İnsanlar özellikle cinsellik ile ilgili problemlerini neden konuşmaz ve neden aldatır ?

Birkaç kere burada sorulan sorularda olsun başka sitelerde olsun denk geldiğim takıldığım bir durum var evliliklerde aldatmalar ya da aldatmaya yönelimler artmış gibi ben daha gencim tabi bilemem tam olarak.Bu durum internet kullanımın iletişim artması ile falan daha göz önüne gelmiş olabilir neyse görüyorum bazen yok erkekler eşlerinden sıkılıyor eşinin cinsel isteksizliğinden yakınıyor böyle olmaz diyor dışarıya gidiyor lisedeyken falan bile ilerisi için bir ömür kuru fasulyeyle geçmez diyerek olaya bakan arkadaşlarım vardı kadınlarda da yok eşimin penisi küçük iktidarsız bana çok ilgi göstermiyor diyor aldatıyor sonra da evliliklerine devam ediyolar birbirlerini sevmiş saymış güvenmiş ve evlenmiş insanlar ne diye özellikle cinsellik ile ilgili problemlerini gerek kendinde gerek eşindeki eksikleri konuşmaz bir yol aramaz da gözü dışarıya kayar aldatır ya da ortada çözümsüz artık iyiden iyiye sıkıntı veren bir durum var neden boşanmaz da aldatır.

(soruda kendimi tam ifade edemediysem özür dilerim)

0|0
0|1

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 1

• Susma hakkımı kullanıyorum :)

0|0
    0|0
Yükleniyor...