Bakirelik sizce önemli mi?

Hiç evlenmemiş olsanız ve hiç ilişkiye girmemişseniz önemli midir sizin için bakirelik?

0|0
10|3

En İyi Kız Görüşü

• böyle bir ülkede böyle bir toplumda nasıl önemli olmasın ki...

0|0
    1|0
    • yani azıcık gavurlardan farkımız olsun. Her önüne gelene otobüs bilet gişesine basıp geçmek ne kadar medeni olabilir. Gerçi Avrupa da yeni moda mıydı o? Lan gidin biraz kendi hamurunuzda yoğrulun. Mayası tutmayan hamur olmayın hayatta.

• küçümseme anlamında söylemedim ama. türkiyede bakireliğe ekmek, su gibi önem verilir o açıdan söyledim yanlıs anlaşıldım.

• Özür dile hadi barışalım. :D Yok yok şaka yapıyorum. Dikkat ve bilgisizlik insanı kaza yapmasına sebep olur. Aman dikkat.

Kızlar Ne Diyor 9

• önemli bişey değil sonuçta günümüzde çoğu kız bakire olup diğer her haltı yiyor. Kimsenin ilişkileri kimseyi ilgilendirmez yargılamıyorum tabi ki ama namus bacak arasında değildir çoğu erkek böyle düşünmesede iki damla kan o kızın el değmemiş olmasını göstermez.

0|0
    0|1
    • Evet maalesef ki erkek kadar kızlarda çoğaldı. Demek istediğim aradığınız kriterlerde bakire olan birisini aramaz mısınız?

• kim istemez evleneceği kişinin ilki olmak ama sırf bakir veya bakire değil diyede yok ben bununla evlenemem ya da birlikte olamam mantığı kötü.

• Bana göre eşitlik budur. Hiç kimsenin birbirinin hakkını çiğnemeden birbirine saygı göstermesi. Fazla geniş olmaya gerek yok.

• Bakirelik her açıdan önemli benim için,ama heryerinin bakire olması lazım.

Bakir bir erkek istemisin dersen ?

Benim için benden sonrası önemli

0|0
    0|0
  • Namus bedene ait değil ruha ait bir kavramdır bence. Ha tabi böyle demem her önüne gelenle yat demek değil ama insanın içinde namus yoksa ölene kadar kimseyle yatmasa bile bu onu sütten çıkmış ak kaşık yapmaz.

1|0
    1|2
  • önemli benim için

0|3
    1|0
  • onemlii benim icin

1|1
    0|0
  • Hayır, hiç değil mnskm.

Bakire değilim zaten.

Açık, açık söylüyorum.

Ayrıca anal yapıp ;

Bakire olarak gezinenlere ;

Ne demeli mnskm ?

0|0
    2|1
    • kızım şu Türkçeyi bozmayın mnskm ne?

• BENCE ONEMLI OLMALI BILEMIYORUM

0|1
    0|0
  • Bi arkadaşım var anal oral herşey yapmş el değmemş yeri yok fakat bakire. :) nolcak şmdi ? :D

2|2
    0|0
    • O artık ikinci el statüsüne girmiş. O baya baya hızlı yaşamış hayatı. :)

• O yuzden bakirelik önemli değil. Demek istediğim... Bir kez yapıp bozulanlar var. bir de binlerce kez yapıp bozulmayanlar. Tek sorun bir zar mı

• Sevdiğim kişiyse evet. Çünkü her şeyin başlangıcında aşk ve sevgi yatmaz. Bazen karşı tarafdan ayrıcalıklar beklersin. Tertemiz sayfa gibi hem kalbi, hem ruhu, hem de bedeni temiz olmalı. (Her iki kişi içinde.) Çöplük veya bataklık da gül olmak çok mu zor?

• bence önemli

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• evet niye önemli olmasın ama bakirelik bir bütündür

0|0
    0|0
  • Hayır umurumda bile değil

4|0
    0|1
  • ister erkek ister bayan olsun bakirelik son derece önemli.her insan karşıdaki kişinin ilki olmak ister.insanlar bu ilk tecrübeleri ilk defa beraber öğrenmeli ve birbirini tamamlamalı.

0|0
    0|0
Yükleniyor...