2014 yılından her kategori için beklentileriniz nedir?

Herkese merhaba,

Zaman su gibi akıp geçiyor. Biz her geçen gün biraz daha yaşlanıyor, geçmişimizden biraz daha uzaklaşıyoruz. Ancak herşeye rağmen çok güzel şeyler de yaşadığımızı inkar edemeyiz.

KS'deki kategori sırasına göre 2014'ten neler beklediğinizi paylaşır mısınız?

Benim dileklerim;

Flört: büyülü bir ilk karşılaşma sonrası eğlenceli bir flört dönemi...

Aşk: Birbirimizi yiyip tüketmeyeceğimiz kadar az, birbirimizden kopamayacağımız kadar çok güçlü bir aşk...

Cinsellik: Tutkulu, heyecanlı, fantezilerle dolu ve her anından ölesiye zevk aldığımız sıradışı bir cinsel hayat...

Ayrılık: Bizden uzak olsun...

Kişilik: İlk 3 kategori için dilediğim kişinin, herşeyi konuşacak kadar açık yürekli, hayallerinin peşinden koşacak cesarete sahip, dürüstlüğü ve saygıyı hiç yitirmeyen, her konu hakkında bilgisi olmasa da, her konu hakkında söyleyecek birşeyi olan bir kişilikte...

Sağlık: Bu yıl, sağlık hayatımızdan hiç eksik olmasın...

Moda: Yediğimiz, içtiğimiz, giydiğimiz, gittiğimiz, gördüğümüz, konuştuğumuz herşey moda olsun 2014'te... :)

Kültür: Yılda hiç değilse 1 - 2 farklı kültürleri tanıyabileceğimiz seyehatlerin olduğu, sanatsal etkinliklere zaman ayırabileceğimiz bir 2014

Spor: Aynı sporlardan hoşlanmasak bile, birbirimizin sevdiği spor dalları, tuttuğu takımlarla ilgili tatlı ve sevimli bir rekabetimiz olsun 2014'te

Diğer: Diğer herşey de bu dilekleri desteklesin :D

0|0
1|0

En İyi Kız Görüşü

• Aşk: Eşim ve kızım her zaman benimle olsun inşallah.

Ayrılık: Zorunlu ve geçici ayrılıklar olsa da her şey yoluna girecektir.

Sağlık: Allah herkese acil şifalar versin.

Diğer: En büyük hayalim, iş hayatına tekrar atılmak.

Bir de bunlardan başka ikramiye bana çıksın istiyorum. Bu kadarcık.

0|2
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Yükleniyor...