Ya beğenmezse?

sizce bakire bir kızın vajinasının iç dudakları dıla dogru sarkıksa bu kötü müdür

erkek begenmez mi bunu

ya benimki bu durumda begenmez diye korkuyorum

0|0
5|30

En İyi Erkek Görüşü

• yaş aralığı 25-29 soruya bak :) seven adam aşık adam tutkulu adam bütününe bağlanır yahu biri der göğsm küçük diğeri der büyük biri dudak biri kararma valla bu kadınların hali bizden beter be

0|0
    0|0
    • 22 yaşındayım

• dış görünüşümü begeniyorda malum bölgeyi begenmez diye korkuyorum

• :) açda göster madem bak da karar ver de :) allahım yarabbim yahu allah sana akıl fikir versin ne diyim hadi mutluluklar sizeeeeeee

Erkekler Ne Diyor 29

• rengi sekli önemli deyil hala anlamadinizmi senin onu kullanabilmen önemli ama sekline rengine tahtigina göre onun ne ise yaradigindan bile haberiniz yok

0|0
    0|0
    • bakireyim beegenmez diye korkuyorum

• erkeklerin %99 u senin seyinin sekline pek dikkat etme o zevkle sehvetle beyin sadece o anki zevki düsünür o yüzden sekli semali renginin pek önemi yok erkeklerin penis boyuna taktigi gibi bu aralar bayanlarda vajian sekline semaline takmis durumda.

• korkma bakire bir kızın vajina kokusundan bile tahrik olur erkek. sen merak etme o erkek seninkini bir güzel yalar

1|0
    0|0
  • Beğenmeyip ne yapacak ki? Amı bulmuş kıllısını mı arıyor.

0|0
    0|0
  • link atın da bakalım nasıl olmuş öyle hayal etmekle canlandıramıyoruz kafamızda küçük bir link atın korkayın ya bukadar cesaretli olun ne var bunda sanki bakalım dudaklar belki ısırmalıktır

0|1
    0|0
  • bi fotosunu ceksen iyi bir karar verirdik :P neyse şaka bir yana en kötü ihtimal oral seks yapmazsınız onun haricinde orayi pek görmesi ona bakması olasi degil zannediyorum.

0|0
    0|0
  • Begenir merak etme

0|0
    0|0
  • kötü değildir . her zaman çekicidir .

0|0
    0|0
  • cok sıkıntı etme. bence kocan o noktadan sonra sıkıntı etmez.

0|0
    0|0
  • Vajinanın dudaklarının büyük olması bakire olmanla alakalı değil allah vergisi bide öyle düşünme uzun dudakları seven erkeklerde var hele oral seks yaparken sündüre sündüre yalanması da hoş

0|0
    0|0
  • senin onun penisinin seklini bu kadar önemsiyomusun, bence önemsemiyosundur bu kadar ayrıntılı bir sekilde oda önemsemez yani sorun olmaz begenir

0|0
    0|0
  • beğenir oda tahrik edici

0|0
    0|0
  • haydaaaaa kızıım takılma sen buna

0|0
    0|0
  • Ya bu kadar takma kıllı olmasın jiletle alma pürüzsüz olsun yani bide temiz olsun yeter

0|0
    0|0
  • a...ğın her türlüsü makbuldür merak etme sen.

1|0
    0|0
  • fotoğrafını çek yolla ona göre karar verelim

0|0
    0|0
  • boş ver ya takma vajınaya kafana olur gider küçük sıkıntı bunlar bişr şey olmaz

0|0
    0|0
  • neden beğenmesin şekli güzel seninkinin anlattığına göre

0|0
    0|0
  • sende çok mastürbasyon yapıp yiprattınmı ne yaptın : )

0|0
    0|0
  • begenmeyince ne olcak ayrılcakmı senden sevgilin garipsiniz. sana göre kötümü görünüyor amcıgın.

0|0
    0|0
    • burda yazan erkeklerin çogu dışarı sarkmışı begenmiyor bendede öyle bir korku oldu

• 22 yaşındayım ilişkim falan olmadı burada yazılanları düşününce böyle begenmez gibi düşünüyorum

• özelime gelirmisin tanımak isterim bence kendini bir bütün olarak her konuda özgüvenin tam olarak begen bence en başta.

• her kukunun farkli bir guzelligi vardir. önemli olan goruntusu değil, tadi ve sulu olmasidir.

0|0
    0|0
  • vajinanın nasıl olmasını bekliyordun ki fermuarlı mı tabi öyle olacak

0|0
    0|0
  • seni sadece vajinan için seviyorsa şimdiden ayrıl ondan. önemli olan kalpten sevmektir

0|0
    0|0
  • yaşına göre beynin küçükmüş :D

0|0
    1|0
  • evet bazı kadınları sarkıyor daşşak gibi mide bulandırıcı çok yemekten folloşa dönüyorlar galiba tabii seni tenzih ederim.

0|0
    0|0
  • bence sen kendin beğenmiyorsun... erkek gözüyle görseydin iç dudak dış dudak demez yumulurdun...

0|0
    0|0
  • Gereksiz takıntı yapıyorsun bu ülkede vajinası olan uzaylının bile şansı var. :)

0|0
    0|0
  • Beğenir bence

0|0
    0|0
  • Sorun yok! Dert etme hatta bazı erkekler bundan çok fazlaca tahrik olurlar, benim gibi. ;)

0|0
    0|0
  • ya bir şiy olmaz adam gözünü sokacak değil ya

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Ben sadece bunu diyorum link

0|2
    0|0
  • Seni beğenmeyen erkeği yakarım ben :O

0|3
    0|0
  • vajinayla saadet olmuyor eğer buna takıyorsa zaten o adamdan hayır gelmez yok sen buna takıyorsan bir silkin kendine gel allah aşkına

0|1
    0|0
  • benim vajinamda çok çirkin napalım ;/

0|1
    0|0
  • Bikmadiniz mi bu sorulardan a.k ya gunde on kez geliyo beyenmesse beyenmesin seni vajinan icin mi seviyoki

4|7
    1|2
Yükleniyor...