Bakirelik tabusu eskisi kadar kalmadı diye düşünüyorum.

Siz ne diyosunuz beylerr :)) bakire olmayan bir kızı kabul edermisiniz? sonuçta sizde her BOKKU yiyorsunuz :)

0|0
4|32

En İyi Kız Görüşü

• bakırelık mı kaldı artık o bakıre ısteyenlerde eskı kafanın tabuları ...kendılerı yapınca bısı yok bız yapınca neden olay oluyo bu zevk tek erkeklerde yok zına her ıkı tarafada gunahtır bakır olanlara lafım yok herkez dengını bulacaktırrr...gunumuzde cogu ınsan bırlıkte yasıyo bakıre olmayan bırıyle evlenıyooo bakırenın yuzune pek bakılmıyo s.kenın yerı var o mısalll ...neyse onemlı olan ruhun bakıre olması bakıre olmayıpda erkegı her turlu tatmın eden zevke getıren oral seks pan cok kı bunlar onden dha cok zevk veren seyler bı baska ornek bakıre alıpda aldatanlar cocuk pydahlayanda var sımdı o bakıre ısteyen zıhnıyettt bedenıne degıl ruhuna baksın tek kalıp dusunceyle olmaz ne yanı oönü sglam dıye arkanın kızlıgı yok onu nasıl anlayacaklar pekıı...bunları yapan sonrada bakıreyım dıye gecınen kızlarada yazıklar olsunn...

2|0
    2|1
    • budurrrr :)

• ınsanlar yasadıgımız toplum baskısı yuzunden tek bıı noktaya kıtlemıs kendını artık herkezde bu dusunce normalde bakırelerın neler yaptıklarınında bılıncınde herkez ama bu kayde kural hıc degısmıyoo saçma zıhnıyet..

Erkekler Ne Diyor 32

• Şunu hala anlamış değilsiniz bayanlar size selbes değil bize selbes ha diceksinki sen her boku ye biz bakire olalım ee soruncada ben tecrübeli erkek isterim demesini biliyorsunuz gel gelelimki zaten bakire kız sayısı oldukça azaldı tartışmaya gerek yok evlenmeyede öyle :O

0|0
    0|0
  • Yani verecen onaymı istiyorsun.. Ver ver bir kabul eden olur sen onları düşünme şimdilik keyfine bak

0|0
    0|0
  • Bugüne kadar bir BOK yememiş birisi olarak bir BOK yememiş kadın hakkım. Ortalık kaşarlarıyla evlenmek istemiyorum. İsteyen varsa elinden alacak değiliz.

1|0
    0|0
  • yooo etmem niye edeyimki :..

0|1
    3|0
  • hergün biriyle yatan bir kadını istemem...

boşanmış olabilir

bir hata olabilir

ama fazlası olamaz

1|0
    0|1
  • Biz erkeğiz kızım elimizin kiri!1! Şaka şaka :D Durumlar eskisi gibi olmasada eskiden çokta farklı sayılmaz.Türk erkeğiyiz sonuçta eşimizin bizden önce başka birileriyle o şekillerde olmasını yediremiyoruz.

0|0
    0|0
  • evet erkekler bakire olmayan kız konusunda rahatlar belki de evleniyorlar ama en ufak sıkıntıda bu durum kadının karşısına çıkıyor.

0|0
    0|0
  • Kişinin kendisi nasılsa karşısına çıkanda öyle olur.

Birde bakireyim deyip her bohu yiyenler var öyle olacağına adam akıllı olsun

0|0
    0|0
  • bakir bakireye,bozukda milli olan erkeğe.kızlar yapınca or*spu oluyosa erkeklerde aynıdır bence.o yüzden herkez kendi gibi birine layık bence

1|0
    0|0
  • ne bakireligi ya. artık bakire istemiyorum o derece.

0|0
    1|0
  • Seni tutan yok gt istedigiji yap ama tutupta burada kendinize bir hak cikarmaya calismayin isteyen alir isteme yen almaz sende seni ole kabul etcek birini ararsn

0|0
    0|0
  • ben bok yemedim. bakire olmayan kızı kabul edeceğimi de hiç sanmıyorum

1|0
    0|0
  • Ben bir kıza bu soruyu soramam bile

0|0
    0|0
  • bakıre olmayablır kaza ıle kaybentmıstır evlenıp bosanmıstır buna bısey demem. ama sevgılsyle bozdurmustur ozaman asla kabul etmem. bende bakır oldugum ıcın el degmemems bıe kadınla evlenmek hakkımdır

0|0
    0|0
  • Seni çıtır seniii...

E tabi bakir'e bakir yakışır... :)

0|0
    0|0
  • tadına baarım ılk ıyıyse olabılır belkı oda

0|0
    0|0
  • gelsin kabul ederim.

0|0
    0|0
  • kabul etmem. ben. ;)

0|0
    0|0
  • ruhu bakire olsun yeter

0|0
    0|0
  • Ne evlenmeden o boku yerim nede o boku yiyenı kabul ederim kendinize gelin burası müslüman ülkesi

0|0
    0|0
  • hayır olmaz.. kız bakire kalmayı bilse erkek nasıl her haltı işleyecek?

0|0
    0|0
  • Omrum boyunca sadece mast yaptigim icin ben bakire kizi istiyorum

1|0
    0|1
    • hakkındır

• Aynen oyle yas olmus 21 ben gururla o yataga gircem diye daa bir kizin elini bile tutmadim yakisikliyimda bir cok kiz oyle dio ama istemiom iki kiz davet etti geri cevirdim ama iki gunde bir mast yapiom

• koşa koşa gelecek xsten mk :P

• Sana oyle geliyo ben bakirim bakire isterim.

0|0
    0|0
  • sadece bir tek kızla ilişkiye girdim o da heves içindi ama bilemiyorum çok seviyorsam olabilir

0|0
    1|0
  • senin çevren öyle sanırım dindar kesimdeki arkadaşlarım gerçek bakire arıyorlar eline erkek eli değmemiş... ben ilişkiye başlarken ilk düşündüğüm şey bu kız neler yaşamıştır ne kadar bakirdir kızlık zarı yerinde olabilirde ya diğer bölgeleri... zaten eğer ilişkinin başında bunları bilirsem onu hayatta karım olarak düşünemem...

0|0
    0|0
  • Ruhu o* olmadıktan sonra benım olsun

0|0
    0|0
  • önce dürüst olsun, sonra bakire olsun. önemsiyorum ben bakirim

0|0
    0|0
  • gönlüne göre verir allah

0|0
    0|0
  • şimdi ablacım yaşım olmuş 26 ama ben hiç cinsel ilişkiye girmedim,

ama hayvani de arzularım var. hani istiyorum ki karıya hep anal yapiyim.

sado- mezo mevzular olsun. böyle problemimsi şeyler

bakire kız hakkım mı, yoksa kıza mı yazık

0|0
    0|0
  • Kesinlikle hayır.

0|0
    0|0
    • ya çok seversen

• Büyük konuşmak istemiyorum ama olmaz.Bakire olması lazım

• Erkekler Devam
    2

Kızlar Ne Diyor 3

• guzel soru::)))))))

0|1
    0|1
  • bakir değilse mecbur kabul edicek

0|0
    0|0
  • nisanlim bakir degil ama ben bakireyim

banada acik acik demisti ben bakire olmayan biriyle evlenemezdim diye

ben bakir olmasini dert etmedim, ama gördügün gibi kendi bakir olmadigi halde bakire istiyordu :)

0|2
    0|0
    • bende bakir olmamanı kabullenemem de :D

• gec kaldim artik :D

Yükleniyor...