Bakirelik üzerine...

arkadaşlar bakıyorum sorulara. yök sevgilime yılbaşı sürprizi yapçam, işte şu linkteki elbiseyi mi alıp yoksa şu nu mu. hepside seksi şeyler, yök erkek arkadaşımın menisini yuttium sonra hemen gitti neden. haticeden sonra neticeye gelim. bakire kız kaldımı bu devirde yoksa biz erkekler hayaller peşindemiyiz. artık sanıırm kızlar arasında ya seviyodum erkek arkadaşım di yakınlaştık sek s yaptık newar erkekler yapmıyomu sanki diye bir düşünce war yani meşru gösteriyorlar bu durumu kndi zihinlerine. tabi bekaret derken sade ce wajınal seksi düşünmeyin her türlü cinsel aktivide çırılçıplak sevişme yani sevgililiğinin masumiyetinin daha ötesi... ne dersiniz kızlar

Güncellemeler:
hep bir eleştiri goruyorum kızlarda bekaret mevzu olunca. ben bır sey demıyorum. sadece bakıre kız kaldımı bu devırde dıye sordum.

0|0
2|2

En İyi Erkek Görüşü

• ya ben de bu konuda ümitsizleşiyorum gün geçtikçe..

0|0
    0|0
    • bende acıkcası. baksana cevap bıle yazmamıslar. yazanlarıda goruyon. normal goruyorlar sevgılıyle yakınlasmaayı

• ya bakıre olan var belkı de ıste dostum elletmemısı ıste o sıkıntı keske onuında bır zarı marı olsaydı dımı:)

• haklısın dostum. Ama o ihtimal daha da zor görünüyor..

Kızlar Ne Diyor 2

• kızlar kendi kendilerini s.kmediklerine göre hem cinslerine sor bu soruyu

0|0
    0|0
    • bı kızgınlık war sankı sezıyorum. kımseyı suclamıyorum arkadasım. sadece sordum

• Sen bakirmisin?

0|0
    0|0
    • kendı adıma sormadım bu soruyu genel yanı arkadasım.

• haklısın dınen de oyle ayet war zaten. ve zına da suc malum dınen. ama bakıre kız kalmısmısdır soruma hala cevap vermedın. yoksa artık bu devırde ellenmemıs kız bulmak sadece utopyamı

• Kalmistir

Erkekler Ne Diyor 1

• Ben de anlayamıyorum bazen

0|0
    0|0
Yükleniyor...