Türkiyede bakire kız oranı en az olan il hangisi?

türkiyede bakire kız oranı en az olan il hangisi bilen varmı. tahmininiz varmı... en çok bakiresi olan il hangisi acaba

0|0
4|8

En İyi Erkek Görüşü

• bence doğu illerindedir.. erken yaşta evlendiklerinden dolayı. biraz ters düşündüm ama mantıklı değil mi... yani sadece 13-14 yaşından küçük kızlar bakire.. öyle düşün

0|2
    0|0
    • sen biraz değişik yorumladın :D veriyo demeyelim de , mecbur bırakılıyolar. peşkeş çekiliyolar malesef

• yani gidiyo sonuçta bekaret

Kızlar Ne Diyor 4

• Simdi arkadasim yorumlari okudum iyi guzel izmirlileri korumussun ama herkes özgür cevap vermekte bende bir İzmir kızıyım ama gene de izmirde bakirelik azdır diye dusunuyorum cünkü gayet rahat bir sehir en cok bakireligin oldugu yer de dogu illeridir diye dusunuyorum

0|1
    0|0
    • en az doğu sebeb,de aiağıda var zaten

• istanbul İzmir bodrum falandır

0|0
    0|1
  • ne yapacaksın oraya mı yerleşeceksin.

0|2
    1|1
  • Sen ne saçma bir insansın ya. Soru sormuşsun insanlar cevap vermiş, izmirlisin sanırım ya da sempatin fazla bu şehire, herkes bişeyler söylemiş diye asıl sen insanlara b*katıyorsun. İstanbulluların hepsi o* izmirlilerin hepsi namuslu. Salakmısınız ya

1|1
    0|2
    • istanbullusun battı sanırım sana bu sorudaki yanıtlar yorumlar :D

• Ya allah aşkına sen 10 yaşındamısın. Ben istanbulluyum, izmirlide olsam ankaralıda diyarbakırlıda aynı şey. Sorunda hiç bir absürtlük yok, ama cevap yazanlara yaptığın yorumlar resmen saçmalık. Bi yazdıklarını oku ondan sonra bana batan bir şey mi var yoksa senin tarzında mı absürtlük gör.Cahilsin resmen. İzmir olsun Bayburt olsun. Cevap veren insanlara o şehre leke atma ne demek ya..

Erkekler Ne Diyor 7

• bence en az İstanbul ya da izmirdir, en cokta dogu tarafındadır

3|1
    0|2
    • bence doğu illerinin istanbuldan farkı yok... İstanbul bence birinci...

• ben izmirlileri severim bişey demedim :)

• izmire git bunu orda de onlar seni sevsin :D hadi yerse

• en az İzmir en çok İstanbul diye tahmin ediyorum... bu tahmini yaparken İstanbul müfusunun bütün doğunun nüfusuna bedel olduğunu unutmayın

1|0
    0|1
    • izmire leke atmasan iyi olur...

• soruyu soran sensin cevap istiyosun al sana cevap ...bakire olmamak lekelenmek mi oluyo sana göre senin beynini...

• anlaşıldı senin derdin ...

• İzmir olabilir

0|0
    0|1
  • burada anket yapınca para veriyorlar mı ?

geçerlilik ve güvenilirliği az olur ama

0|0
    0|1
  • İstanbuldur.

0|1
    0|0
  • İstanbul ve Ankara olmasi lazim

0|1
    0|0
  • Türkiye İstatistik Kurumu orada duruyor...

0|1
    0|1
    • bunun istatiğini resmi olarak kimse tutamaz

Yükleniyor...