Erkekler onla bunla yatıp neden bakire kadınlarla evlenmek istiyor?

Erkekler hakkında bir sorum var :)

erkekler onla bunla yatıp neden bakire kadınlarla evlenmek istiyor. herkes böyle değil tabi ama çoğunluk bu yönde benim gözlemlerime göre. benim düşüncem ya yapmayın ya da beklemeyin.aksi takdir de çok iğrenç geliyor bana. . siz ne düşünüyorsunuz?

0|1
3|18

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 17

• Merhabalar Arkadaşım.

Bu durum bana göre kansızlıktır. Haysiyet ve şeref meselesidir... Onlarca kızla yatıpta "ben temiz ve bakire kız istiyorum" diyen kişinin zihniyetine ve haysiyetine tükürmek istiyorum...

Diğer bir taraftanda görecelidir. Çoooooook saf erkek arkadaşımız var. Kızlar da adet gününde birlikte olup "beni sen bozdun evleneceksin" diyip çocuğu boşluğa atıyorlar. Hoş, ula evlensen ne olacak yine aldatacaksın (hem erkek hemde kız için)

Böyle bir soru aslında şu cevabı ne netliği ortaya çıkarıyor. Önemli olan "bedenin" değil "ruhun ve kişiliğin" bakir/bakire kalmasıdır...

Teşekkürler...

0|0
    0|0
  • Meyve seçer gibi, adam seçemezsin maalesef,

"Armudun sapı, üzümün çöpü" diye ayıramazsın!

İnsanların mert'i de var, na-mert'i de,

Üzümden şarap da olur, sirke de.İnsanlar şiirden çeşit çeşit kadınlar çıkarıyor!

Kiminin kolu, kiminin bacağı yok...

Kiminin saçları rengarenk oluyor,

Ne tuhaftır ki; memlekette şair çok!

0|0
    0|0
    • :)

• Bir merhaba ile girerler hayatımıza..

Hakkını helal et Deyip çıkarlar geride kalana söz hakkı bile bırakmazlar..

Ne kadar ağlamış ne kadar üzülmüş umursamazlar..

Birde giderken hakkını helal et derler ya,

"haram ettikleri hayatın helalliğini neden isterler...?

• Bakir değilim, bakire biriyle de evlenmeyi düşünmem...

0|0
    0|0
  • söylenmesi gerekenleri söylemişsin zaten :) aynen öyle ya yapmamak lazım ya da karşımızdakinden beklememek...seni ayrıca kutluyorum bu tip sorularda kızlar hep genelleme yapıyordu sen herkesin aynı olmadığını da eklemişsin...bence en doğrusu tek ve helali olan insanla birlikte olmak tek bir insana ait olmak başkasının artıklarıyla düşüp kalkanlarda nasıl mide var oda ayrı

0|0
    0|0
    • benim hayatımda 1 kişi olacak istediğim bu ama bazı insanlar bu konuda daha farklı düşüncelere sahip tabiki. bunları da yadırgamıyorum. sonuçta kendi seçimleri ama her türlü haltı yiyip karşısında tertemiz birini bekleyen insanlara tahammül edemiyorum. maden kötü bir şey sen yapma sıkıysa

• elbette herkes kendi seçimini yapar ama başkalarının düşüp kalktığı kadınla bile bile yatmak da iğrençlik(örnek genel ev) başka adamların dokundukları yaladıkları vs bir sürü şey yaptıkları yerlere aynı şeyleri yapanlarda nasıl mide var anlayamıyorum...insanın sadece kendisine ait olan kadınla girdiği ilişki kadar zevklisi güzeli olamaz bence

• bız erkeklerın dogasında var kaleyı kusat teslım al ..sonra bırak :( uzulerek soluyorum ama bole :(

0|0
    0|0
    • evet itiraflar da var :)

• :) tamam yorum yok

• hah tamam o zaman ..ben hıcbırseyın esırı dıılım bu arada kendı adıma konusmam gerekırse .:D genelleme yapmamak lazım her konuda sadece

• sana katılıyorum bence bakır ıle bakıre evlenmelıdır. bende 29 ysındayım bakrım zamanı mutlaka gelıcek evlncgm kılseyle ılskı yasamıyorum eger her kadınla yatarsam ınan ılerde evlenecegım kadının hakkını yemıs olurum. ılerı gorusluyum yanı.

