Cinsiyet değiştirme ameliyatı..?

kadından erkeğe cinsiyet değiştirme ne kadarlık bir süreçtir ve fiyatı ne kadardır? lütfen bilen direk cevabı yazsın saçma sapan yorumlar yapmayın özellikle bunu yapmış olanlar da yazarsa daha iyi olur gizliden yazabilirsiniz..

Güncellemeler:
cinsiyet değiştirmek isiyorum diye bişey yazmadım gerçi..:D

0|0
3|6

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 5

Kızlar Ne Diyor 3

• Sanıldığı kadar kısa süreli birşey değildir.ameliyat olunca hemen erkek olmazdın testosteron kullanmak en önemlisi.görünüşünü sesini etkileyen en mühim şey testosteron dur.1 yıl boyunca kullanırsan gerçek bir erkekten ayır edilemezsin.fiyatını düşünme bence mühim olan ameliyat olmak değil t kullan ameliyatı sonra düşürsün çoğu kişi böyle yapıyor.tumblr den bakabilirsin ftm yazınca çıkıyor.birçok transeksüel erkekten tavsiye alabilirsin.Buarada ameliyat olmak için uzun bir süre psikolog mudur nedir gidip karalı olduğunu kanıtlaman gerekiyor ben erkek olmata karar verdim diyeni ameliyat etmiyorlar ve maalesef bu inandırms süreci 2 yıla kadar çıkabiliyor.böyle bir ülkede kimlik değiştirmek neredeyse imkansız pembe kimlikle kalacaksın bence iyi düşün

0|0
    0|0
    • ne desen haklısın bu ülkede hiçbişey için rahat yok..

• Böyle birşey düşünüyorsan en mantıklısı yurtdışı

• o kadar imkanım yok zaten.

• Saygi gostermek lazim ! Ama bir bilgiye sahip degilm malesef :/

0|0
    0|0
  • nil erkoçlar yapmıştı ... internette fiyatını görmüştüm sen bir araştır nil erkoçları google amcadan ...

0|0
    0|0
    • ona baktım ama hiç rastlamadım..

Yükleniyor...