Eşime güvenemeyeceksem, kime güvenebilirim?

ben evli degilim burada bazi yazilanlari gorunce evlilikten soguyorum, kiz bakire degil evlenecegi zaman diktiriyor esinede ben bakireyim diyor ve omur boyu kandiriyor sizce bu dogrumudur, siz olsaniz nasil davranirdiniz bakire olmadiginizi gizlermiydiniz...

0|0
2|5

En İyi Kız Görüşü

• Gizlemezdim . Evet var oyle kizlar gizleyebilen ama cok zor bisey degilmi ya omur boyu sevdigin adamin gozune baka baka yalan soyliyerek yasamak . Bilmemki yani elinde aomunda cikar ki ortaya .

0|2
    0|0
    • kadin soylemedigi surece nasil cikarki kadinin vicdanina kalmis, adam cok seviyorsa o duruma takacagini pek sanmiyorum. ben erzurumluyum yerlisiyim burada bakirelige cok onem verildigi saniliyor kizlar tarafindan buda erzurumun doguda olmasindan kaynaklaniyor halbuki bir ist, izmer nasilsa burasida oyle, ama dogu muhafazakar olarak bilindigi icin kizlarda bu taraftan biriyle evlenince gizlemeyi dusunuyolar heralde

• zar yokki nerden anliyacan :)))) burada oyle bir konu acilmisti kizlarin cogu tecrubeli olsun ilki olmak istemem diyor, buda sacmalik aslinda sanki beraber tecrube kazanilmiyor, demek kizlar acemilikle vakit kaybetmek istemiyolar :)

• Dedim ya kurana el basar :D :D

Kızlar Ne Diyor 1

• evet var öyle kızlar. sana öyle bir rol yapar ki daha önce seviştiğini anlayamazsın.

insanlar bir parça dokuya, o dökülecek birkaç damla kana bu kadar önem bahşetmeseydi,

bu tür bir kandırma söz konusu olmazdı.

0|1
    0|0
    • tabiki bekirelik konusunda hak veriyorum sana ancak ben o kisiyle hayatimi gecirecegim yalan ustune kurulu bir evlilik olur mu, zaten bakire olmadigin icin ayriliyosa bir erkek birak ayrilsin sevmiyor demektir, ben kabul ederim cok seviyorsam tabi 10 - 15 kisiyle yattim derse kim kabul eder :(

Erkekler Ne Diyor 5

• haklısın elbette..ancak şunu unutmamak gerek.. kızlar erkeklerin bu abuk takıntıları ve tepkilerinden bunları söylemek zorunda kalıyor..buna iten erkeklerdir.. buna öne vermediğini hissettirdiğin zaman kimse böyle bu kandırmaya ve yalana gerek duymaz..

0|0
    0|0
  • sen rahat ol kardeşimmm öyle bir şeyolmaz olumlu bak herşeye

1|0
    1|0
    • her türlü anlarsın bir kızın çakal olup olmadığını baştan hiç beraber olmassın olur biter

• sonuçta kendilerini kandırırlar, gerçekten iyi dürüst kızlarda var elbette bu nedenle evlilikten soğunmaz

0|0
    0|0
  • Anlaşılması kolay, eğer erkek tecrübeli ise. Bunu sadece her ortamda paylaşmamak lazım. Çünkü kadınlar ona da bir çare bulacak. Araştırır ve iyi okursan diktirmek daha önce cinsel deneyim konusunda uzmanlaşmış erkek için çok kolay.

0|0
    0|0
  • Benim için önemi yok.

0|0
    0|0
Yükleniyor...