Nişanlımla evlenmeye karar verdik ama..

Nişanlımla evlenmeye karar verdik ama ben bakire degilim yazın barda tanıdıgım bir cocuga verdim kızlıgımı o beni kız kıza tatilde sanıyordu o sırada. Neyse diktircem zarımı ve ona kız oldugumu söyliycem. Herhangi bir saglık sorunu cıkarmı? Nerelerden anlasılır dikildigi? Nasıl önlemler almalıyım?

Güncellemeler:
size yaptigim dogrumu demiyorum nasil saklayabilirim diye soruyorum alakasiz seyler yazmayin.. hasta dosyamda gozukurmu baska diktiren kiz varmi?
her yerde diktire bilirim dimi herhangi bir kadin dokktoruna? 4 ay falan var evlenmemize simdiden diktirsem daha ii olmazmi?
5 liralik sahte kizliklar daha guvenli gibi geldi bana yakalanirmiyim onu kullanirsam bilen varmi ya da kullanmis olan sahte kizliklari?

0|0
13|39

En İyi Kız Görüşü

• çok iyi yargılıyorsunuz,bakire olmadan evlenenler peki evleneceğiniz insana bakire olmadığınızı söylüyorsunuz,eki kaç erkekle veye kaç sefer yattığınızıda söyleyebiliyormusunuz

0|2
    0|1

Erkekler Ne Diyor 39

• TÜM CEVAPLARIMA "Merhaba Arkadaşım" diye giriyordum ama bu soru için aynı şeyi söyleyemiyicem...

Nişanlın yani ileride evleneceğin, bir ömrü paylaşacağın bir insana KANSIZLIK yapmak ne diye? Neden doğru olamıyosun? Neden dürüst davranamıyosun? Diktirdin diyelim için rahat olacakmı peki? Madem bu durumda soru yöneltiyosun hiç mi düşünmüyosun bu durumda şerefini?

O nişanlına söyle zamanında çok büyük hata yaptığını ve bakire olmadığını anlat. Bu durumdan çok pişman olduğunu ve yüzüne bakamadığını YÜREĞİNDEN YAŞIYORSAN ve bu duygulara GERÇEKTEN SAHİPSEN söyle.

Azıcık KENDİNİZ OLMAYA çalışın!

6|3
    0|0
    • yürü be kim tutar seni :D

agzından bal damlıyo

• Teşekkür ederim :) Doğrusu neyse o. Arkadaşta cevap veremedi zaten. Doğru olan bu ya, canını acıttı...

• birere sen evlenmek için yanlış biri olduğun soru soruşundan belli( yazın barda bir çocuğa verdim ) çok rahatsın sen evlendiğinde de verirsin orda burada bardaki bir çocuğa eğer üslubun düzgün olsa bu yorumu yapmazdım ama sen evlenilecek kadın değilsin vesselam.

5|1
    0|0
  • ortalık kaşarı olmuş çıkmışsın bence yalan söyleme erkek arkadaşını sakin bir zamanda karşına al ve seninle konuşmak istediklerim var de ve dobra dobra başına gelenleri anlat seni doğruları söylediğin için kabullenebilirde kabullenmeyede bilir ama bunu dene bazı erkekler gerçekten sevmişse o kişiyi olanları unut yeni sayfa açıyoruz der vs. kabullenebilirler ama sen yalan söyleyerek diktirirsen öncelikle senin vicdanın elvermeyecek hep içinde bu dürtü seni dürtecek bu adamı kandırdım diye bu yalanla evlenmiş olsan bile çok fazla sürmez evliliğiniz çünkü sen yalancı olarak çıkıyorsun bu durumda illlaki ailevi sorunlarda kavgalar vs. olacak senin gibi yalancı birisi ile hiç bir erkek çekemez vurur , döver herşey olur ...

