Erkeklerin BAKİRE anlayışı

Biriyle flört dönemindeydim. Hatta baya bir uzun flört dönemi oldu, o süre içerisinde dokunuşlar, minik tatlar oldu. En sonunda birlikte olduk, çok iyi anlaşmamıza karşın ilişkiden ikimizde kaçıyorduk. Ona neden birlikte olamıyoruz diye sorunca ben doğulu biriyim, her ne kadar uyumlu olsakta hayatımın kadını olabilecek potansiyelde olsanda yinede bakire değilsin. bu tabumu kırmam gerek dedi. Herşeyi birlikte yapıp ilişkimizin adının konulmamasına rağmen. Bir erkek neden temiz bir sayfa arar? Bilmezler mi o temiz sayfa elbet kirlenir. Onun yerine kirli sayfalarıyla barışık ve bir daha o sayfalara geri dönmeyeceği insanlara bakmazlar? bu bakire arayışı nedir? madem öyle sende bakir ol değil mi.. Adam bakir değil, benden bakire olmamı bekledi.. Evet, yorumlarınızı alıyorum. Bu arada yaşım 25.

0|0
4|8

En İyi Kız Görüşü

• Doğulu erkekler buna önem veriyor ama vermeyen erkeklerde var.

Bosver, seni böyle seven birisi cıkacaktır ayrıca kendi yasadıklarını kirli sayfa olarak adlandırman dogru degil. Senin sevismen veya gecmiste yasadıkların senin kirlendigini göstermez.

Ayrıca 25 yasındasın, biz kadınlarında cinsel istekleri oluyor. Sen ekonomik özgürlügü olan egitimli bir kadınsan kimseye muhtac degilsin zaten.

0|0
    0|1

Erkekler Ne Diyor 8

• bakir arayışı erkeğin kafasındaki en temel noktadır. kadın hep kendi çocuğunu taşır ama erkek çocuğun onun olduğundan tam emin olmak için karşısındakine güvenmelidir. daha önce başkasının olduysa yine olabilir mantığından gidince pek güvenesi olmaz geçmişi olan kadına.

1|0
    0|0
  • Bende doğuluyum hani doğuda mantık pek yok gurur var diyebilirim bir kız bozuk olsun erkegin ilk aklına gelen şey benden önce tüm dünya bu kızın üstünden geçmişdir diye .. Hani bir söz vardır erkekler kızlarda temiz geçmiş kızlar erkeklerde temiz gelecek isterler. Benimde sırf bu yüzden evlenmediğim kız arkadaşım oldu ama ben onunla ilişkiye girmeden ayrılmışdım o ayrı...

1|0
    0|0
  • Adam alacağını almış ayrılmak için bahane arıyor salla gitsin

0|0
    0|0
  • bakıre candr dıorum bacı garıp bı durum napalım

0|0
    0|0
  • erkek aklı kaz aklı

0|0
    0|0
  • bakir değilse bakire arayamaz.böyle bir dünya yok...

0|0
    0|0
  • bakir olarak bende bkire isterim ama bakir olmayan erkek bakire istememeli

0|0
    0|0
  • sevdiğim kadın bakire olmasa,onun kimle nerede kaç kere kaç kişiyle ne şekilde ne düşünerek ne hallerde yaptığını yaparken de neler hissettiğini , o inleme sesinini düşünür çıldırırım. Oyüzden bir bakir olarak bakire kız isterim.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• bekaretini kaybetmeni ve yaşadıklarını sen bile "kirli sayfalar" diye adlandırıyorsan o adamı çok da yadırgamaman gerekir. bir kere hepimiz önce şunu kabul etmeliyiz, evlilik öncesi ilişki kirlenmek demek değildir. namus da bekaretle olmaz. biz bunu kabul etmedikçe başkasının kabul etmesini bekleyemeyiz.

1|0
    0|0
  • hem bakir değil hemde bakire kız istiyor

ben önce bir beyni var mıdiye bakardım

1|0
    0|0
  • öyle erkekleri varya öldürmek gerekiyor

1|0
    0|0
Yükleniyor...