Yakın kız arkadaşım beni başka kızlardan kıskanıyor

merhaba arkadaşlar.öncelikle rica ederim ahkam kesicekler değilde gerçekten soruma cevap vermek isteyenler yazsın.ben lezbiyenim ama ailem dışında kimseye söylemedim.herkes aile gibi her durumda yanında olmaz dışlarlar doğuştan olduğunu bilmeden.psikoloğa da gittik doğuştan kızınızın sorunu yok dedi.neyse konuya dönelim.yakın kız arkadaşlarıma alıcı gözle bakmam.onlar kardeşimdir.son zamanlarda beni diğer kızlardan kıskandığını fark ettim.sorduğumda onayladı ve şaşırdım.o beni bilmiyor.arkadaşçayız ama birden kıskanmaları ve evlenelim şakaları başladı.böyle davranınca etkilenmeye başladım.erkeklere ilgisi var sanıyodum.arada erkek beğenirmiş gibi söylüyo beni tepkime bakıyo yok ilgilenmiyorum diyo.sizce lezbiyen olabilir mi?kızlar siz kız arkadaşınızı başkalarındanneden kıskanırısınız?

0|0
3|8

En İyi Erkek Görüşü

• Sen ne kadar gizlemiş olsanda bilinçaltın açık eder.. Bunu herkes görmese de senin gibi olanlar görebilir.. O arkadaş sana yanık :P

1|0
    0|0
    • olabilir.dışarıdan bazı hareketlerle ilgisini çekip anlaşılmış olabilirim.

• teşekkürler:)

• Rica ederim :)

Erkekler Ne Diyor 7

• ola bilir gayet normeldir dünyada bir tek sen deyilsin sizin gibi milyonlar var ben hollandada cok kaldım orada gayet normel karşılanır hatta sokakda bile kadın kadına sarmaş dolaş gezerler kimse döüp bakmaz bile neden bizim ülekimzdede insanlar nasıl yaşamak isdiyorlarsa öyle özgürce yaşamasınlar

1|0
    0|1
    • ne güzel dediniz.insanlarımız cahil bilmiyolar doğuştan olduğunu.dünya sağlık örgütü eşcinselliği hastalık kategorisinden çıkaralı 30 küsür yıl olmuş.

• sen lezbiyensin sen daha iyi bilirsin ama anlattıklarına göre oda olabilir tabi bizimki sadece tahmin yine sen bulucaksın lezbiyen mi degil mi diye, bu arada ben lezbiyenleri cok seviyorum, yukarda insanların sizi anlamadıgından dısladıgından falan bahsetmişsin ya o yüzden söyledim bir tane arkadasım olmasını isterdim :)

1|0
    0|0
    • haklısınız.erkekler fantezi malzemesi olarak seviyor ama onun dışında saygıları yok.bende saygısız şeylere maruz kalmamak adına sadece aileme açıldım.

• benim ne maksatla sevdigimi söyledigimi anlamıssındır sen, en dogrusunu yapmıssın tabi bizim toplumumuzda cogu insan düsündügün gibi davranıcaktır

• aynen öyle.

• fesatlık her kız ortamında vardır mutlaka.

0|0
    0|0
    • fesatlık değil duygusal olarak kıskanıyor.arkadaşlarla konuşunca ve kızı düşününce zaten jeton düştü.kız bana kıskandığını sevdiği için itiraf etti.

• size hollanda yolu göründü

we are global in yours

1|1
    0|0
  • hiç kadın ruhundan anlamıyorsun

1|0
    0|0
    • nasıl yani?:)anlatın o zaman.

