Artık cinsel ilişki istiyorum ama korkuyorum, ne yapacağım?

Sevgilimle beraber olmak istiyorum masturbasyon artık kesmiyor 18 6asındayım artık gerektigini de dusunuyorum ama korkuyorum hemde cok, bakire oldugum icin kaygilarim var napacagim bilmiyorum onu istiyorum :(

Güncellemeler:
Ileride kimsye hesap verecek degilim kizlik mizlik da seyimde degil, korkumu yenmek istiyorm.

0|0
2|14

En İyi Erkek Görüşü

• Merhaba arkadaşım,

Burada anlattığın gibi sevgiline de durumu anlatırsan ve ondan usulca ve seni tedirgin etmeden ilişkiye hazırlamasını istersen sanırım birlikte bu korkunun üstesinden gelebilirsiniz...

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 13

• zsakin kizligini bozdurma neden mi belkide evlenecegin kisinin hayalidir o an o gece sen bozdurursan o an onun basina yikilir hersey sakin bozdurma ilerde pisman olacagin bisi yapma opus sevis koklas ama BOZDURMAAA

0|0
    0|0
  • Evlenmeden aklinin ucundan bie gecirme, ama bu aklindan gecenleri sevgilin gormuyor mu? Seni sevip oksayip rahatlatmiyor mu?

0|0
    0|0
  • valla kendime hakim olabilirim diyorsan , bişeyler yap. örneğin iç çamaşırların kalsın üzerinde ve sürtünme yaptır, veya biraz daha ileri git vajinanı yalattır sende erkeğinin penisini yala. ön sevişme yapın ama kendini kaybetmemeye dikkat et

0|0
    0|0
  • git kime istiyosan ver, korkulacak bir şey değil ... 30 yaşına geldiğinde aklın başına gelmiş olur ...

0|0
    0|0
  • 18 yaşındasın daha çocuksun bismillah .. neyin gerekliliğinden bahsediyosunki ?

0|0
    0|0
  • gelecekte, eşin olabilecek kişiler, bakireliğini sorgulayacaktır. bu duruma hazırsan n istersen yap ... ama eminimki ssen arkadaşlarına anlatabileceği bir anı yaşamak istiyorsun .. bu anı gelecekte başını duvarlara vurmana sebep olabilir ...

0|0
    0|0
  • eğer bunun yükünü kaldırabilirim diyorsan birlikte ol yoksa boşuna isteme..

sanırım olgun bir kızsın sen

0|0
    0|0
  • ekle konuşalım yardımcı olmaya çalışırım

0|1
    0|0
  • O zaman ver adresini hemen geliyorum :)

0|0
    0|0
  • iyi kızlık mızlık şeyinde olmasın günü gelince pişman olunca anlarsın değerini... o değilde sen bundan ayrılınca başkasıyla sevgili olcan onlada yapıcan tek sorun var bir kız olarak gururun birden fazla erkekle yatmayı kabul etcekmiii.. bunlar gurur meselesi aslında namus değil. bir kız sadece evlendiği soyismini aldığı adamla olursa gururlu olmalı diğer türlü onur gururda bahsetmesinler bence

0|0
    0|0
    • Erkekler de her sevgilisiyle yapabiliyor problem mi

• Bir erkegin hayalide bir syru kadinla yatip kendini bakire kiza yamamak degil o vakit.

• değil tabi.. onlarca kızla yatan erkeğin hiçbişekilde bakire bir kızla evlenme hakkını bırak bunu isteme hakkı bile yok...

• Anal yapın

0|0
    0|0
  • Tek diceğim ilerde keşke yapmasaydım diceğin pişman olcağın bir hata yapma. Bak bende 1 ay önce bir kızla yaptım pişmanım keşke kendimi eşime saklamaya devam etseydim.

0|0
    0|0
  • masturbasyon kesmiyor diye kızlığınımı vereceksin ?

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• ben pişman olmadım ailemde karışmadı ...

0|0
    0|0
  • onunla birlikte olma bıkıyosun bir zaman sonra

0|0
    0|0
Yükleniyor...