Oda arkadaşım gay çıktı, ne yapmalıyım?

2 senedir aynı odada kaldıgım arkadasım var başta böyle oldugunu söylememisti simdi yavaş yavaş dökülmeye basladı baştan bir erkekle birlikte olurmusun dedi travestiye çakarmısın filan diye ağzımı yokladıydı sonra beraber film izliyorduk film de 2 erkek yakınlastı bu hemen başladı yine konusmaya sonra ben gayım aslında dedi inanmadım şaka yapıyor sandım sonra yemin filan etti şaşırdım kaldım ne yapayım sizce sevgilim var ama onunla hic iliskiye girmedik şansa bakarmısın kız demiyor arkadas diyor iliskiye girelim diye simdi baska arkadasın yanında kalıyorum ama yine gidecem yanına acaba teklifini kabul edip denesem mi renk mi katsam acaba cinsel yaşantıma ?

0|0
5|7

En İyi Erkek Görüşü

• oğlum bunun rengi olmaz , şu an sana farklı geliyor olabilir ama ileride çok büyük psikolojik bozukluklara neden olur , senin aklında onunla ilgili böyle bir ufacık bile bir düşünce varsa , oradan çık hemen yakınlaşma ama diyorsan ki ben tamamen heteroseksüelim öyle bir şey yapamam en başta kendime yakıştıramam diye adamla düzgünce konuş söyle ona onla sadece arkadaş olabileceğini daha ileriye gitmek istemediğini ama dediğim gibi onunla beraber olmak gibi ufacık dahi bir düşüncen varsa kalma orada elbet yaparsın o işi bir gün başın derde girer

2|2
    1|0
    • yorum için teşekkür

• bunlar gibiler yüzünden bu halk böyle oluyor millete iştahlı istahlı anlatıyorlar insanlarda bişey zannediyor yapmaya kalkıyor

• toplum baskısından intihar edenler kadar , kendinden utanıp intihar edenler de çok var ve utanıp intihar edenlerin çoğu aslında eşcinsel olmayıp geçici eşcinsellik evresinden geçen insanlar , yani kendilerini eşcinsel sanıyorlar kafaya takıyorlar , bazıları ise pişman oluyor , erkekliği elinden gitmiş diye düşünüyor öyle atlıyor ...

Kızlar Ne Diyor 5

• sen acaba kabul etsem mi diye düşndüysen yani ihtiali bile aklına geldiyse sende de var bişeyler kontrol et

2|0
    0|1
  • iyi yolculuklar :P

0|0
    0|1
  • Biseks olduğunu farkeden ergen :D

1|1
    0|1
    • öyle bir düşüncesi daha once hiç olmamışsa değil ama olmuşsa olabilir , psikoloğuna sorması lazım

• sana eğlenceli olduğunu söyleyenler gayler , gayler zaten etrafındakileri de gayleştirirler , bu psikolojik bir şey , aidsli bir kadının başkalarına da bulaştırmak istemesi gibi bir şey

• yulia lez misin ?

• rek katmaktan önce yapacak olduğun şeyin dinimizde yeri olmadıpını öğrensen daha doğru

2|4
    1|1
  • zaman kötü, kolla g.tü

1|1
    0|1

Erkekler Ne Diyor 6

• sen bilirsin açıklaman iyi başlası kötü devam etti .isteğin olabileceği aklıma bile gelmedi .istiyorsan zevk alacağını düşünüyorsan dene o zaman

0|1
    0|1
  • Uzak dur bence, kabul etsende etmesende artık onun kafasında varsın.

0|1
    0|0
  • İstiyorsan yap

0|1
    0|0
  • Oral denediginde ne kadar zevkli anlicaksin

0|0
    0|1
  • kim kimi duzecek anlamadim, sen mi onu yoksa o mu seni :)

0|0
    1|2
    • yok kanka ikimiz bir olacaz seni düzecez :D

• Buyur gel, ama dikkat et saba birsey olmasin :)

• ben gay değilim ama zaman zaman gaylarla ilişkiye giriyorum çok zevk alıyorum. bence sende dene alışınca bırakamazsın

0|0
    1|2
    • sen gaysin dostum kandırma kendini , gay demek ne demek ? erkeklerle ilişkiye girenlere denir , o nasıl saçma bir durum öyle , madem bu normal bir şey neden kendini gizledin

• öyle de o zaman adamı neden yanlış yollara sürüklüyorsun , öyle bir yazmışsın ki sanki heteroseksüelsin

• yok kardesm saol sen devam et ben almıyım :D

Yükleniyor...