İlerde evleneceğim kişiye anlatmalı mıyım? kendimden tiksiniyorum

merhaba arkadaşlar sonuna Kadar okuyun ve gereksiz yorumlar atmayın!.. 3 sene birisiyle çıktım.. arkadaşımın kuzeniydi kendisi.. ben almanyada yaşıyorum o ise türkiyedendi.. ilk seneler güzel geçti.. ilk sene buluşmamızda onun beni dudağımdan öpmesine izin vermedim..çok inançlı birisiyim ters olduğunu biliyorum..neyse ateşle barut yanyana duramaz fazla.. 2inci sene yazın öpüştük..3senesinde dahada yakınlaştık...çok utanıyorum..bana oral yaptı..ama fazla sürmedi..açık konuscam göğüslerimi yaladı..sürtündü bana.. aklıma geldikçe kendimden tiksiniyorum... cinsel ilişki yaşamadık..analde birşey olmadı..1 ay sonra beni başkasıyla aldattı..duyunca dünyam yıkıldı...ya ona o Kadar güvenmiştim ki o yüzden bazı şeylere göz yumdum herseferinde ona günah bu diyorum..evleneceğimiz hayalleriyle yaşıyordum (APTAL KAFAM) çok yanılmışım...gerçek yüzünü görememişim...bin kere tevbe ettim birdaha yapmıçağıma kendime söz verdim..ondan sonra kimseyle yakınlaşmadım..ilerde eleneceğim kişiyede bu yaptıklarımı anlaticak değilim..ben yaptığımdan pişmanım zaten onun bilmesine gerek varmı ki? bilmese daha iyi kendimi daha çok kötü hissedeceğim..beni Temiz birisi bilsin yeter...artık kimseyle cinsel konuşmalara girmicem sevgilim bile olsa..beni seven böyle sever cinsellik düşünmez..abartma diyeceksiniz ama ben buyum işte... neyse...sizce ilerde evleneceğim kişiye anlatmalı mıyım? ben sadece birisini sevdiğimi söyliyeceğim fakat detayına girmicem..

0|0
6|28

En İyi Erkek Görüşü

• gercekten vicdan sahibiymissin, burada okuyoruz kizlar bakire olmadigi halde zarlarini diktirip bakireymis gibi davraniyolar, sen kafana takma artik, zaten yeterince pisman olmussun, aslinda anlatman gerekir, ama bencede anlatma cunku yillar sonra bile bunu senin yuzune vurabilir, kirilan incinen sen olursun...

1|0
    0|0
    • o kizlari iste hic anlamiyorum..ben öyle birsey yasamis olsaydim kendimi öldürmüstüm..eminim..yada ailemden uzaklara kacmistim onlarin yüzüne bakamazdim..tsk ederim..

• sendende, vicdanli insan :)) iyi geceler.

• iyi geceler :)

Erkekler Ne Diyor 27

• ya bencede anlatma anlatırsan sen ne kadar tövbe etmiş olursan ol onun aklında şüpheler kalacak o artık Allahla senin aranda ve gördüğüm kadarı ile yeteri kadar pişmansın Allah yardımcın olsun

1|0
    0|0
    • evet pismanim... saol tsk ederim Amin cümlemizin...

• anlatmasin..pismansa benim gibi hic problem yok benim icim..

• Anlatmalısın. Seninle evlenecek erkeğin de daha önceden neler yaptığını düşünürsen arada pek sorun kalmayacaktır. İkiniz sıfırdan başlayacaksınız bu durumda.

0|0
    0|0
    • sanki o anlayisi bana göstericekde..hayatta anlatmam

• Bilmem ben öyle düşünmüyorum. Eninde sonunda anlaşılır yalan

• Boş konu Sonucta Sen birini elde tutmak istiyorsan ya birlikte olucaksın ya da baskasi ile olmasina izin vericeksin sen ikisinide yapmamiş oda doğal olarak yapıcak evleneceğin kişiye anlatmanı gerekticek bişi yok sonucta giren cikican bişi yok :D

1|0
    0|0
    • bencede anlatmicam zaten

• Oyle ya da boyle olmus bitmiş onune bak artik.. pişmanlık bir fayda etmez ve pişman olucak bişi yok bence.. :D

• aynen yola devam..