1|0
    0|0
  • seni sevene yazık. adam kim bilir nasıl umutlarla evleniyor işte namusum diyor.. cocuklarımın annesi hayat arkadaşım diyip seninle evleniyor.. sözde ilki olduguna inanıyor.. halbuki evlenicegi kız başka erkegin altından gelmiş... kızlık zarını öyle ya da böyle diktirmiş onu harbiden cok seven adamın kollarına gelmiş ve bakireyim diyor.. ya gidersin adam gibi şöylersin. olucaklara katlanırsın. ya da bilmiyorum .. arkasından iş cevirme.. yazık o insana

1|1
    0|0
  • Allahım sen dürüst erkekleri koru Yarabbim

4|3
    0|0
  • yaşadıkların beni ilgilendirmiyor arkadaşım. sağlık problemi olup olmadığını bilemem.. ne ben diktirdim nede başasınınkini diktim. gidersin doktora sorarsın. lakin seni eleştirenlere hakaret etmen gerekmiyor. izmirde yaşamak sana bir ayrıcalık kattığını düşünme. kezbanlık konusunu oturup sabaha kadar tartışabilirim. lakin kendini kaybetmiş biri ile vakit kaybetmek doğru değil.

1|0
    0|0
    • haklısın valla kezban da olruuz şimdi

modern olamadık gitti varsın o olsun

onun kötülüğü için demedim ben vijdanı için dedim kendisi bilr

• Diktirmesine diktirirsin, hatta akla gelmedik yöntemlerle adamı kandırmanın yolunu da bulursun. O da yetmez vicdan olayını ve burada verilen bir sürü yorumu da bir bardak su içer unutursun. Sonuçta hayat senin, zar senin, nişanlı senin, keyif de senin. Ben bunları geçiyorum da sen kocanı boynuzlamadan duramazsın ona yanıyorum. Kıyamet gelse de kurtulsak diyorum, başka çare bilmiyorum.

0|0
    0|0
  • Hiç bir şekilde anlaşılamaz ancak uzman doktor anlayabilir... Ayrıca neden diktiriyorsun ki seni seviyorsa bu halinle sevsin nişanlın ..bence yaptığın doğru bir davranış değil..

1|0
    0|0
    • kizliga takan erkeklerden tutucu bir aileden bencede keske umursamasa bende diktireye merakli degilim bu yaz kiz kiza tatil yapiyorduk bardan bir gencle oldum bir gecelikti orda kaybettim 20 yasima kadar korudum yoksa..

• Sakin 5 liraliklardan alma anlasilir. Her yer yapamaz tutmaz bunun icin ozel buyuk klinikler var

Net olmasini istiyosan bazi kremler var kalitimi atiyor...

Dikilir 200 den basliyor 500 ile 750 arasi oluyor vucuda tam olmasi icin evlenmeden baya once yapilmasinda yarar var.

0|0
    0|0
  • erkek mılletı soz konusu kızlık olunca nedense pırlanta sarrafı gıbı oluyor :D dıkkatlı ol bence

0|0
    0|0
  • zarı bir şekilde diktirirsin de, ruhunda ki deligi kim dikicek :)

3|2
    0|0
  • oh valla bakalla rüstem amcaya herkese ver, sonra diktir

3|0
    0|0
  • arkadaşım ne güzel bir kafan var ya nişanlımla evlenmeye karar verdik nedir. nişanlandıktan sonra evlenmeye karar verinide ilk defa gördüm :)))))))

0|1
    0|0
  • eğer diktirme olayını iyi yaptırırsan sorun yok ama onunda hiç bir garantisini vermez doktor. ben buna kesin garanti veriyorum kimse çakmaz bu durumu derse inanma. evlenmene yakın bir zaman örneğin düğünden 10-15 gün önce yaptır. enfeksiyon kapmamaya dikkat et yeter

0|0
    0|0
  • bılmem. artık yapanlara sormak lazım. 4 kız cewap yazmıs artık onlara bak canım. enısteye uzuldum demeden edemıcem ınsallah mutlu olursunuz

0|0
    0|0
  • sonrada adını dürüstlük doğruluk karşılıklı güvence diyeceksiniz...sevgi kelimesine acıdım şimdi

0|0
    0|0
  • verdiğin adamla neden devam etmedin? neydi bu kadar etkileyen bu adamda seni? bunları merak ettim ben :)

0|0
    0|0
    • yakışıklıydı bir gecelikti ondan nevamı olmadı

• onu kandirirsin ama ruhunu asla..

ilerde evlensen de aldatirsin.

yaptiginin doğru ya da yanlis demiyorum. sadece diktirme ve ona soyle

2|0
    0|2
    • zaten onla cikarken kaybettim yani aldatmis oluyorum.. yapacak bir sey yok diktirmezsem evde kalirim..