• sadadadadSaadfdsafsafadsfasfadfafdasfsafsaf bu denir bunaa :D

0|0
    0|0
  • hiç sevmedğim durumlar ve dinen sakıncalı bir durum zaten dinini bilsen bunları yapamazsın yazık gerçekten durumun hiç içacı değil ülkeyi kuranlar ne mutlu ki sizlere bu hallere düşürmüşler yok lezbiyenler yok gaylar ne len bunlar paganist söylemler mide bulandırıcı birde bunların çocuk sahibi olma istekleri yok mu rezaletin daniskası. Allah insanı bir erkek ve bir dişiden yaratmış ötesi yalan dolan tıbben bile böyle ama hala neyin kafasından insanlar kıskanıyormuş hay ben senin kıskanmana...

0|0
    1|0
    • dini senden mi öğrenicem lan şeresiz.ülkeyi kuranları ağzına alma.şimdiki yolsuzları da görüyoruz.allah allah diyip ülkenin anasını becerdiniz.beni böyle yaratan senin allahın.senin ne haddine beğenmemekimsin sen kro?erkek sevmiyorum çok da mutluyum.benim bedenim sanane?kınayana allah versin!benim midemi erkek bulandırıyo.istemiyorum zorlamı*.senin gibi şarlatanlar asıl iğrenç.dikerim senin düşüncelerini.kimsin lan se pc kurusu.kıskanır kıskanmaz sanane daşak kafası.i*ne

• demek ki kansızlarında kanına dokunuyormuş patlak lastik git lastiğini diktir öyle gel..loli.

• allah senin gibi şerefsizlerin belasını versin.benden beter ol.sktir git.senin iselamaın batsın.insanları aşağılayarak,eleştirip hadsizce burnunu sokarak çakma müslüman olursun.hadi ikile.kanı bozuk serseri.git başkasına ahkam kes.peygambberimizin sözünü de unutma.kınadığınız ne varsa yaşamadan ölemiyceksiniz;)islamda benim attığım tırnak olamazsın.cisen yönelimim seni ilgilendirmez.bu benim imtihanım.sana bk yemek düşer.sen kendi pisliklerine bak çamur atmadan önce.hadi naş it.uğraşamam senle by

Kızlar Ne Diyor 3

• hayır kıskanmam

arkadaşım demişsem cinsiyetinin bir önemi yoktur kimseden kıskanmam onları

o arkadaş da senin bu durumunu biliyor ya da şüpheleniyordur o yüzden öyle davranıyordur

senin gibi etraftan tepki geleceğini düşündüğü için de söylemiyor olabilir kii zaten seni kıskandığını söylemiş

bence açık açık konuşun

1|0
    0|0
    • amam benim ayrıldığım kız arkadaşımı erkek sanıyor ve ona o gözle bakıp davranmamıştım?

• olabilir

o da senin gibi lezse anlamıştır halinden tavrından konuşmalarından belki

yada seni bilmese bile kendi öyle olduğu için hoşlanıyor ve sahiplenmiş olabilir seni

kafanda ki sorularla dolaşıp kurmak yerine onunla konuşman en mantıklısı

• teşekkür ederim:)

• evet lezbiyen olabilir, ben kız arkadaşlarımı bu şekilde kıskanmam. belki o da senin yaklaşımlarından bişeyler sezmiştir, sana açılamıyordur.

1|0
    0|0
    • belli etmedim hiç.aksine ayrıldığım kız arkadaşımı erkek sanıyor.belki bir iki şakamdan yakınlaşmıştır oda belki yani.demek lezbiyen olabilir.

• zaten her gün konuşuyoruz ya da mesajlaşıyoruz gibi.derslerden.sınav haftamız yaklaştı.arada kıskanıp şakalaşıyoruz falan.tamam gelsin ten temasını yapıcam abartmadan:)

• hadi hayırlısı :)

• Ben deli gibi kiskaniyorum ya. Onun lezbiyen olmasi yuksek bir ihtimal.

1|0
    0|1
    • siz de lezbiyensiniz yani?peki ne yapmamı önerirsiniz?

• 2ay

Anladım. Sorularima usenmeyip cevap verdiğin için tesekkür ederim☺

• 2ay

@riotgirl rica ederim

Yükleniyor...