1|1
    0|0
    • bunu duymak ilginç geldi. sen azınlığı oluşturuyorsun.

• tesekkur ederım. evlılık dısı ılskı yasamaktansa hıç evlenmem daha ıyı ama bır gun allah karsıma çıkaracak o temız al yazmalı prensesı.

• vurugu neden alayım dusuncesındeler aklına gelır napmıştır acaba dıye adamın penısını yalıo sonra senı opuo e ıgreç yane

0|0
    0|0
    • benimde aklıma geliyor dudaklar nereleri yaladı :)

• o ufak kesim o kadar da ufak değil. tamam herkes her istediğiyle yatacak parası yok. tamam buraya kadar. ama kaç erkek ilk ilişkisini eşiyle yaşar? 20 yaşına gelmiş dünkü veletler milli olamadı diye bunalıma giriyor. ilk ilişkisini eşiyle yapanlar da din korkusunda yoksa. kendileri yapınca ahlak akıllarına gelmez.

• :D sorma ya sinirlerim bozuldu yalnızım hep açılırım diye 1 kere masaj salonuna gitmiştim aklıma geldi :D

• yattığı kızın ne b*kolduğunu bildiği içindir

0|0
    0|0
  • evet söylediklerinde haklsında peki kızlar neden buna izin veriyor onlar istemese olmaz hiç birşey

0|0
    0|0
    • herkes aynı değil ne yapalım :)

• banazlık bence

0|0
    0|0
  • yanılıyorsun mesela bende bakire olmayan bir eş istiyorum

0|0
    0|0
    • herkes böyledir demiyorum. neden peki?

• nasıl ya açıklar mısın biraz daha ?

• özelden mesajlaşsak olurmu burada herşeyi anlatmak istemem

• Ben öyle düşünmüyorum

0|0
    0|0
  • onla bunla yatıp diyorsundaaa sanki zorlamı yatıyor onunla bununla kadın istiyorsa istediğin verecekesin kimisi sevgilisiyle yatıyor kimi dışarıda sadaece seks yaptığı biriyle yatıyor kimide paralı yapıyor yaniii adam ne yapsınnnn ben mesela sırf utangaçlığımı ve çekingenliğimi atmak için para ile beraber oluyorum iyi hatunlarla tabii ne yapayım kız arkadaşım yok öyle bir şeyler yaşayacğım hatunda olmayınca mecbur para verip yapıyoruz

ama kız arkadaşım olsaydı kesinlikle böyle birşey yapmazdım yanii evlenir öyle yapardım benim olayım hem rahatlamak hemde malum çekingenliği atmak sen erkek olsan sende öyle istersinn bayan dediğin eşiyle yaşayacak herşeyi şimdi bunun sayacıda yok bir kere gittimmi kimbilir kaç erkekle beraber olmuşssundur diye düşünür karşı taraf ispatta edemezsin bunu

erkeğin aklında sürekli şüphe olur

0|0
    2|0
    • evetttttttttttttttttt istediğim şey. evet canım zorla yapmıyorsunuz. karşılıklı olarak gönüllü olur bu işler. zorla yapmıyoruz derken sanki kızlar üzerinize atlamış gibi yapmayın. öyle laflar duyuyorum ki bazen sanki kız buna tecavüz etmiş. öyle suçsuz görüyor kendini.

• yapamadığım şeyi beklemiceğim kesin.

• niye yapamıyorsun ? ne yapacaksın

• ben eşime saklıyorum kendimi şahsen, o yüzden bakire olması tercihimdir, ben sabrediyorsam o da benim gibi olmalı tertemiz..

0|1
    0|0
  • dibi delik ızla kimse evlenmez ki sen şuan beni anlatmışsın orda :D

0|0
    0|0
    • niye ?

• düşüncelerin yaptıkların nedeniyle

• evet :D ayrıca hedefim p*rnstar olmak

• Ben seversem eğer o kişiyi tam severim benim için önemli değil namusu bacak arasında aramam!

0|0
    0|0
  • senin düşüncene saygı duyuyorum...

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• adı üstünde erkektir yapar

0|0
    0|2
  • bırakın artık birbirinizin geçmişiyle uğraşmayı. adı üstünde geçmiş, gitmiş.

0|0
    0|4
  • işte bundan sebep istediğim gibi yaşıyorum

0|0
    0|0
Yükleniyor...