Erkeklerde iktidarsızlık

Merhaba,

Sevgilimi çok seviyorum, aramızda inanılmaz kuvvetli bir bağ var, geçtiğimiz günlerde birlikte kalma fırsatımız oldu, tam olarak cinsel birleşme yaşayamadık, kendisi boylu poslu kalıplı lakin penisi çok ufak, neyse bu sorun değil, lakin sertleşme problemi yaşadığını fark ettim, yarım yamalak seviştik, içime giremedi çünkü, ben de onu kırmamak adına pek bişey belli etmedim yeter bu kadar vs dedim, sonrasında da kesinlikle olumsuz hiçbirşey demedim, sana dokunmak senle uyumak çok güzel tarzında konuştum kendini kötü hissetmesin diye.

Sizce heyecandan felan mıdır? Yoksa sürekli bir durum mudur? Sürekli ise nasıl aşabiliriz?

Güncellemeler:
ilk ilişkisi olduğunu sanmıyorum, üzerine hiç konuşmadık ama yaşı büyük, uzun süreli ilişkileri vs de oldu, hiç cinsellik konuşmadık, hayırlısı.

0|1
6|20

En İyi Erkek Görüşü

• walla arkadasım oyle olabılır. zamanla ten uyumu denen bırsey war. duzelebılır. erekte olamamayı da sadece erkekgın sorunu olarak da gormemek lazım. erkek yeterı kadar arzulanmazsa neyse kıbarcasını gecım:) azmazsa da kalkmaz. bir arkadasım anlatmıstı bır eskorta gıtmıst 35 40 yaslarında sısman. abı para verdım hadı yapım dedım dıyo :) ama kalkmadı benım kısı. ıcınden gelmemıs yanı oyle olabılıryor. neyse sarnıım sen oyle bırı degılsınıdr. bı de psıkolojık olabılır. adamın o gun keyfı yoktur canı ıstemyıordur yakın zamanda bosalmıstır gıbı sebeplerde etken olabılır. ufak olmasıyla da ılgısı yoktr arkadasım ayrıca. kucuk te olsa erekte olur. ufaklık ve ereksıyonarasında baglantı yok yanı :) bı dana deneyebılırsın. bıraz seksı gıyın adamı azdır cesaretlendırıcı kelımelre kullan. ıktıdarsızlıgın genelde sebebı psıkolojıktır ve halledılır. ama dıyabete de baglı olarak urolojık acıdan da sıkıntı warsa yanı o zmn da olur. seker hastalıgı warsa enıstede.

0|0
    0|0
    • istek konusunda bir sıkınıtısı olmayacağına emin olabilirsin ;)

• Ben uyuduktan sonra bile saatlerce koklaya koklaya öpen insan seviyordur, ki beni nasıl arzuladığını fark ettim, onunla sevişemesek bile sevmeye devam ederim, eksilmedi sevgim, başka yollardan sevişiriz :) ben sadece bir çözümü var mı onu merak ettim.

• o konuda sıkıntı yoksa, kan degerlerı ıcın urologa gıdebılırsınız. artık ıkna etmek nasıl olcak o sana kalmıs. ama bır ıkı deneme daha yapmanı tavsıye ederım. seker vs yoksa zamanla duzelır sanırım. bı de erkekte de soyle bır psıkolojı oluyo ya ben bu kızı yapamazsam bu korku zaten bazen boyle sonuclarda doguruyor. netıcede kız ıcın bır durum yok. oylece duruyorsun. ama erkek ıcın bu bır sınav. dedıgım gıbı arkadasım mutluluklar dılerım denemeye dewam

Erkekler Ne Diyor 19

• İlk defa bir bayanla birlikte oluyorsa doğaldır böyle şeyler

0|0
    0|0
  • öncelikle buna karar vermek için.. bir kaç denemeniz daha olmalı bir ya da iki seferde bunu söylemek zor.. anlık bir durum olur.. stresli bir durumu our kafaya taktığı vs.. herşey olabilir.. eğer devam ediyorsa durum.. sonrasında oturup konuşmak ve bir doktora gitmeniz en doğrusu..

0|0
    0|0
  • bak ben özel falan yazmıyorum 22 yasındayım bendede oluyor bazen çok güzel iyi yapmşsın kırma çocugu ereksiyon sorunu sıkıntı değil heyecan yapmştır emin ol sadece 1 hap atmakla öyle bır oluyorki boşalsa bıle taş gibi kalıo yapmaya devam edebilir rahatça bu arada yaşı kaç adamın?

0|0
    0|0
    • 27

• hayır çok fit ve güzel bir vücudu var, sigara ve alkol de minimum, sosyal içici, ayda yılda bir. ona her daim anlayışlı olurum ama çok delikanlıdır, fazla erkektir yani, konuya girmeye bile çalışsam gururuna dokunur diye tırsıyorum. zaten bu olay olalı 2 hafta felan oluyor ama hiç konuşmadık

• haha yanına sokul güzelce sohbet et elini tut bak nasıl yumuşuo aksine bak emin ol sana ayrı bağlanıcak sana en özel sıkıntısını paylaşıcak sende anlayışı desteği verdimmi bak gör nasıl çiçek gibi oluo ;) her erkek ereksiyon sorunu çeker modern yaşamın getirdiği bir durum emin ol aşılamicak birşey değil çok basit sen dediğimi yap hadi yine iyisin ;)

• tamamen psikolojik.Aynı sorurn bende de olmustu ilk sevgilimle ilişkiye girdiğim sırada öyle problem oldu ama tenler uyunca bir birisine 3 saate kadar boşalmadan kazık gibi durdu :d dediğim gbi zamana bırakmak gerekiyor

0|0
    0|0
  • cok mast yapiyorsa ondan olabilir veya piskolojik heyecanda olabilir.

