Partnerinizin spermlerini temizliyor musunuz?

İlişkiden sonra eğer prezervatif vs kullanılmamışsa etrafa sperm saçıldığı oluyor. Bunları kim temizliyor? Yanlışlıkla vücudunuzda herhangi bir yere gelirse siz ya da o bu durumdan utanır mısınız?

0|0
9|4

En İyi Kız Görüşü

• Bu ne yaman bir çelişki...

Niye utansınlar ki :) doğmamış milyonlarca çocuktan mı :Pp

2|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• Prezervatif kullanmıyor bazen vucuduma boşalıyor bazen o bazende ben temızlıyorum.

1|1
    0|0
  • hahahaha :) ben bu konuyu her zaman garipsemişimdir kimsedende aşağı kalmadım ama :) temizlerim canım ne var bunda o kadar şeyi yap ordan çıkanı görmezden gel olduu.. arkanı dön tanıma istersen :)

0|0
    0|0
  • Yanlışlıkla vücudumun herhangi bir yerine değil, bilerek gelsin. O zaman hiç sevişmeyelim. Bundan utanmayan sevgililer sevişsin.

0|0
    0|0
    • İşte yine süper bir cevap, arkadaşım benim...Ama bazen oratlığa bulaşmasın diye eline alır partnerim. Bazen de ayaklarına boşaldığımda çoraplarını çıkarır ben yıkarım, yada yenisini alırım ona.

• üzerime boşalıyor..bazen dudaklarıma ağzıma..bilmem ben seviyorum..temizlerim..hoş bişey:)

0|0
    0|0
  • niye utanalim?

0|0
    0|0
  • özellikle de eğer temizleyemeyeceğim bölgedeyse yani sırtımda falan o temizliyor. onun dışında bazen o bazen ben temizliyorum. bunda utanılacak bir durum göremedim.

0|0
    0|0
  • vücüduma boşalmasından neden utanıyım ki duydugum en saçma soru. partnerimle sevişecek kadar yakınım ona. onun sperminden tiksenmemde, utanmamda.

1|0
    0|0
  • 1|1
    0|0
    • bu ne ya bunun için mi geliştirmişler bu cihazı :D

• evet kenwood sperm temizleyici

Erkekler Ne Diyor 4

• çok saçma bi soru bence o kadar işi yap sonra ondan utan :) genelde göğüslerine boşalıyorum bi orgazm sigarasından sonra kendisi temizliyor bazen bende yardım ediyorum

0|0
    0|0
  • benimki de görünce ölecek gibi oluyor :D zar zor ayakta tutuyom, bayıldı bayılacak =)))

0|0
    0|0
  • her iki taraf bundan utanmak değil haz almalı...birde yutma konusu var eğer yapan varsa...

0|0
    0|0
  • ben sevdiğim kadını canımın parçası olarak görüyorum oda beni.oyüzden ne ben ondan nede o bende çekinir.birbirimizi temizleriz . bakımını bile yaparız . allah sizlerede böyle birliktelikler versin

0|0
    0|0
Yükleniyor...