Konu cinsellik olduğunda ikiyüzlülük yapan insanlardan tiskiniyorum, neden böylesiniz?

Henüz bakireyim ve sevgilim oldugunda veya cevremdekilere soruyorum,

Aldigim cevaplar hep ayni oluyor, kiz kendi bakire degilse anal oral yapiyor diye hemcinslerini asagiliyor, kasar o.. kelimelerini agzinda sakiz yapiyor ama bekaret onemli degil zevk onemli diye hak iddia ediyor bu ikiyuzluluk degil de nedir?

Erkeklere gelince herturlu kayarim ama evlenecegimde bakire ararim diyor bakire oldugumu sanmadiklari icin bana bile yavsiyorlar pis pis hareketler yapiyorlar sonra bakireyim diyorum evlilik moduna giriyorlar hem yavsiyorlar hemde evlilik dusunuyorlar TISKINIYORUM.

Boyle dusunmeyen insanlari asagilamayan ve kategorize etmeyen insanlar yok mu?Neden?!

0|0
3|16

En İyi Erkek Görüşü

• Merhaba arkadaşım,

Tanıştığım ve/veya ilişki yaşamayı istediğim herhangi birinin geçmişte neler yaptığıyla ilgilenemem... Örneğin bakire olması benim için o kişiyi "daha değerli" kılmayacağı gibi, bakire değilse de benim için "daha değersiz" olmaz...

Kendi açımdan şöyle düşünüyorum; Bir kadın/erkek karşı cinsten biriyle tanıştığında birşeyler hisseder, arzular ve yaptıktan sonra pişmanlık duymamışsa, buna değdiğini düşünüyorsa ve sırf hayat onun istediği gibi gitmemiş ve ayrılmışlarsa bu durum kadını kaşar, o*, erkeği ise alçak şerefsiz yapmaz...

Şahsen bakire bir kızla evlenmeyi haketmediğimi düşünmüyorum, benzer sorularda da hep aynı cevabı veriyorum...

İnsanların iki yüzlülüğüne gelince, bunu sen veya ben değiştiremeyiz. Böyle kabul etmemiz gerekir...

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 15

• Mal ortadoğu milleti işte, seks dünyanın en güzel şeyi, ama bunu yaşamayı tabu yapmış en gerizekalı coğrafyada ortadoğu...

0|1
    0|0
  • sana katılıyorum soruna 5 yıldız verdim ve bende hep derim kimse kimsenin özel yaşamını yargılama sorgulama ve çeşitli sıfatlarla ifade edemez ... eğer bir erkek bir kız ya da kadın hahkında orspu , kaşr vs gibi ifadeler kullanıyorsa i*nenin önde gidenidir hele hele birileriyle bir şeyler yaşayıp sonrada kızlarla ilgili laf söyleynler zaten erkeğin kaşarıdır ..

aynı şekilde kızlardanda çok duymaktayım kendi cinselrini aşağılayıcı ifadeler . seksi yaşan insnaları aşağılarlar ama seksten daha aşağılık olan toplum içinde fitne fesat dedikodu yalan dolan bin türlü karaktersizliği yaparlar sonrada namus abidesi olurlar işte aşağılık olmak böyle bir şey ..

sex kişilerin tercihidir ve tasarrufudur nasıl yaşarsa yaşar kimseyi bağlamaz.

0|0
    0|0
  • Sorun o kadar gerçekçi ki, hak vermemek elde değil. Bende bir soru ekliemek istyorum müsadenle. Çevreme göre temiz biriyim. 24 yaşında olmama rağmen hiç kimse ile birlikte olmadım. Çünkü evliliği n temizliğini düşündüm. ilişkiye girebeilcğeim herhangi birninin geleceğinin düşündüm. bazen merak edip cinsellikle alakalı şeyler sorduğumda ise ayıp karşılanabiliyor. hangisi daha kötü? bir kızın hayallerini mahvetmek mi yoksa o soruları sormak mı?

