Prezervatif hakkında söylediği mantıklı mı?

Sevgilim ile 2 yıldır birlikteyiz ve sadece bir kaç defa seks yaptık. Her defasında doğum kontrol hapı kullandığım için sorun olmadı, ama bazı sağlık nedenlerimden dolayı artık hap kullanamıyacağım malesef, ve ona prezervatif kullanmasını söyledim. Bana 'benden bunu isteme, senin vajinanın sıcaklığını hissedemeyeceksem seksin ne önemi kalır?' dedi. Bu mantıklı mı? Yani bana açıkçası mantıklı geldi, ama sanki işin içinde başka bir sebeb varmış gibi.

'Peki kaza olurda hamile kalırsam ne olur' diye sorduğumda bana 'korkma, hiç bir şey olmayacak bana güven' dedi. Bunu nasıl sağlayacak ki?

Güncellemeler:
arkadaslar yanlislik olmus zaten o hapi duzenli kullaniyordum yani sadece seks yapacagim zaman degil. Neyse sorun hal oldu herkese tesekkurler cevaplar icin.

0|0
323

En İyi Erkek Görüşü

• içine bosalmayarak saglayabilir, ama kendini kaptırıp frenleyemezse kücük ayşeler fatmalar hızla yumurtalara dogru kosmaya baslar :)

2|1
    0|0
    • bayiliyorum senin cevaplarina sempatiklik abidesi seni :)

• hahaha yerim ya ekliyecegim seni :)

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 22

• ya benim aklım almıyor evli değilsin sadece sevgilin partnerin her neyse ona veriyorsun sabah akşam hiç öbür dünyayı ahireti falan düşünmüyormusun hayır cidden merak ettim ya lütfen yazabilirmisin

1|1
    0|0
    • girmeyelim o konulara

• öbür dünya ahiret hesap günü islam daha sayayımmı yazık etmeyin kendinize ahlak bekçisi olmaya gerek yok bu ülkenin vatandaşısınız üzmeyin kendinizi diye söylüyorum

• hayır ondan çok sen istemeyeceksin prezervatifi..

0|0
    0|0
  • boşalacağı zaman kendini geri çekerde vajinanın ıcıne boşalmazsa sorun olmaz

ama zevkten zamanlamayı kaçırırsa içine boşalır

prezarvatif ile fazla zevkli olmaz

ben hiç kullanmadım

bir kez denedin hoşuma gitmedi

bu tıpkı cıplak vaziyette sarılıp yatmaya benziyor

pijamayla sarılıp yatmak neyse prezervatifde öyledir...

0|0
    0|0
  • kondomla sen de zevk aliyomusun cidden? yani bana sahsen zevk vermiyor. içini doldurup butunlesmek varken neden araya kilif sokarlar anlamis değilim. Bayanlar için soyliyim, seks yapacaksan, bir doktora gidersin tavsiye alirsin, ya duzenli bir hap(tavsiye edilen), veya spiral kullanirsin. seks olmadan olmuyo diyorsan... ok? ya da erkek kendini bilir, boşalmadan cikartir. uzmanlık gerektirir tabi bu azicik.

0|0
    0|0
  • güncellemeye bakarmısın herkesi Ti ye alan bir embesil bayan müsveddesi neymiş sağlık sebebiyle hapı bırakmış ama yokkk o hap değildi yaa başka hapı bırakmışım ben gerek kalmadı diyor engeli desen değil engelsiz desen değil ne mal olduğu belli değil

0|0
    0|0
  • Prezervatif ne kadar ince de olsa hissetmeyi bir ölçüde engelliyor.

Ancak bir süre bunu takabilir.Sorun yapmaması gerekir.

0|0
    0|0
  • bence seni seviyorsa prezerratifi kullandırmaya çalış,geleceğini karartma,ne akdar güvensende insan çig süt emmiş

1|0
    0|0
  • Sağlık sorunları yüzünden kullanamıyorsan prezervatif kullanıversin artık

0|0
    0|0
  • Tüm kürtaj masrafını karşılar güvenebilirsin ama günahı senin boynuna demeyide ihmal etmez sonuçta parayı sevgilin ödeyecek

0|0
    0|0
  • sevgiline sorsan daha mantıklı degilmi ?

1|0
    0|0
  • hayırlısı artık seks ihtiyaç ama

0|0
    0|0
  • mk bize denk gelmiyor ki senin gibi bir kız vay arkadas yaa

0|0
    0|0
  • Haklı o torbayı bende kullanmaktan hoşlanmıyorum boşalmadan önce vajinandan çıksın o zmn

0|0
    0|1
  • dışarı boşalır.

0|0
    0|0
  • Geri çekilme yöntemiyle :D

0|0
    0|0
  • adam haklı bu konuda ama senide düşünmesi lazım bence prezervatif kullanmalı kaza kurşunu yemeyin

0|0
    0|0
  • adam haklı

0|0
    0|1
  • Günümüz'de prezervatif kullanmamanın zararlarını çoğumuz görüyoruz.

0|0
    0|0
  • Korkma bir şey olmaz.

0|0
    0|0
  • yalan söylüyorsun kuzum...

doğum kontrol hapı sadece ilişkiye gireceğin zaman alınan bir ilaç değildir. hergün düzenli alman gerekir hergün kullanıp bir gün unutsan bile hamile kalırsın

3|1
    0|0
  • Erkekler Devam
    2

Kızlar Ne Diyor 3

• erkekleri tanıyalım. sen 2 yıl boyunca sadece birkaç kez ilişkiye gireceksiniz diye hap kullanır hastalanır ve kullanamaz olursun, onlar senin için bir prezervatif takmayı bile istemez. ondan sonra sorsan senin için dağları delerim der. bir erkekten bu kadarcık fedakarlık bile göremiyorsan bir kez daha düşün derim.

3|7
    0|3
  • Canım, doğum kontrol hapı tek seferlik birşey değil. Düzenli olarak kullanman gerekir bir kez bile aksatsan hamile kalabilirsin. Senin yanlışın veya yalanın var

0|0
    0|0
  • geri çekme yöntemini kastediyor sanırım. ama bu güvenli bir yöntem değil çünkü zevk suyunda da az miktarda sperm bulunur. prezervatif şart yani.

2|1
    0|0
Yükleniyor...