• Büyütme bu kadar. Daha fazlasını da yapmış olabilirdin ne yani dünyanın sonu mu? Senin evleneceğin adam çok mu temiz olacak sanıyorsun? Öyle erkek kalmadı uyandırayım seni.

1|0
    0|0
    • haklisin..ama biliyorsun bazi erkeklerin takintilari var...yok efendim el eli degmemis vs.

• Namusun bacak arasında olmadığını bilmeyen erkeklerdir onlar ve Türkiye'de çoğunlukta oldukları doğrudur. Kendi saf olmayan bir erkek eşi olacak kadının saf olmasını şart koşamaz, adil değildir.

• iste cahil kafalar... önce onlar kendilerini bir sakinsinlar ondan sonra namuslu tertemiz bir kiz hak etsinler

• tamam mademki sen busun, bencede seni seven böyle sevsin... ha bide bazı özel şeyler kadınla mezara gitmeli çünkü söylencek şey var söylenmicek şey var, nişanlına ne dicen, ben açık dobra biriyim oral yaptırdım mı diceksin.. saçmalama.. ha ben buyum dersen yine, valla senin hayatın, kimsenin umrunda olmaz ;)

0|0
    0|0
  • kusura bakma agresif yaklasmak istemezdim ama son yazin cildirtti beni

1|0
    1|0
  • deli misin ya, anlatma tabi..her doğru her yerde söylenmez...

1|0
    0|0
  • kendi yaptıgını kendin onaylamıyorsan evleneceğin erkegn onaylayacagunu dusunuyorsun ne guzel bir dunya bu boyle . yapın yapın sonra pişmanım yazıklar olsun

0|0
    1|0
  • merhaba 3 sene sen almanyada o türkiyede ve her izne gittiginde ona gitmissin senin inancin nerde kaldi neyse o beni ilgilendirmez bir söz vardir gözden irak gönülden irak sonucu gayet normal seni bekliyeceginimi sandin tr dekinin senin vicdanina kalmis ister anlat ister anlatma bende almanyada yasiyorum türkiyedekiler buradaki kizlara kasar gözüyle bakiyor haberin olsun

0|0
    0|0
    • cok bilmissin heralde.. hem insan beserdir sasar...biz peygamber degiliz.. sen eminim hep alman kizlarini götürüyorsundur burada...simdi gelmis bana ahlaktan bahsetme.. almanyadaki erkeklerin de ne BOK oldugunu cok iyi biliyoruz.. merak etme..

• Seviyeni bozarsan nolur be..cokta tin.. evet ne oldugun ortada zaten..ben kendimi biliyorum dediklerin bos laflar..anca gidersin

• sen adam olmazsin seninde yolun acik olsun

• evlenecegın kısıye o bırısını sevdım lafınıdda soleme bırak ıcınde kalsın

1|0
    0|0
  • yaptgndan pısmansın bence sorun etme artık. ve bunu asla anlatma evlenecegın erkege.

1|0
    0|0
  • Gözden uzak olan gönüldende ırak olur. Aldatması normal, yeni sevgiline/evleneceğin kişiye bahsetme.

1|0
    0|0
  • Önemsiz ve gereksiz bir konu 3 sene görüşmüşsün aşağı yukarı tahmin eder zaten detaya girme hatta bu konuları hiç konuşma daha iyi olur

1|0
    1|0
    • evet..yanlis düsünmesini istemiyorum hakkimda...detayina girerse mecbur yalan söylicegim yapacak birsey yok

• Hayır yalana gerek yok ama detay konusunu konuşma kimse seni bunları anlatmaya zorlayamaz geçmişte kalmış şeyler

• Vermezsen böyle olur işte

0|0
    1|0
  • Yaptığından pişmansan kendine söz ver bir daha yapmayacağına dair.Ve dua et af dile. Bunları eşine anlatma mutlu olamazsın bazı insanlar bu tarz şeyleri takmayabilirler ama bazı insanlar için çok önemlidir. Seni temiz bir insan olarak bilsin aksi durumda böyle şeyler yüzünden boşanmaya kadar gidebilir. Umarım mutlu olursun.

