Sevdiğiniz kişi bakire değilse

Bir kızlar birliktesiniz.kısa zaman oldu ama çok seviyorsunuz birbirinizi karşılıklı olarak.fakat bilmediğiniz birşey var o da kızın bakire olmadığı.. Konu açıldığında bunu öğrenseniz tepkiniz ne olur? tabi kız sadece bir kişiyle ilişkiye girmiş ve çok yaşamamış.

1|0
1|25

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 24

• Üzerine toz konduramadığım sevgilimi ilk fırsatta baştan çıkarıp evire çevire sikerdim. Artık nereye kadar giderse ama evlilik olmayacağı kesin.

0|1
    2|0
  • benim için dert değil.. ama karsindaki adam için dert olabilir. dusunce farki. yani sen bakire olmadigin için adam senin kac kişiyle kac defa ilişki yasadigini bilemez. aminda sayaç mi var? ona gelecekte kimseyle birlikte olmayacagin adina güven vermelisin. bir de ona bunu acilen söylemelisin. ayriligi göze alarak tabi.

2|2
    0|0
    • Kuran üstüne el basarsa inanır herlade

• :) güzel bir kızım herkes beğeniyor ama böyle bir konu işin içine girince iş ciddiye binmiyor işte evlilik olmuyor malesef.

• bu konuyu problem etmeyecek birini bul. sorun olmaz. bastan otur herseyi anlat. kimle olacaksan.

burasi aslinda ileri goruslu modern bir ulke ama maalesef bu aralar yobazlar cevirmiş durumda. takma kafana sen hayatini yasa. istediğinle de seks yap ., dert değil inanki.

• benim aklıma kimbilir kaç kişiyle daha yapmıştır diye soru gelir... şimdi bayan arkadaşlar beni ekslicek ama kendileride aynı şeyi düşünür... doğal bu yaa... biz türküz adımız ahmet hasan michael patrick ya da hans değlki... bak .. doğru sölediğini varsayıyorum, bu durumu iyi anlat ama ne yazıkki top karşıda... ne yazıkki..samimi ol ve bekle... başka pek dicek bişiyim yok.. ya da yol göstercek bişi yok, samimi ol yeter...

1|0
    0|0
    • Gyet samimiyim evlenmeyi düşündüğüm kişiyle yaşadım sadece.başkası kesinlikle olmadı öpüşme koklaşma bile.bunun hafifletici etkisi olur mu :)

• bak bu kişiden kişiye değişir... ha ben istemem ama kimsenin alnında yazmıyo yani. e yarın karşımıza ne çıkcağıda belli değil, ve ben karşılaşsam samimiyet ve güven çok önemli.zaten akıllı tecrübeli erkek anlar karşısındakinin neyi bilip neyi bilmediğini.. eğer yalan sölemediğini anlarsam ve gerçekten öbür türlü olmadığını hissedersem bence sakıncası olmaz ama herkes için geçerli değil bu onu demek istiyorum... karşındakini tanımıyorum nerde yaşıyosun ne iş yapıosun bunlar çok önemli...

• bu ıste kesınlıkle ıcınde olmak ıstemedıklerı bır durumerkeklerın. dılemma dedıklerı sey. bazı erkek sırf bu yuzden sormak ıstemez kı kotu bır cevapta yapacaklarından cekınır. kızı kaybetmemek ıcın gerceklerı ogrenmemeye cabalar. bılıyorsun arkadasım o zmn karsısındakı kız masum olarak beynınde zıhnınde yer edınebılecektır. tersınde ıse kafasını yer bıtırır. bu sorular hep soruluyor. maalesef senı rahatlatcak bır cewap veremıyorum. ama eskıye nazaran toplum ve erkekler bu konuda daha yumusak. ama temız olsan yanı bakıre dıyım erkegın acayıp hosuna gıder. kımı erkekte macoluk yapar bırakır. kımı erkekte cok dert etmez. ama her turlu yuregının bır tarafı acır mı ıste bu sorunun cevabı evet. en entel concon rahat ıste modern erkek bıle yanı olmayaydı ıydı be derdı sanırım. atıp tutmak zor bu konuda oyle bır seversınkı bır hataydı dersın yutarsın. ama ben sanırım o ılıskıyı tutmam sanırımm bıraz tas kalplılık var bende

0|0
    0|0
    • İstesem yalan söyleyebilirm bakşreyim derim kızlık zarım yerinde duruyor esnek çünkü.ama ben dürüstlükten yanayım.

• bence yapma eger yapmadıysan. yapmayarak degerlı kız olursun. bılıyorum zor ama. yıne sen bılırısn arkadasım erkek arkasınının ısıne comak sokmus oluyorum ama

• Yaşadık yaşamadık değil ne yazık ki.i

• ya ben ne yapayım bakire olmasını olmamasını :) geçmiş geçmişte kalır , zamanında sevmiş yatmış banane , ben de severim yatarım , geçmiş geçmişte kalır , her zaman söylerim sevgilimin benden önce ne yaptığı değil , benim ile ne yapacağı önemli , seksi böyle büyük bir olaymış gibi gösteriyorlar aslında iki insanın birbirlerini sevip bedenen birleşmeleri ...

