Lezbiyen bir arkadaşım var, ondan hoşlanıyorum. Ben de biseksüel bir kadınım onu nasıl etkileyebilirim?

dediğim gibi ben de hemcinslerinden hoşlanan bir kadınım ondan hoşlandığımı biliyor fakat o da başkasından hoşlanıyor. daha bir defa bulustuk . Sizce o da benimle birlikte olmak isteyecek midir ? onu nasıl etkileyebilirim ? abuk subuk cahilce yanıt vermezseniz sevinirim .

0|0
5|9

En İyi Kız Görüşü

• Bu tür ilişkilerde bir etkileşim gerektiriyor;karşılıklı bir çekim meselesi nasıl bir erkek le bir kadının tek vücut olma isteği o an oluşuyorsa ... sende süreci akışına bırak özel bir şeyler ters tepebilir kanımca

1|0
    1|0
    • nasıl bir etkileşim olması gerekiyor ?

• bir erkekle beraber olduysan onun gibi

Erkekler Ne Diyor 9

• direk seninle sevişmek istiyorum de kabul eder belki...?

0|0
    0|0
    • işte direkt söylemek istemiyorum onun da istemesi gerek

• bir defa buluştuk demişsin. Nerde buluştunuz ve ne kadar sürdü? Arkadaş ortamında mıydınız? Biraz bilgi verebilirsen daha iyi yardımcı olabilirim sanırım...

• Nelerden hoslaniyorsa ole giyin suslen

0|0
    0|0
  • Ona romantik bir ortanda açıl bence

0|0
    0|0
    • zaten açıldım biliyor ondan hoşlandığımı ama o da başka birinden hoşlanıyor okumadın gözden kaçırdın galiba

• işte onu nasıl yapabilirim onun hoşlandığı şeyleri bilmem gerek elimde hiçbir bilgi yok

• onu bu siteye üye yap bana bırak herşeyi :)

• yanında tahrik edici konuş azdırmaya calış

0|0
    0|0
  • Amın aç gtünü parmakla önünde :D

0|0
    0|0
  • Sen bir şey yapmasanda etkilenir zaten

0|0
    0|0
  • sadece sevişmek istemiyor musun? yoksa bir aşk mı istiyorsun?

0|0
    1|0
    • şimdilik sadece sevişmek ama ondan hoşlandığım için sevişirken onun da benden hoşlandığınnı hissettmek istiyorum

• bi sitede tanıstık .beni etkileyen yanı gülüşü hep pozitif olması ve de cok hoşuma gidiyor bakışlarını beğeniyorum etkileyici

• Sonuç nedir peki?

• ya birtane böyle kendini erkek zanneden bir sürtük tanımıştım ondan sonra onun gibilerin kafasını taşla ezmek istiyorum( lezbiyenler gaylar sizlere lafım yok ) lafım şu kadın olupta kendini erkek gibi hisseden sürtüklere ben hayatım boyunca böyle pislik bir ruha sahip bir insan tanımadım gerçekten çok iğrençler kadınları önce zaaflarından faydalanıp kandırıyorlar kankisi oluyor sonra erkek arkadaşlarından ayırıyor

0|0
    1|0
    • ya arkadasım tamam dediğin konu hakkında haklısın da benim sorduğum soruya bir cevap alabilseydim senden

• Al bir şişe şarap . oturmaya git. içince sevgili bile olursunuz yan galıba

0|0
    0|0
    • tek olsa coktan olucak da yanında başka bir arkadası da ev arkadasının olduğu için sorun orda

• o onunla kalmıyor ki

• allah allah . bu aşkın sonu yok galiba :)

Kızlar Ne Diyor 4

• romantik bir akşam yemeği ?

:(

0|0
    0|0
  • çekinmeden söylemelisin

0|0
    0|0
  • bende kız ark. sevişmiştim , biraz yaklaşın eğer o da isterse olur emin olun

1|0
    0|0
  • ıyyy aynı cıns bırbırıyle eyagg

1|2
    1|0
    • işte bu türden insanları kastetmiştim yorum yapmasınlar diye sana iğrenç gelebilir bizim hislerimiz böyle içimizden gelen bu ne yapsak değişmez anlıyomusun gerci anlayamazsın

• igrençbence

Yükleniyor...