Bakire misiniz, değil misiniz?

kızlar ve erkekelr sorum çok net bakiremisiniz bakireyseniz kaç yaşındasınız bakire değilmisiniz değilseniz kaç yaşınızda bakireliğinizi kaybettiniz ?

0|0
4|8

En İyi Erkek Görüşü

• 24 yaşındayım bakireyim.

2|2
    0|1
    • bende aynen senin gibi biriyim ancak 18 yaşımdayım

• bence doğru yoldasın cinsel saplantım yok doğru eşimi bekleyince cinsel hayatımız olacak onunla :)

Kızlar Ne Diyor 4

• 18 yaşındayım, bakireyim.

0|2
    0|2
  • amaaan bakireligi takmiycaksin diktirmesi var 5 liralik sahte kizlik var hatta bakireydim ben niye kanamadi diyip doktora gidince bile olur oyle diyen var.. sanane ondan kim ne.. sen kendine bakcan ulen bizimki ne acaba diycen..

1|1
    0|1
  • 20 yaşındayım bakireyimm

0|2
    0|1
  • Bakireyim 23 yasindayim

0|2
    0|2

Erkekler Ne Diyor 7

• yaş 31 olmuş neyin bakirliği...:D

0|1
    0|0
  • 22 oldu oda 1 kere :P

0|1
    0|1
  • 23 yaşındayım bakir değilim

0|1
    2|1
  • 22 yaşındayım her yeni tanışılan kız gibi namuslu ayağına bakirim diye takılıp iş yatak kısmına gelince bana defalarca tecavuz ettiler deyip devam ediyorum :)

0|0
    0|1
  • ASLINDA 18 YAŞINDADAYIM AMA BAKİR DEGİLİM :d HERGÜN YAPTIGIM OLUYOR

0|0
    0|0
    • Nasıl hergün yaptığın oluyor evlimisin

• yok daha degilim sadece sevgilim var haftada 1 kızlar cıkıyoruz club var orda git kıza deki bügün benle yatarmısın tm diyor hepsi ama seni tanırsa sevgilimde azgın hergün istiyor yani hergün derken 1 haftada 3 4 gün canım biraz mecazi oldu

• Bakirim hala

0|0
    0|0
  • Bakirim,25 yaşındayım ve hemen evlenmem lazım.Zina diye yapmadım şimdiye kadar hemde ilkim eşim olsun istiyorum ama özellikle son 2 yıldır ateş basıyor bro elime geçse çiviliyecem o derece :)

0|0
    0|0
Yükleniyor...