1|0
    0|0
  • kesnlıkle evlenmezdım. bekaretını kıme verdıyse onla evlesın ona hıç elımı bıle surmeden tekmeyı vurar gonderırdım.

0|0
    1|0
  • kızla öylesine çıkıyosam bende yararlanırım ama eğer gerçekten seviyosam ciddi düşünüyosam büyük hayal kırıklığına uğrar ve ayrılırım..

0|0
    1|0
  • seviyorsam sırf bakire olmadıgı için ayrılmam ama içimde bir yerlerde de sıkıntı yapmam diyemem, aklımın bir kösesine takılır ilerde büyüyebilir

1|1
    0|0
  • valla çok koyar hala evgılım olmadı ve ılk sevgılım eger yasamışsa böyle naparım bılemıyorum ama cok uzulurum . boyle bı sıkıntımı yasıosunkı

0|0
    0|0
    • Hayır yaşamıyorm ama başıma gelebilir bakire değilim çünkü

• Ben istesem bakireyim diyebilirm.bakirelik o zarsa eğer hala yerinde duruyor.çünkü esnek

• iyi yırtmışın pek çok kız bu durumdan tırsıyor kerizlersin o zaman elemanı herkes kandırıo sende saf temiz çocuk bulursan yer merak etme

• Zaten gerçekten aşık olmadan önce daha önce neler yaşadığını mutlaka öğrenmeye çalışıyorum yoksa direk olmuyorum mal gibi

0|0
    0|0
  • ve o kızda sensin :) şaka bir yana bunu önceden söylemeli bana yani ben bakireyim deyipte sonradan bakire çıkmaması hoş karşılanacak bir durum değil tabi bu benim açımdan böyle

0|0
    0|0
  • şuuut ve gollll

0|0
    0|0
  • olsun yinede bakire olmadığı için olumlu bakmazdım, eğer ilk çıkmaya başladığımızın 1-2 gün sonrası herşeyi anlatsa ozaman tamam ama araan geçti 1 ay 2 ay vs.. hiç kusura bakma affetmem

0|0
    0|0
    • Sen sormadan böyle bir konuya giremez heralde

• Böyle bir zamanda aklına gelmez yani sormak o kadar güveniyorsn kızlara.ne desem bilemedim

• aga kaç aydır çıkıyorsun onu bir söyle hele

• Zaten bakire olmayan kızlar hep bir kişiyle oluyor ve pişman oluyor.

0|2
    0|0
  • çok ta önemsemem

1|0
    0|0
  • seversem olur

0|0
    0|0
  • bu gayet normal birşey neden kabul etmesinki

0|0
    0|0
  • Üzücü bür durum... ne kadar sevsem de kaldırazdım bu yükü ayrılırdım.

0|0
    0|0
  • sen böyle bir durumda oldugun için mi sordun bunu merak ettim

0|0
    0|0
  • işin zor uzuuun uzun ne yapman gerektiğini söylerim sana ekle

0|0
    0|1
  • Bende kullanir atarim.bir kez veya daha fazla onemli degil.gul bikez koklanir

0|0
    1|0
    • Şerefsiz

• Benmi .yoksa sen gibi namusunu evlenmeden kolayca weren sen mi serefsiz ?

• şöyle düşün bir telefon alacaksın sıfırı mı yoksa 2.el mi istersn ya da hangisini daha büyük bir istek ve arzu içerisinde alırsın...2.el telefon tuşlarına basılmış ekranı ya da üstü çizilmiş başkasının eline düşmüş...ama sıfır tamamen sana özel ilk sen kullancaksın ilk senin heyecanın olacak tertemiz ne çizik var nede tuşlarına dokunulmuş...soruorum hanisi tercih edilir ? bayanlarada soruorum...Ama şöyle bişeyde var ömrü boyunca antenli renklsiz ekranlı cep teli kullanmış bir adamın eline 2.elde olsa bir iphone düştümü ona çok değer verir sahip çıkar,ama zaten hep iphone kullanmış adama 2.el iphone verirsen o değeri görmez

0|0
    0|0
    • 2. El i phone mu 0 3310 mu :))

• cümlenin sonunda dediğim gibi bugüne kadar hep 3310 kullansaydm iphone 2.eli bile kıymetli gelirdi :D tam tersi iphone kullansydm iphone nun 2.eli değersz gelrdi...yani buradaki asıl kıstas iphone olabliecek kadar kaliteli bir karektere sahip kız olabilmek

• bu arada bu kıstas kimine göre güzelliktr kimine göre karekter..bana göre şahser karekterdir

• valla çok büyük konuşmim ama evllilik aşamasında öyle birşey olursa hemen evine geri gönderirim o an çünkü ben daha hiç birey yaşamadım karşımdakininde öyle olmasını isterim haksızmıyım ?

1|0
    1|0
  • Ayrılırım anında.O bırakan şerefsiz gibi işimi görürüm aman ne olcak sonra ayrılırım demem.Ben ayrılırım dokunmadan.İsterse 4 yıllık ilişki olsun.

0|0
    2|1

Kızlar Ne Diyor 1

• erkekler işte klasik , umarım o durumda değilsinizdir

0|0
    0|0
Yükleniyor...