0|0
    0|0
    • çözümü nedir peki?

• cözümü cok mast yapiyorsa birakacak heyecansa ikinci denemede sorun kalmaz sanirim yas farki var aranizda ve buda heyacan yapmis olabilir kafasinda kurmus olabilir ya rezil olursam mutlu edemessem. piskolojik bir durumsa kafasina takilan sorunlari olabilir onlardan kurtulmasina yardim edebilirsin,

• 0|0
    0|0
  • Kuş ölmüş artık sanırım evlenmeyi düşünüyorsan iyice düşün bir ömür öyle geçmez gözün dışarı kayar

0|0
    0|2
  • Cokmu ufak bir doktora gitmesinde fayda var hence...

0|0
    0|0
  • Heycam olabilir ya da ciffen iktidarsizdir

0|0
    0|0
  • heyecandan olabilir... sürekli böyle oluyorsa doktora gitmesi lazım... bu arada yaşı kaç?

0|0
    0|0
    • 27

• tecrübe ettikçe atar bunu... sen de ona destek olarak yardımcı ol... bu konuyu onunla asla konuşma... olayı normalleştirdikçe açılır... açılmazsa değiştir...

• üzüldüm o adam için, boyu ile penisinin boyu kaç merak ettim

0|0
    0|0
  • kendisi huzursuz değil miydi seni sikememekten?

0|0
    1|0
  • Bir çok erkekte böyle sertleşme problemi var. Tedavi edilmezse, kalıcı olabilir

0|0
    0|0
  • bnımde basıma geldı aynı durum.. muhtemel sebeplerı sayayım sana

1)heyecan

2)acaba penısımı kucukmu bulacak suratını asacakmı endışesi

3)hadı kalkmazsa rezıl olacagım endişesi

bunları tedavı etmenın tek yolu kadının kendısıdır. hıc boyle seylerı bellı etmıcek zamana bırakacak ıkı tarafta ten uyumunu yakaladıktan sonra boyle bı sorun kalmaz

0|0
    0|0
  • penisi sertlesmedigi zaman elinle dokundun mu, eger dokunduysan ve soguksa kan penise ponpalanmiyordur ve o yuzden sertlesme olmuyordur.

0|0
    0|0
    • sertleşmeler oluyor ama çok kısa süreli, ama soğukluğuna dikkat etmedim

• bendede o problem var, anlattigina gore onunki biraz daha ilerlemis, bir doktor arkadasim 3 ay mast yapma eger duzelmez ise doktora git demisti ama 3 ay yapmadan dayanamiyorum. eger bu dediklerim sevgilindede varsa 3 aymast yapmasin ya da doktora gitsin hemen ben pisman oldum :( sogukluguna dikkar et bir dahaki sefere, soguksa kan ponpalamiyodur, ve cok mast yaptiginada eminim :(

• küçük olduğunun farkında olduğu için senin tepkini anlamya çalışarak geçirmiş bütün zamanı. süzmüş seni. acaba beni kırmamak için mi böyle konuşuyo demiştir emin ol yani. çok büyük olduğunu falan dile getirseydin bişeyler olabilirdi. bidahakinde böyle yap ama ilkinde hiç bahsetmediğin için ikincide biraz daha fazla bahsetmen lazım büyük falan diye. bir daha da sana dokunmak senle uyumak çok güzel falan deme. bu seferde seni içimde hissetmek nerde diye düşünür ki düşünmüştür. 1-2 gün dediğimi yaparsan belki düzelir. düzelmezse ayrılmanı öneririm çünkü seks çok çok önemli bir konu. ilerde çok pişman olursun.

0|0
    0|0
  • beni dikat alırsan başarır biraz acemisin anlayamasın

0|0
    0|0
  • biraz oğşasaydi sertleşme her erklerin sorunu olabiliyor yer uygun olmaz heyacanda olur ..neyse uzatmayim biraz uğraşsay din eleme oynama nebilim bunlar benzer hareketler

0|0
    0|1
  • sevgılının ılkımıydı .? banada olmustu lan o sakın bısı deme cocuga toparlanamaz bıdaha erkeklık gururu kırılırsa

0|0
    0|1
    • bilmiyorum ilk mi değil mi, tahminim ilk değildir kaç yaşında adam.

• herseye ragmen yanında oldugunu hıssettır 1haftaya yakın seks konusuna gırme onunda elıyle kendını tatmın etmedıgınden emın ol 1hafta sonra jartıyerle karsısına cık senı bırakır duvarı deler o derece tavsıyem yuzde yuz onaylı basıma geldı.

Kızlar Ne Diyor 6

• boşuna teselli etmeye çalışmışsın oda aptal değil durumu anlamıştır onun için zor zmanlar başlıyor dmektir bu

0|2
    0|1
  • tedavis ivardır ...

0|0
    0|0
  • cinsel yaşantınız olamayacağı için ilişkiniz hep sorunlu geçecek maalesef

0|2
    0|0
  • yani erkekler daha iyi cevaplar belki doktora filan gitmekte olurda..şimdi düşününce birlikte uyumak güzeldi ifadesi ne bileyim fazla şefkatli olmuş..acır gibi ya :S

0|2
    0|0
  • biraz zaman tanı ona belki geçici bir durum olmuştur

0|1
    0|0
  • ilk ilşkisi falansa normaldir

0|1
    0|0
Yükleniyor...