0|0
    0|0
  • Ben seks konusunda türkiyedeki kadar 2 yüzlü bir toplum görmedim..

0|1
    0|0
  • affetmen diyene sor senin yakınına yapılsa tepkin ne olur bırak bakire almayı bak yanıt nasıl çünkü aldğı eğitim eksik ve isine gelince namus belası kesilir işine gelmese görmez kendi yaptığını yanu iki yüzlü insanları çoğu demicem geneli

0|0
    0|0
  • böyle bir toplumda kız olmak istemezdim.

2|1
    0|1
  • karşına düzgün insan cıkana kadar cinsellik yaşama asla son gün evleneceğin olsa bile ne olacağını bilemezsin bunu cogu kıza söyliyorum ama hep aklı havadalar cok pişman olursunuz erkek seks ister herzaman düşünür doğru insanı bulmak önemli

0|0
    0|0
  • bi yandan istek ve arzular diğer yandan toplum olguları biz millet olarak bir geçiş dönemindeyiz.

0|0
    0|0
  • Erkek kılıgında bayanlar var onlar bu konularda farklı yorumlar yapıyorlar

0|0
    0|0
  • budamı gol değil he !.

0|0
    0|0
  • bende tiksiniyorum

0|0
    0|0
  • cahillik ve kendine müslümanlığın olduğu noktalar bunlar :)

bizim ülkenin gerçekleri.

0|0
    0|1
  • yaşın kaç

ergen grubunda değilsin umarım

0|0
    0|0
    • 19

• bence hiç bu olaylara girme sonradan pişman olursun, snn yaş grubun kabul etmen lazım ki hormonları beyninden daha fazla çalıştığından çenesine vurup bu şekilde munakaşalara girebiliyorsun, çevreni değiştir, kaliteli insanlarla takıl, böyle embesil zavallılardan uzak dur.

• Sevgili nedir bence tanışma tanıma ve doğru insan olup olmadığını algılamaktır eğer doğru insan ise evlenilir değilsede bitirilir ama şimdiki kızlar hepsi olmasada çoğu sevgilisini eşiymiş gibi görüp evlenmeden herşeyi yaşıyorlar sonrada terkediliyorlar sonra karşısına doğru insan çıkıncada kara kara düşünüyorlar ben ona geçmişimi nasıl anlatırım diye düşünüyorlar ve anlatıncada kabul edilmiyorlar sonrada çıkıp herkes istediğini yaşamakta özgür diye savunmaya geçiyorlar özgürlük buysa bunun adıda medeniyetse hayvanlar insanlardan kat kat daha medeni

0|0
    0|0
    • Yasadijlari herseyi ERKEKLERLE yasiyorlar, ERKEKLER.Karsima cikan yavsak erkekler.

• Işte oda senin şansızlığın hep şerefsizler denk gelmiş sana ERKEK olan insan sevdiğinin geleceğini zorlaştırmaz dokunduysa evlenir ya da evlenmeden dokunmaz

• ben cok sükür bakir bir erkegim , ama zina yapanlar ve dedigin gibi 2 yüzlülük yapan insanların gözümde pul kdr degeri yook ! :) saygılarımla . . .

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• biriyle birlikte olup heves mi ?

0|0
    0|0
  • evet erkeklerin geneli böyledir onun için evlenmeden bence cinsel ilişki veya cinsellikle ilgili hiçbir sey yaşanmamalı . böyle söylesem de ben eşimle evlenmeden önce yattım kendisine inandım güven verici biriydi. ama yinede ya evlenemezsek diyede korkuyordum neyse ki evlendik . demem o ki ben sanslıydım . ama yaptığım hataydı kesinlikle evlenmeden önce cinsellikle ilgili bir şey yaşanmamalı

0|2
    0|1
  • haklısın be kardesim ne diyim !

0|2
    0|0
Yükleniyor...