Mast. yapıldıktan sonrası arkadaşlar bakar mısınız?

Mast. sonrası penisten sperm çıkıyorya cenabet oluyoruz , ben hemen ardından duş aldım diyelim sonra abdestliyken çişimi yaptım ve penis içerisinde kalan bir miktar spermde idrar ile dışarıya çıktı ben tekrar cenabet sayılırmıyım ?

0|0
0|9

En İyi Erkek Görüşü

• arkadaşım zaten abdesti hemen almıycaksın , az bekle 5 dk falan zaten %75 masturbasyondan sonra garanti bir çis hissi duyulur, çisini yap ondan sonra abdest al, yani biraz beklerse aletin yavaş yavaş inmeye başlar inerkende içinde kalan spermler çıkar. abdestini alırsın ve iş biter. böyle yaptıkdan sonra bir daha çişinide edersen sperm gelmez

0|0
    0|0
    • tamam teşekkürler :)

her masttan sonra 4-5 bardak su içiyorum sonra 50 kere lavaboya gitmem gerekiyo

• arkaaşım kısaca hemen abdest alma bir 5-10 dk bekleki hepsi içinden çıksın tamam

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 8

• istibrâ Süresi diye birsey var. Ozellikle cisinizi yaptıktan sonra abdest almayk icin gecen sureye denir istibra suresi. Bunun da bir kac yolu vs biseyleri var. İnternette arastırma yaparsan pek cok cevap alabilirsin...

0|1
    0|0
  • çişten sonra masturbasyon yaparsan öyle bir sıkıntı olmaz , ama penisin indikçe içinden biraz meni çıkar zaten , o yüzden bekle biraz tamamen insin

0|1
    0|0
  • dostum abdest almadan once idrarini yap ıcındekiler temizlensin. Bildgim kadarıyla sevk ile fıskırmadıgı surece abdest gerekmior rahat ol .

0|0
    0|0
  • bence sayılmazsın

0|1
    0|0
  • Hayır sayılmazsın

0|0
    0|0
  • Bende bunu merak ettim ve Abilerin mütevellit abilerine sordum. Gerekmiyormuş. Haz almadan vücuttan dışarı çıkan meni büyük abdesti bozmazmış

0|1
    0|0
  • şüphe duyduğun an abdest bozuluyor, şüpheye yer yok

0|1
    0|0
  • Evet

0|2
    0|0
    • Ama sonuçta şehvetle çıkan bir akıntı değilki o durumdaki :/

• boşaldıktan sonra bir müddet beklemen gerekir, daha sonra idrarını yapıp öyle gusul alman lazım.

Yükleniyor...