• niye evde kalasin erkek mi yok başka? :)

• SALDIRMAYIN ULAN soran arkadaşa. olan olmuş. hatun da çekiniyor iste. ama tavirlari hep aldatacak gibi gorunuyor sanki. tavirlarin iyi olsa saldirmazlardi arkadasim. ben de basta kizdim sana ama bu yüzden değil. ona söylememeyi seçtiğinden dolayi kizdim. OK?

git ona soyle, anlat durumu ok? ama onun için geberiyorsan birsey diyemiyorum. duyduğuma gore ilişkiden 1 gun once taktirman gerek en erken.

evlendikten sonra da seni doyuruyorsa, onu asla aldatma derim. kib

• İzmir'deymişsin, bu tür şeyler normal. Zor durum, keske bakireligini verdiğin kisiyle tekrar beraber olsan?

0|0
    0|1
  • dürüst ol baştan ne olacaksa olsun

0|0
    0|0
  • sahtekarlık

0|0
    0|0
    • sen önce beynini diktir, evlensen ne olcak nişanlınla sonra yine aldatacaksın

• Kizlar gelin hepiniz gelin :) antalyada bar kapisinda sizleri bekliyor olucam :) kizliginizi alicam sonra bir guzellik yaparim taksiyle evinize bile birakirim :)) ne guzel is lan :)

0|0
    0|1
  • iyi alt etmisin o cocuğun yüzüne nasıl bkıyorsun

1|0
    0|0
  • diktirme diye bir şey yok, söyle evleneceğin adama

1|0
    0|0
  • iyi vurdumu ? böyle insanlar mide bulandırıcı...

1|0
    0|1
  • iyi halt yedin o nişanlanack lişiye yazık

0|1
    0|0
  • senin ben serefini karakterini adamı boynuzla birde kandır ne safmış seninkide

0|0
    0|0
  • tanıdığın bir çocukmuydu bardaki ?

0|0
    0|0
  • diktirdin mi.

0|0
    0|0
  • yazikkkk, yanlis anlama sevgiline yazik kim bilir o seni nasil seviyordur.

0|1
    0|0
  • Erkekler Devam
    9

Kızlar Ne Diyor 12

• Her yönümüz ile dürüst olamayacağımız bir insan ile ömrümüzü paylaşmak neden...

4|7
    0|0
  • Kolay kolay kötü- banal bir kelime kullanmamaya özen gösteririm. karşımdakini kırmamak adına. ama sizin gibileri gördükçe resmen bayan olmaktan tiksiniyorum.

bu nasıl bir vicdandır ki kendinizi kandırmanızın yanında hayat arkadaşınıza bunu yapıyorsunuz. kendinize saygınız kalmadıktan sonra diktirseniz ne olur- diktirmeseniz ne. değil mi yalanla başlama tenezzülüne girmeyi göze almışsınız. vicdanınızı- ruhunuzu da diktirebilecek ve getirdiği bir dilim ekmeği boğazınızdan geçirebilecek kadar duyarsız mısınız?

sorunuza cevabım, evet anlaşılır. ki umarım oda anlar . arkadaşım doktor ve aradaki çok belirgin farkı söylemişti. bunu size söyleyip de elinizi güçlendirmeyeceğim o beyin vebalini almama adına. Bu kadar gaddar olmayın. hiç bir insan aldatılmayı hak etmiyor...

2|1
    0|0
    • o dikildigini aniyorsa oda masum degil bence..

