Bakire olup olmadığımı kendim nasıl bilebilirim?

tam hatırlamıyorum ama çocukken p*rno izlerken filan oynarken sonra açmış olabilirim. ama tam hatırlamıyorum. kimseylede birlikte olmadım. bunu nasıl öğrene bilirim? PS;doktora git demeyin

0|0
9|21

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 20

• Görmek istediğinden eminmisin,nasıl bakacagını özelden gel söyleyeyim,

0|0
    0|0
    • hmmm adimi gorcen dimi:))yedim bende

• sen ciddimisin şakamısın anlamadım,benim için adın önemli değil,ögrenmek isteyen sensin,sen bilirsin,kendine güveniyorsan gelirsin

• bilği verirsen sevinirim

• Bir kamera düzeneği kurarak bakabilirsin. Ama bunun için kızlık zarının nasıl göründüğünü ya da görünmesi gerektiğini bilmen lazım.

1|0
    0|0
  • eline bir papatya al ve bakireyim değilim diye kopar yaprakları , haa sonucu bizimle paylaşmayı unutma. bakire değilsen ver gitsin artık

0|0
    0|0
  • erkek arkadaşına söle o baksın. sen göremezsin. ben bakire olan kız arkadaşlarımın zarlarını görüyordum.

0|0
    0|0
  • hem çocukken p*rno izle. hem o çocuk halinle oyna oranla. hem de tereddütte kal.

sonra da tutup bize doktora git demeyin de.

cevap: doktora git.

1|0
    1|1
  • Bunun için aile sağlığı merkezindeki hemşirene başvurabilirsin. Evde kendi imkanların ile bakman biraz zor olur.

0|0
    0|0
  • oyle b,rşey olsaydı %99 kan gelirdi ve bunu unutmazdın bence bakiresin. ama ne onemi var ki dimi

0|0
    0|0
  • cinsel organını iyice ve biraz hızlı bir şekilde okşa eger bir süre sonra ağrırsa bakiresin ki bu da %100 sonuç vermez.. ;)

0|0
    0|0
  • fal bak ... doktora gitme demşsin başka çözüm aklıma gelmedi .. bu arada çocukken p*rno izlemek derken burasıda kafamda muamma ... nasıl bir çocukluk geçirdiğin konusuna daha fazla eğil bence bekaretten önce

0|0
    0|0
  • küvete su doldur gir içine hava kabarcığı çıkmaz ise su yüzeyine bakiresin kabarcık çıkarsa olan olmuş ... raftan iade

1|0
    2|1
  • anlayamassın

0|0
    0|0
  • Erkek arkadasın anlayabilir.

0|0
    0|0
  • Parmağını sok kontrol et kurtul bu dertten:))

0|0
    0|0
  • deneme yanilma metodunu uygula..parmagini sok,kan gelirse bakiresindir :))

0|0
    0|0
  • çocukken p*rnomu izliyordunuz...ahh ahhhh:) biz susam sokağını izlerken siz p*rno izliyormuşsunuz...

0|0
    0|0
  • aynanın karşısına geç büyüteçle bak :D

0|0
    0|0
  • kan gelmişmiydi?

0|0
    0|0
    • hatirlamiyoruuuuuuuuuuuuuuuum.

• haaa:))

• öyle ya da böyle, psikolojini bozma derim

• Bence bakiresin.. Öyle hissediyorum.

0|0
    0|1
  • doktora git

0|0
    0|0
  • abaza çok var bu ülkede, valla bak. iyki de giremiyor Türkiye AB'ye. eğer girerse buralar abaza kaynayacak, kızlara yazık olacak.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 9

• bakire olup olmadigini gözle ne göre bilirsin nede anlaya bilirsin, bu kadar da bilgisiz olmayin yha... doktora git demeyin diyorsun, o insanlar onca sene neden okumus da doktor olmus :) tabi ki senin göremedigini anlayamadigini onlar anlasin görsün diye :)

0|0
    0|2
  • bakire olup olmadığını kendin bilemezsin erkek arkadaşın da bilemez kadın doğum uzmanı değilse sonuçta özel bi hastanenin kadın doğum uzmanına git kızlık zarıma baktırcam de adam ya da kadın her kimse 5 dakkada söyler sana korkma kimseye de söylemz onlar sonuçta hipokrat yemini etmiş kişiler zarının tipini bile söylerler:D

0|0
    0|0
    • kadın doğuım uzmanı değilim bacakları açıp dudakları ayırıp bakarım söylerim nasıl bi yapıda olduğunu..

• ya bi git ya kaç tane bakireyi elden geçirdin de bugüne kadar biliyorsun?! onu ancak doktor anlar

• kendin göremezsin, bilgisiz biri de göremez. tek çare doktor.

0|0
    0|0
  • ne zaman kafayı yedirttiniz bu kadınlara.üzülüyorum.

1|1
    0|0
  • kuşum nedense sen yaşlardayken bende öyle düşünürsüm paranoyak gibi acaba kurdalarken bişey yaptımmı yanlışlıkla diye bu hüsnü kuruntular hiç canını sıkmasın merak etme bişey olmaz

0|0
    0|0
  • iyide çocukken neden p*rno izledin sen:S

0|0
    0|2
    • simdi izlemiyorum zaten.bilmem 1 kere izlemistim ilk defaydi.sonra igrendim zaten

• üfleseler patlayacak sanıyorlar sanırım bu zar'ı..

• galibaa:)

• bende küçükken cok oynardım tahriş olurdu aynanın karsısına gec ac bcklarnı bak az cok göreblirsn

0|0
    0|0
  • aynanın karşısına geç bak :D

0|0
    0|0
  • o zaman aç aynaya bak görebildiğin kadar.

0|0
    0|1
    • nasil bilcem?

• o yüzden doktora git diyoruz. Bu sorunun cevabını onlar biliyor.Netten araştır bak bakalım kızlık zarı neye benziyormuş ona benzer bişey görürsen odur.

Yükleniyor...