Bakir olarak bakire olmayan kızla evlenilir mi?

ben bakirim daha önce 2 erkekle birlikte olmuş bir kızla evlenmem bir sorun yaratırmı?

0|0
4|14

En İyi Erkek Görüşü

• Sorun söyle olur. Herzaman seni onlarla karsilastirir. Seks yaparken islev bakimindan karsilastirir, penis boyu ve kalinligi gibi.. vs. Onlardan iyi olursan sorun olmaz, ama islev bakimindan kötü isen ozaman herzaman kizin icinde a keskeler baslar.

Bundan dolayi sana tavsiyem bakire bir kizla evlen. Beraber tecrübe kazanirsiniz. Birde iki erkekle beraber olmus bir kiz nekadar güvene bilirsin onu bilemem. Tabiki kimseye iftira etme gibi bir niyetim yok. Yada genelleme yapamamayiz ama bence iyi düsün.

Ama cok seviyorsan sana kalmis. Her kiz ayni degildir. Bazilari sevdiginde hic sorun olmaz. Ama yinede sen karar vermen gerekir.

0|2
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• sen zara değil de anlaşıp anlaşmadığınıza bak bir de kişiliğe... seviyorsan bir damla kanı takma kafana...

0|2
    2|5
    • mantık öyle diyor ama yine de insanınn içinde bir yerlerde rahatsız ediyor, senden önce baska kişilerin onun vücuduna dokunmus olması falan

• ahlak anlayışınız bu kadarsa size söyliyecek sözüm yok...

• sen daha öğrenemdinmi bizim millet her haltı yer ama ahlak abidesi kesilir halbuki seksin ahlakla alakası yok daha bunu bilmezler ...

• bunu kendi klabne sormalsn buraya sormaktan evvel vicdanın aşkın gelecek değer yargıalrın yatr masaya sonuç

0|0
    0|0
  • bu olayı hazmedemezsin hem de 2 kişi

0|0
    1|0
  • bence büyük sorun

0|3
    0|1

Erkekler Ne Diyor 13

• çak gönder

0|2
    0|1
  • Neden sorun yaratsın ki arkadaşım bir birinizi seviyorsanız sorun olmaz..

1|0
    2|3
  • Tecrubesiz erkek, en değersiz seydir. Degerinin bilinmesini istiyorsan once milli ol, sonra da ona istediğini ver. OK?

0|0
    1|1
  • salakmıyım ben kendımı tumusum o gıtmıs onun bunun altına yatmıs sonra benım cocuklarım ona anne desın

0|0
    0|0
  • bunlar aranızda eğer sen sorun etmiyorsan kimseye laf düşmez oda senin gecmişini sorun etmiyorsa yine kimseye laf düşmez...sana şunu diyebilirler yok efendim gecmişte başkalarının altına yatmış falan zaten bu tarz ifadeleri kullanan karaktersilzer kendileri bin türlü haltı yer ama başkasına geline adam olurlar aldırmıyacaksın neticede sağda solda büyük büyük konuşan erkekler kendine göre sağlam bir kız bulur evlenir ama daha sonra ruhu duymaz o kızın onu ne kadar aldattığını .

0|0
    0|0
  • kızlar öyle düşünür herkesle bişeler yapsın teninin kokusunu içine çeksin ilk onu becereni unutamasın bende onu alıp kabul edeyim yooohhh yaaaa pışıııık enayimiyim ben

0|1
    0|0
  • Sorun yaratmaz ama miden kaldırırmı bilemem her seviştiğinde bana yaptıklarını diğer erkeklerede yaptı diye sürekli düşüneceksin ve soğuyacaksın bir süre sonra

0|0
    0|0
  • Onunla sevişirken başkalarıyla yaptığı aklına gelmeyecekse evlen tabi ki .

0|0
    0|0
  • bence bakıre bır kızla evlen evlılık yurumez oyle bır kızla sana soyleyım.

0|0
    0|0
  • sen de tecrubelı olsaydın bısey demezdım ama mustakbel karının sen ıffetını korurken baskalarının altında ınlemesı senı rahatsız etmıyorsa sıkıntı yok

0|0
    0|0
  • Hayır yaratmaz

0|0
    0|0
  • arkadaşım takılma bu konuya önden hiç yapmayıpda arkadan defalarca yapmış bir bayan da olabilir nereden bilecen at kafandan artık bakirelik olayını

0|1
    0|0
  • Olayları bir zar ya da bir damla kan olarak hafifletmeyin. yukarda yazan kıza söylüyorum bunu.

gizlicim sen evleneceğin kızla anlaşıyorsan, bunu sorun etmeyeceksen evlen. Sen sorun edersen sorun olur bu, etmezsen olmaz. Ben böyle bişeyi istemezdim evlendiğim kadının geçmişde başka adamların altında inlediğini düşünmek beni rahatsız ederdi.

0|5
    1|1
    • kızlar öyle düşünür herkesle bişeler yapsın teninin kokusunu içine çeksin ilk onu becereni unutamasın bende onu alıp kabul edeyim yooohhh yaaaa pışıııık enayimiyim ben

• birde kızlar ilklerini unutamazmış genelde , sırf bu yüzden daha önceden sevgilisi olmasını bile istemem . kaldı ki ilk yattıgı erkeği hiç unutmaz

Yükleniyor...