İnsanların bir kısmı ünlülerin cinsel hayatını merak eder.

Bu ünlülerden biri de Fethullah Gülen'dir. 70 yaşını geçmiş, kendini İslam'a adadığı söylenen bir insanın bir de hiç evlenmediği düşünülürse ortalama 60 sene içerisinde elinde ne gibi başkalaşımlar meydana geldi acaba ? Eğer evlenmeden cinsellik yaşadıysa orgazm olurken "ağlamış" olabilir.

Sizce Fethullah Gülen cinsellik gereksinimini nasıl karşıladı ?

0|0
2|2

En İyi Kız Görüşü

• Bu işin içinde Müta nikahı olabileceğini düşünüyorum.

Gerçek bir evlilik sayılmamakla birlikte, İslami kriterlere göre gerçek bir evlilik de sayılmıyor.

Bilgi için; 'Müt'a/ Muta nikahı; bir erkeğin, rızası olan bir kadınla, bir ücret karşılığında, belirli bir süreliğine birlikte olmak üzere evlenmesidir.

Bazı kaynaklarda Acem - Fars nikahı ya da muvakkat (geçici) nikah da denir.

İslam öncesi Arap geleneklerinde de görülen müt'a nikahı ticari yolculuklar ve savaş gibi nedenlerle evlerinden belirli bir süreliğine ayrılan erkeklerin cinsel ihtiyaçlarını karşılamada kullandıkları bir yöntemdi.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• hiç hoş da- şık da değil. babanız yaşındaki bir insanın gıyabında bu kadar aşağılayıcı- yakışıksız benzetmeler yapmanız. Seversiniz* sevmezsiniz bu sizin tasarrufunuzdur ama rencide etme hakkınız ve lüksünüz olamaz kimseyi..

1|0
    1|2
    • Rencide olunacak bir şey değil ki. Tarkan desek burada o da baban yaşında ama dert etmezdiniz. Adam sadece evlenmediği için hiç, o nedenle sordum.

• Mod. sensin. Benim silme hakkım yok ama senin var ki haklısın da.

• çok da alakalı bağlama bakın. İsterseniz silebilirsiniz. Benim için herhangi bir artısı- eksisi olmaz.

Erkekler Ne Diyor 2

• :) hayal gücüne hayran kaldım üstad degişik bir konuya temas etmişsin, bence amerikalı kızlara arada kayıyodur :)

1|1
    0|0
  • Yatak odasında akşam imam nikahı kıyıp, sabah geri boşuyolarmış diye duydum

1|0
    0|0
Yükleniyor...