0|0
    0|0
  • Vicdan'ın rahat olacaksa anlatma.

0|0
    0|0
  • çok takmışsın ergenlikte olur böyle.

0|0
    1|0
  • almanlar böylemi hep ya :S öptürmüyolar bişi yaptırmıylar

0|0
    1|0
  • anlatma. erkekler bu konuda kolay kaldıramaz. zor anda yüzüne çarpar.

0|0
    0|0
  • o birisiyle böyle seyler yaşasa ve evlendiginizde senden saklasa sana söylemeseydi nasıl hissederdin ?

0|0
    0|0
    • söylemesin bilmek istemiyorum...zaten

• senin içini bilse evlenmez adam bunu sende biliyosun o yüzden gizliceksin neyse kolay gelsn sana

• oda bana herseyi anlatirsa anlatirim..SAOL

• adama vermezsen aldatır tabi ak

0|0
    4|1
    • Gözden uzak olan gönüldende ırak olur. Aldatması normal, yeni sevgiline/evleneceğin kişiye bahsetme.

• bunu bana neden solüyon aga yukarı yazsana ben yapmadım valla:D

• sonradan orenırsem sanıyesınde boşarım ıstersem 70 yasına olım ne o be

0|0
    1|0
    • herkezin farkli gorusu var

• esıne baglı ama kotu bışı o degılde ınançlıyım dıon adam catır catır yemış vslla sonrada esıne bışı yasamadım dıcen adıl degıl ama yorumlara baktım kararını çoktan vermışın ıçını rahatlatmak ıçın bakıon buraya

• kafana takmana değmez içine bişey girmemiş ki

0|0
    0|1
  • Karşı tarafın illaki her şeyi bilmesi gerekmiyor. Kendinden bu kadar taviz verme. O sana her şeyi anlatacak mı? Eğer anlatırsan seni her fırsatta rencide edeceğinden emin ol. Bazı şeyler gizli kalmalı bence ama yine de sen bilirsin. Önemli olan evleneceğin kişi ile yaşarken düzenli yaşaman.

1|0
    0|0
  • doğru düşünüyorsunuz kardeş aynen dediğiniz gibi yapın. tövbenizi Allah kabul etsin inşallah, Allah haram bakıştan korusun. artık kendinize bile hatırlatmayın bence

1|0
    0|0
  • s.a hanımefendi yaşanmış yaşanmıştır beyninizden silin silin demekle kolayca silinmez ama bunu beyninizde bitirmezseniz ileride evlendiğinizde eşinizle aranızda cinsel problem yaşanacaktır allah gönlünüze göre versin hayırlısıyla karşılaştırsın şunu söylemek isterim her insan hata yapabilir yaptığınıza hata demiyorum nefis bu illaki çekecek saygılar

0|0
    1|0
    • a.s tsk ederim..aradan 2 sene gecmesine ragmen hala silemedim aklimdan deniyorum

• o anda sizde tahrik olmuşmuydunuz insanoğlu çiğ süt emmiştir 5 parmağın beşide bir değil size çürük elma denk gelmiş sizde haklısınız kavun değil ki bu koklayarak alasınız ama bir dahakinde seçici olun havuç yöntemiyle deneyin

• Bence sen olanları unut ve hiç hatırlama evleneceğin kişiyede anlatma çünkü bişi olmamışki anlatasın. Olmayan yani ileri derece olmayan bişeyi anlatırsan evliliğiniz çatırdar ve uzun sürmez. Senin düşüncen harika böyle olmaya devam et kendini evleneceğin erkeğine sakla bencede en güzeli bu.

1|0
    0|0
    • Evet demi bencede..o kadar kotu bisi yok ki :-/ kafama bu kadar takmamaliyim

• Kesinlikle takma olmuş bitmiş de gitsin ama onuda bir daha yakınına bile yaklaştırma. Bişey daha sizi tebrik ederim bu zamanda bu kafayla evliliği bekleyen yok denecek kadar az. Keşke yakınlarda bir yerde olsanızda bir tanısaydım belki ama neyse kafanı karışmasın senin düşüncene saygım sonsuz bu yolda devam et olan olduğu yerde kalsın, kimsenin bilmesine gerek yok..

