Bu sorunun cevabını çok merak ediyorum beylere soruyorum. :)

Lezbiyen olmayan kadınlar bile bazen hem cinsinin göğüslerini poposnu beğenir taş gibi falan der. Siz erkekler gay olmadığınz halde hiç hemcinsleriniz dikkatinizi çekiyor mu ne biliyim hemcinsinizin pantolonunn önünü kabarık görseniz bir etkilenme oluyor mu ya da kaslarından vs..

Gizlenip gerçekten samimi cevaplar verebilirsiniz. Bekliyorum.

0|0
1|14

En İyi Erkek Görüşü

• Hayır . Bizde etkilenme olmaz. Sadece vücutlu erkekleri özenip spor yapabiliriz en fazla.

0|1
    0|0
    • emin misin ?

• Anladım sağol aydınlattın :) Ama erkeklerde birbrne açıyormuş penslerini ergenlk dönemnde özellkle ?

• zamanında biz de açtık, mastürbasyonu öğrendiğimiz dönemde 15 16 yaşlarında falan. Sonra yanlış bir şey olduğunu gördük. islam dini bu yüzden hemcinslerin bile zorunlu olmadıkça göstermesini istemiyor.

ben hoşlanmam ama başka erkek hoşlanabilir bunu önlemektir amaç

Erkekler Ne Diyor 13

• link Adam karizma ya.

1|0
    0|1
  • erkeklerin birbirinden etkilenme eğilimi kızlara göre çok daha düşük..yani kadınlardaki eşcinsellik potansiyeli çok daha yüksek..çünkü siz birbirinizi incelemeyi seviyorsunuz, ve kıskançlık kadınlarda çok daha fazla..erkekler birbirini pek incelemez..özellikle de özgüveni yerindeyse..ama kadınlar çok özgüvenli olsalar dahi birbirini inceleyip kıskanabilirler..bu da sanıyorum etkilenme eğilimini güçlendiriyor..

0|0
    0|0
  • İğrenç yaratıklarız biz kendimize tahammülümüz yokken bir başka erkeği incelemek ... ıyyy iğrenç

1|0
    0|0
    • :)) neden iğrençsiniz

• genel olrak söyledim bay sakal.

• Tatlımıyım değilmiyim şimdi

• çok şükür...

0|0
    0|0
  • Bu nasil bir soru yaw :) siz erkeklerin onunemi bakiyorsunuz hep? Ben hapi yuttum o zaman hep kabarik gorunuyor.. :s

0|0
    0|0
  • asla olmaz. kesinlikle cıkkk

0|0
    0|0
  • erkekte etkilenme olmaz etkilenirse zaten erkek olmaz

0|0
    0|0
  • erkek vücudu çok itici bana göre... kızları tercih ederim

0|0
    0|0
  • oooo çadırı kurmuşsun yine derim öyle kabarık görürsem :)

0|0
    0|0
  • sadece imrenme olur veya kıskanma :)

0|0
    0|0
  • hiiç aklıma bile gelmedi :) böyle soru da ilk defa gördüm yani bravo arkadaş :D

0|0
    0|0
  • karizma adamlar çıkıyor arada. Bir de bazı tipler var ünisex kıyafet gibiler. yani kız gibi dudkları tenleri oluyor. Dikkat çekmiyoır değil tabi ama çok şükür cinsel anlamda etkilenme yok :D

0|0
    0|0
  • İpneye Bak Kaldirmis Geziyor Dediğim oluyor.. :D

0|0
    0|0
    • Etkilenme oluyor mu ?

• Olmaz mi Benim kinide Kaldiriyorum kardes kardes gezdiriyoruz. Ağzı sulana cıkar belki falan diye Soruyu yanliş sormusun bence Gay arkadaslara sorman gerekti bence..

Kızlar Ne Diyor 1

Yükleniyor...