Beni lezbiyen yaptı, kendisi caydı mı?

geçen akşam arkadaş grubuyla dışarı çıkmıştık. bir mekanda yıllardır tanıdığım ve çok sevdiğim bir kız arkadaşım tuvaletteyken beni aniden kabine sokup öptü. 10-15 dakika birbirimizden ayrılamadık. heryerimi okşayıp öptü. aklım başımdan gitti. ikimiz de sarhoştuk. şimdi iki gündür arıyor, mesaj atıyor, özür diliyor. sarhoştum bir daha asla olmayacak, arkadaşlığımız bozulmasın, ben lezbiyen değilim diyor. ama ben sanırım ona aşık oldum. beni yoldan çıkartıp kendisi caydı. şimdi ona hem çok kızgınım hem de onu çok istiyorum. ne yapmalıyım sizce?

0|0
726

En İyi Erkek Görüşü

• Seni lezbiyen yapmadı içindekini ortaya çıkardı.

0|1
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 25

• O da senin onu yanlış anlamış olabileceğini düşünmüş anlaşılan... Ne sen sor, ne ondan bekle... Ancak fırsatını bulursanız akışına bırakın, taşlar yerine oturur...

0|1
    0|0
  • Bence onu arzuladığını ona anlatırsan ilişkinizin devamı gelir zaten o da seni istiyor ama seni kaybetmekten korkuyor sadece...

0|0
    0|0
  • Benide birisi zorla lezbiyen yapmıştı <3 iyiki de yapmış..

Seviyorum kadınları

0|0
    0|0
  • Onun yaptıklarından hoşlandığını,özür dilemesine gerek olmadığını söyle.Mesajlarıyla senin ağzını yokluyor olabilir.Sakin bir ortamda tekrar buluşmaya davet et.

0|0
    0|0
  • Eyvah eyvah ya :D İnsana yalnızca duyguları tattırmak yeterli oluyormuş, onları etki altına almak yeterli oluyormuş her şey için.

O senin karşı cinsin ya.

0|0
    0|0
  • 30 dan sonra lezbiyenliğe adım atmışsın herhalde geri adım atmakta zor olmamalı.

0|0
    0|0
  • O, senin sarhoşken buna onay verdiğini ancak ayıldıktan sonra kızacağını düşündüğü için özür diliyor.

Emin ol o da seni istiyor.

0|1
    0|0
  • birkez yapma ile hemen lez olmazsım korkma ama o yönde eğilimin var galiba açık açık konuş belki oda sen kızdın sandığı için öyle davranıyordur

0|1
    0|0
  • sorun değil sevgilim diye mesaj at

eminim birden istediğin mesaj gelecek

0|0
    0|0
  • karşılık verir tamam de gelsin bu defa sen ona yap devamı gelir

0|0
    0|0
  • sadece etkisinde kalmışsın bir erkekle dene öyle olmadğını anlarsın...

0|0
    0|0
  • Dışarı çık biraz temiz hava al, beynine oksijen gitsin.

0|0
    0|0
  • 1 kere yatmayı teklif et ısrarla üzerine git.

0|1
    0|0
  • rahatsız olduğunu düşündüğü için öyle davranıodur sana o gece yaşadıklarının hoşuna gittiğini söylemelisin ona ..

0|0
    0|0
  • ne yapcan lezligi bea aynı olayı bir erkekle yaşa bu piskolojiden kurtul :)

0|0
    0|0
  • Yazık sana hemen de asik olmus safim benim :)

0|0
    0|0
  • abazalıktandır gülüm bayadır okşanmamışsın ondan olabilir..:D

0|0
    0|0
  • sen ona mesaj at benim çok hoşuma gitti aynısını tekrar yapalım de

0|0
    0|0
  • ben seni her halinle seviyorum diye zarf at... :)

0|0
    0|0
  • beni öperek normale dönebilrsin :)

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    5

Kızlar Ne Diyor 7

• çok hosuna gittiğini söyle veya buluşalım de sen de ona aniden yapış:)

1|2
    0|1
  • caymaktan değilde bence senin ona tavır alacağını arkadaşlığınızı bitireceğini düşündüğü için korkuyor ondan yan çiziyor olmasın

1|1
    0|0
  • bildiğim kadarıyla lezbiyenlik doğuştan gelen hislerle oluşuyor. sonradan biri yapmaz.

0|0
    0|0
  • ahahahha manyakmısın lan sen tamam bizde sarhoşken oldu öyle bişey ama lezbiyen olmadım çok şükür :D

0|1
    0|0
    • ama ben aşık oldum

• sen ne diyosun lan değişik :D aşk değil o be kızım etkisinde kalmışsın aşık oldum sanıyosun git bir erkeklede yap aynısını geçer :d

• aşık olmamışsın sen sana kendini daha önce kimsenin yapmadığı kadar özel hissettirmiş o yüsden aşık olduğunu sanıosun ..

• İi haltettin bravo sarhoştun anladk aşk olmak neden :D sesli güldüm

0|0
    0|1
  • sonradan da olabilir bu durum bizaat ...

0|0
    0|0
  • nasıl bir anda lezbiyen oldun anlamadım:)

daha önceden böyle eğilimin varmıydı insan tiksinir ya ne bilim

0|1
    0|0
Yükleniyor...