Kızlar Ne Diyor 6

• Anlatma derim ben. Laf gelir yüzüne vurulur. Erkek yapar milli olur biz yapınca o* oluruz. Sevmişsin yapmışsın pişmanda olma sen sevdin ve güvendin o anlar senin içinde güzeldi dimi. Kıymetibi bilmediyse o utansın. İçini ferah tut. Bunda sonra evlenince yaşarsın olur biter. Mutluluklar...

2|1
    0|1
    • Dogru söylüyorsun... erkekler zaten her halti yiyebilir ama aradaki fark ben pismanim... yani o an yaparken bile huzursuzdum icim sizliyordu...güzel degildi benim icin...ama yaptim bikere..malesef...

• Soylememek en mantiklisi yoksa yuzune bakamam..tsk ederim guzel yorumun icin

• Ne demek inş. Birdaha karşına çıkacak kişi seni pişman edecek şeyler değilde seni hep mutlu edecek şeyler yaşatır.

• anlatma tabiki tevbeni etmişsin Allah affetsin söylemessen senle kalır söylersen sürekli sorun çıkar bu sebepten ne gerek var huzursuzluğa yinede sen bilirsin

0|0
    0|0
  • zevk aldınmı?

0|0
    1|0
  • Cinsel anlamda bir birleşme olmamış. söylemene gerek yok bence. Sen bunun pişmanlıgını yasıyorsun zaten iyice yıpratma kendini. anlattıgının benzerini ben yasadım. arada mesafeler. 4 buçuk seneye yakın bir ilişki. ilk buluşmada sadece öpüşme vs... en son yani 4 seneyi geçmişti artık birlikte olduk. yani bakireliğimi kaybettim. Evlilik gözüyle bakıyodum :) ve bu birliktelik oldu. Kan gelmediği için beni terketti. vay efendim ben ondan önce kimnle yatmışım. Dünyam basıma yıkıldı. Doktora gidelim dedim yok onu yapalım bunu yapalım yok... inanmadı bana ve bitti. Ne kadar pişman oldugumu anlatacak kelime yok. Ama olan oldu artık.. Bunun suclulugu hicbir zaman gitmiyo benden. Suan hayatımda biri var. Yazın evleniyoruz. Durumu ona anlattım ilk günden. Ben böyle böyle bunları yasadım. Bu yüzden terkedildim. Sorun etmedi çok fazla allaha çok şükürrr.. Ama o hayatıma girdiği günden beri asla nasıl olsa kız değilsin diye cinsellik anlamında ileri gitmedi.

1|0
    0|0
    • Helal olsun gercekten seni takdir ettim..ama eski sevgilinin yaptigi hazmedilir gibi degil..herkezde.kan gelicek diye bisi yok..yinede sonra kendini sakinmissin ya..nasilsa bekaretimi kaybettim artik istedigimle olurumda diyebilirdin..en mantiklisi ona yasadiklarimi soylememek dedigin gibi..sana mutluluklar dilerim

• ilerde kendini bulacagin duruma bagli derim acikcasi vede tabiki o anki sevgilin/nisanlina

bazi erkekler herseyi her detayi ile bilmek isterler, sevgilin öyle bir kisi olursa mutlaka söylemelisin derim

sonucta evlilik bu, ömür boyu sürecektir insallah ve iki kiside birbirine sadik olmali o yüzden hic bir konuda yalan veya gizli sakli olmamali

bazi erkekler bu konularla hic ilgilenmezler, ozaman da senin anlatman gereksiz olur

yani kisaca kendiliginden sunu bunu yasadim demen gerekmez karsindaki sormuyorsa

ama karsindaki acik acik soruyorsa seninde dürüst olman en mantiklisi

1|0
    0|0
    • evet sormuyorsa sorun degil zaten benim icin

• eşin sorarsa anlat ama ayrıntıya girmeden

0|1
    0|0
Yükleniyor...