Bakireler cinsel ihtiyaçlarını nasıl karşılar?

bakire kızlar cinsel ihtiyaçlarını nasıl karşılar...

0|0
1|9

En İyi Erkek Görüşü

• Bulaşık yıkarken çatlak ve detone ama bangır bangır tonda , "hayat harcadın beni " parçasını söyleyerek.

0|0
    0|0
    • Cem Bey, sizden bunları duymaya alışkın değiliz. Lütfen daha yavaş güldürünüz...

• Keşke herkes biraz "inceltirken incitmemek duygusu"ndan mahrum kalmasa... Güzel temennni, dilerim gerçekleşir.

Bilmukabele, güzel geceniz olsun Cem Bey.

• Sizin de ; efendim ...:) sağıolun

Kızlar Ne Diyor 1

• kilotisiyle oynayarak mast yapıyorlar.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• sen nasıl bakirken karşıladınsa onlarda öyle karşılıyor.

0|0
    0|0
  • amuda kalkıp işediklerini söyleyenler var

0|1
    0|0
  • Şaka mısın?

0|1
    0|0
  • klitorisi okşayarak masturbasyon yaparlar , bazı aptallar onu da günah sayıp yapmıyor :D

1|0
    1|2
    • sen ilahiyat profesörü müsün. insanlara hakaret etmeyin. bu sizin bilgisizliğiniz. mastürbasyon günahtır. bu kişinin kendi varsayımı değil. bariz fıkıhta bilinen bir şey. erkeğe de kadına da günah. bu kuralı koyan allah olduğuna göre inana aptal demen çok saçma ve günah.

insanlar günah işleme tercihini kullanır mast yapabilir. ama buna günah değil denilemez. hele APTAL hakareti hiç olmaz

• lan kitapta öyle bir şey mi yazar , masturbasyon günah değildir değildir değildir değildir , aldı mı aklın ? cahillikten söylediğin laflara bak , p*rno izlemek günahtır , zina günahtır , masturbasyon yapmamak nedir ya , nerede yazar böyle bir şey , kendine işkenceden başka bir şey değildir , senden ve senin gibilerden iğreniyorum Allah ın öyle bir kuralı yoktur , günahlar açıkça yazılıdır kitapta , senin gibiler yanlış yorumlar sadece

• sadece bilmeden konuşursunuz , bilmediğiniz gibi kızlarınıza da o şekilde yansıtırsınız , ileride o kızın ne gibi cinsel problemleri ortaya çıkar haberin var mı ? günahı sevabı bilmediğin gibi psikolojiden de bir habersin

• seni birakan leylekleri ben :)

0|0
    0|1
  • napacan*. zar mı koyduracan?

0|0
    0|1
  • ihtiyaç sahiplerine dağıtılmak üzere hayır kurumlarınca toplanan penislerden dağıtılır...

0|1
    0|0
  • duvara surterler :))

0|1
    0|0
Yükleniyor...