Evli biriyle aşk yaşamak ve hamile kalmak..

Merhaba evet yaptigim yanlis herşey in farkındayım aslinda ama işte kalp ve beyin aradinsa kalmak benim kisi .hergün ayrılmak istiyorum ama görünce konuşunca bambaşka oluyorum. Şimdi 4 aydir birlikteyiz ama 2 gun once hamile olduğumu ogrendim 4 haftalik kadın doğum a muayene gittik ama küçük olduğu nu icin üstünde n biraz zaman geçtikten sonra operasyon olabilir mis ama korktuğum sey ilk gebelik ve kürtaj olursam ya bir daha çocuğum olmazsa :( ne yapacağımı bilmiyorum

Güncellemeler:
Insanlar buraya akil danışma ya geliyor ama maşallah herkes beddua etmeye cok merak li resmen insanlar için intihar sebebi siniz eger burası birbirine yardimci olmak icin var ise beddua yerine daha akil verici cevaplar yaxin lütfen yapilan şeyin takdir edilecek bir yani yok tabi ama beddua ya da gerek yok

0|0
7|7

En İyi Erkek Görüşü

• malsınız ya gerçekten...gerizekalısın..o kadar aptalsın ki beyin yerine ne taşıyorsun merak ediyorum..evet bunları hak ediyorsun bunu da biliyorsun...sizinkisi aşk değil tamamen evli birini elde etme egosu..o kadar evlenmek isteyen erkek var mazlumlar sen git evli biriyle yaşa bir de hamile kal..k.bakma ama seninkisi hata bile değil!

1|0
    1|0
    • Mal olan sensin burada suçlu olan erkek kızın ne suçu var aşık olmuş olamaz mı herkes senin gibi mi

• Duyguların olsaydı empati kurardın böyle şeyler söylemezdin

• sizinkisi duygu değil saçmalık

Erkekler Ne Diyor 6

• bazen kıyamet kopsa da bazı şeylerden kurtulsak diyorum

1|1
    0|1
  • prezervatif almak veya takmak zormu geldi geldi

1|0
    0|0
  • neden evlenmeyi düşünmüyorsunuz da aldırmayı düşünüyorsunuz

olan olmuş... bebenin günahı ne...

öyle cana kıymak kolaymı

düpedüz cinayet

mantıklı olanı evlenmek

0|0
    0|0
  • Çocuğun olur merak etme kürtaj oldunmu?

0|0
    0|0
  • Değişik kafalar.

0|0
    0|0
  • olur çocuğun bişi olmaz seksi özgürce yaşa senin de hakkın sevdiğin biriymiş zaten korkma şeker ;)

1|0
    3|0

Kızlar Ne Diyor 7

• sizin gibilerin ... defolun gidin iğrençler.

1|1
    0|0
  • mahalle doktoruna gitmessen tekrar çocuğun olabilir ama o cana kıyma yaptığın günah yapacağın daha büyük günah allahın verdiği canı sadece allah alır

0|0
    0|0
  • bir bayan istemediği sürece adam bir halt yiyemez,uzak durmayı denemeliydin,adam güvenli sularda geziyor sen burada ne yapmalıyım diyorsun...

bekar erkek mi kalmadı acaba

0|0
    0|0
    • Sonra neden herkez abaza evli adamlarla yatıyorlar :D

• Hayır çocuğunuz tekrar tabiki olur.

0|0
    0|0
  • çocuk değil de sen ölsen.

0|0
    0|0
  • İnsanlar sana her bebeğin doğmak istediğini söylecek seni vazgeçirmeye çalışacaklar belki ama bunu söyleyenlerin çoğu aslında hiç doğmamayı dilemişlerdir

0|0
    3|0
  • o küçük can için hiç üzülmüyor musunuz? zamanında korunmak, önlemini almak çok mu zordu sanki?

yazıklar olsun. umarım bir daha çocuğunuz olmaz. hak etmiyorsunuz çünkü.

1|0
    1|0
    • Hiç 15 yaşında anne olma korkusu yaşadın mı toplumun baskılarını ailevi durumları ve çocuğuna bakamama korkusunu yaşadın mı hemde babasını bilemediğin ve bildiğinde bile asla kabul etmeyek birisi ve kurduğun binlerce hayalin bir anda bitmesi.üniversiteye hazırlanacakken liseyi bırakmak zorunda kalmak daha kendine nadıl bakacağını bilmeden bir çocuğun sorumluluğunu almak kimsenin seni kabul etmemesi bebeklerin öldürülmemesini savunan aptal zenginlerin temizlikçisi olarak çalışmak

• İnşallah seninde olmaz beddua etmek ne kadar kolay bisey degil mi

• Kimseye bu lafları söylemeye hakkınız yok! Herşey sandığınız gibi tozpembe değil hayatta bir bebek dünyaya getirmek ve ona bakabilmek sandığınız kadar kolay değil.bebeğin bir babası bir annesi olamayacak çünkü.diğer çocuklar gibi bir hayatı olamayacak çünkü annesi onu zaten kendi çocuğu gibi göremeyecek hiçbir zaman çünkü zaten kendisi çocukbu bir evcilik değil.evet akıl edemedim akıl etseydim böyle mi olurdu. Hiçkimse mükemmel değil herşeyi düşünemezsin heleki karşındakine çok aşıksanvegençsen

Yükleniyor...