evresi normal bu durum.

0|0
    0|0
  • ben erkegım 30 una kadar bakıre kaldım daha 6 senen var yanı bana gore :))

0|0
    0|0
  • Masturbasyonla idare ederdim...;)

0|0
    0|0
  • Seks istiyosun tamam. Ama kiminle yapmak istiyosun.

0|0
    0|0
  • ya masturbasyon yapıcan , ya evlenicen ya da kızlıgını bozdurmadan sevişicen baska yol yok :)

0|0
    0|0
  • Yap bir şeyler, birisi oral yapsın sana sen de rahatla? Her şey bakirelik değil ki

0|0
    0|0
  • sanal. masturbasyon. falan. bakireligini koru bence.

0|0
    0|0
  • ben ateist olduğum için sıkıntı olmazdı ama yine vermezdim bu abazalara yanlışlıkla hamile bırakır falan :D

0|0
    1|1
  • ah ah al bendende o kadar ekle dertleşip konuşalim :D

0|0
    0|0
  • az film izle ve az hayal et ;)))

0|0
    0|0
  • bence daha fazla kasma kendini

0|0
    0|0

• ORTA parmak tek çare

0|0
    0|0
  • Malmısınız* ya.

0|0
    0|0
  • Paket acilmadan iade mi etmeyi dusunuyorsun :) olan var olmayan var yapmayin boyle kizlar :s

0|0
    0|0
  • amaç ne ? kategori cinsellik? sen ne sormak istiyorun

0|0
    0|0
  • sorun bakirelik ise analdan dene

0|0
    0|1
  • Erkekler Devam
    19

Kızlar Ne Diyor 6

• evlenip boşanırdm heralde tadına baktıktan snra zaten bosanmak istemezsn ama :D

1|3
    1|2
  • evlen.

0|0
    0|0
  • evlenmeyi düş9ün bncede bunu n cınsellıgı dusunuosan bunu yapmak ıcın onnla evlen ztn

0|1
    0|0
  • ben de yaşamadım... ihtiyaç hissettiğimde anca kendi kendime canım :)) çaresi evlenmek sanırım

0|1
    0|0
  • bence böyle devam et canım kendini kocana sakla şimdilik kendi kendine yetinmeye çalış aklını başka şeylere ver çok azdığında da mast yap yanlış bir şey yapma...

1|2
    0|0
  • Gel kardeşim sarılalım :((

1|2
    0|1
Yükleniyor...