Siz de korkuyor musunuz?

kadınlar her zaman ilk ilişkiden korkmuşlardır, kızlık zarı bozulurken çok mu acır ?sizde korkuyormusunuz bakire değilseniz acımışmıydı?

0|0
9|1

En İyi Kız Görüşü

• Acıyor çok fena :/

0|1
    0|0
    • siz günlük hayattan örnek vericek olursanız nasıl bir acı?

• içine hart diye bişey giriyor işte bi tuhaf acıyor ama tüm vücudunda hissediyorsun.

Kızlar Ne Diyor 8

• arı sokmasından daha az can yakıyor..

1|1
    0|0
  • Niye genelleme yaparak korkmuşlardır diyosun ki.Her kadın veya kız korkacak diye birşey yok.Kızlık zarı bozulurken acımayabilir o tamamen kişiden kişiye değişir.Tabii bide insanın o anki psikolojisi de önemlidir.

0|1
    0|0
  • Korkmadim. Sordu, kabul ettim. Nazikti, acimadi.

0|0
    0|0
  • evet korkuyorum çok dar benm vajina girişim denediysemde olmadı

0|0
    0|0
  • kaç kadınla konuştun şimdiye dek bu konuda ? Hayır acımıyor.

0|1
    0|1
    • soruya katılan tüm bayanlara!

• bana sormadın bende hatırlamıyorum. Bilmediğin konularda öyledir böyledir diye genlleme yapmamanı öneririm. Özellikle cinsellik konusunda.

• tamam sizin acımamıs olabilir yada tam tersi dikkat ettinizmi bilmiyorum ama acıdı diyen bayanlarda var lütfen biraz insancıl yaklaşımlarda bulunun.

• Bence zardan sebep değilde hiç orda penis için yer yokken,penisin girmeye çalışması acı doğuruyor.Zar konusunda acı çekilmiyor sanırım.Hayal meyal hatırlasam da...

0|1
    0|0
  • Korkuyorum.

0|0
    0|0
  • kimse hiç acımadı diyemez. Ama çok büyütülecek bir acı değil yani.

0|1
    0|0
    • günlük hayattan örnek vericek olursanız ne gibi bi acıdır bu?

• anladığım kadarıyla bakire değilsiniz demi?

• evet değilim

Erkekler Ne Diyor 1

• cok acımıyor. zar yırtıldıktan bir hafta sure ile cinsel ilişkiden uzak durulursa sorun olmadan 2. hafta rahatca ilişkiye girilebilir.

0|0
    0|0
Yükleniyor...