• o kadar aciz zavallı bir açıklama ki dikkate alıp yorum yapmaya değmezsiniz.Hem nişanlıyken başkasıyla beraber olun aldatın..hem de hiç utanmadan kamufle yollarını arayın.Her şeyde budur sizin yaklaşımınız,yazık ki hiç hanım olacak sıfatta birini bulamamış nişanlınız.bu kadar fettan ve pis kurnazlık ancak kendileri gibi dalaverecilerle anlaşırlar. körler-sağırla hesabı.sahtecilik ve suniliğinizle daha çok ah alırsınız.bedelini de hayat öyle bir ödetir ki. ilahi tokatla..

siz çok tehlikelisiniz.

• herkesi kandırdın o kişiyide vicdanın kanmıcak sizde biliyorsunuz allah korkunuzda yok bana akıl vermeyin diyorsunuz buraya yazıyorsanız her türlü cevabı alıcakğınızı bilmeniz gerek biraz onurlu olun ama şu vicdanın çıkmaz umarım eşiniz olucak kişiyle bilrikte olduğunuzda hep gelsin umarım sizin aklınıza

0|1
    0|0
  • peki diyelim diktirdin analmadı

sana inandı seni seviyo çünkü

peki sen hiç vijdan azabı duymayacakmısın

0|4
    0|0
  • Ömür boyu o vicdan azabıyla nasıl yaşayacaksın merak ediyorum anne olduğunda çocuklarının yüzüne nasıl bakabileceksin. Bence dürüst ol herşeyi açıkca anlat.

1|2
    0|0
  • Bu erkeklere hak verdim şimdi harbiden,sizin gibiler yüzünden bizim adımız çıkıyor.

Mesele sadece bir zar mı senin için ?

Karşındaki insanı kandırmaktan bişey değil bu,adam gibi anlat istemiyorsa saygı duy bence.

Vicdanın nasıl rahat olucak,anlamıyorum.

Çokta rahat bir çekilde anlatmışsın konuyu,sen evlendikten sonrada durmazın belli.

Acıdım adama,yazık...

0|1
    0|0
  • Allah islah etsin. Edepsizler

1|1
    0|0
  • bence diktirmek hiç doğru olmaz

0|0
    0|0
  • sakın ama sakın o sahte zarlardan kullanma ben kullandım rezil oldum :( ha tamam kan gibi ilk inandı ama öyle lanet bir boyadan yapmıslarkii sevgilimin elinden ve penisinden 3 gün cıkmadı o anki durumumu tahmin bile edemezsinnn allah belasını versin onu yapanların :((((((((

0|1
    0|0
  • zar diktirmekten falan anlamamda ben aldatmışsın sen adamı bu daha önemli zar konusunda bence hiç mi için acımıyo ona yalan söylerken yüzüne bakarken

2|4
    0|0
    • güncelleyip durma be yeterrrrrrrrrr

• gerçekmisin sen?

0|0
    0|0
    • yeah m realy..

• hayatta herşey olabilir, maksat yargılamak değil ama insaf , bu uslup hoşmu sence? madem sen nişanlınla mutlu değilsin, neden evleniyorsun ki? doktor raporunda ne yazar bilmiyorum ama yasal olarak yaptıramazsın, yasak, illegal çalışan , özel muayenesi olan doktorlar yapar, güvenirsen

• hiç bir kız bu şekilde konuşmaz böyle yaklaşmaz olaya,sen zaten yolun yolcusu olsan nişanlanıcak yaşa gelene kadar kızlığını korumazdın.bırak git be amca saçma saçma neyini tatmin etmeye çalışıyorsun töbe töbe...

2|0
    0|0
    • nerde yasiyon sen kezban? izmirdeyim istiyosan cam aciyim cidden kizim bir suru kizda var boyle kezoo

• istiyosan cam acacakmış amca :) fake hesaplar bunlar var ya travesti falandır bu ya da yapay kızlık zarı satıyor var bir anormalliği

Yükleniyor...